Šta je novo?

Potrebna pomoc oko Honor 8 FRD-L09

Kandros

Poštovan
Učlanjen(a)
18.12.2016
Poruke
20
Poena
54
Postovanje svim clanovima foruma,
Posedujem Honor 8 FRD-L09 od 2016-te godine. Baterija mu je do sada bas oslabila i planiram da je zamenim u ovlascenom servisu za Honor telefone. E sad, "guglao" sam malo i video po forumima da se ljudima desavalo i posle zamene baterije da posle nedelju dana baterija naglo oslabi. Neki misle da je problem u softveru, a neki u losim baterijama. Na mom telefonu je azuriran Android na 8.0 verziju. E sad, mene konkretno zanima da li se uopste isplati da se menja baterija na njemu ili da ga prodam i da predjem na Honor 8x?
Napomenuo bi takodje da se veoma cesto desava prilikom ukljucivanja aplikacije za kameru, baterija padne i sa 100% na 0% i ugasi se. Jedino kada ga ponovo stavim na punjac, on pokaze koliko ima stvarno baterije i bez problema se ukljuci. Mislim da je to verovatno softverski problem, a i nisam jedini kome se to desava. Probao sam preko Hisuite da vratim na Android 7.0, ali mi izbacuje gresku. Ne znam sta vise da mu radim...
 
Najverovatnije je da je problem u bateriji, ali svakako preporučujemo da kontaktirate servis. Zavisno od cene zamene, vredi razmisliti i o upgrade-u na Honor 8X, obzirom da je u pitanju uređaj koji donosi značajna unapređenja u svim segmentima.
 
Najverovatnije je da je problem u bateriji, ali svakako preporučujemo da kontaktirate servis. Zavisno od cene zamene, vredi razmisliti i o upgrade-u na Honor 8X, obzirom da je u pitanju uređaj koji donosi značajna unapređenja u svim segmentima.

Hvala Vam na pomoci, svakako mi se vise isplati da predjem na Honor 8x. Zamena baterije iznosi 3500 dinara, a ako bi zeleo da dam Honor 8 i da predjem na 8x bila bi samo doplata 80 eura i imam nov telefon boljih specifikacija i fenomenalnog ekrana
 
Hvala Vam na pomoci, svakako mi se vise isplati da predjem na Honor 8x. Zamena baterije iznosi 3500 dinara, a ako bi zeleo da dam Honor 8 i da predjem na 8x bila bi samo doplata 80 eura i imam nov telefon boljih specifikacija i fenomenalnog ekrana

Gde si naso ponudu honor 8 + 80e za honor 8x? Ili si mislio da prodas pa doplatis? xD
 
Gde si naso ponudu honor 8 + 80e za honor 8x? Ili si mislio da prodas pa doplatis? xD

U Kraljevu sam nasao prodavnicu telefona u kojoj su mi ponudili otkup Honor 8 za 120 eura i da dodam preko za neki telefon koji zelim. Izabrao sam Honor 8x i doplatio 80 eura. Nov telefon, provereno originalni primerak, godinu dana garancije. Telefon je vrh
 
Nazad
Vrh Dno