Šta je novo?

Death Stranding

Ja sam slučajno snimio klip od 15 min. Ladno sam ga pogledao celog posle..
 
Pa da, on zna najbolje :) Moderacijo, Precise je dobio godišnji odmor, neko se oseća zapostavljeno :)

Ja završio osmi čapter, 36 sati on the clock :) Kontam sad će kraj, kad ono 14 čaptera ima :D Kako sam sišao čitav sa one planine na kraju čaptera sa 200 kila tovara, živ nisam...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Smatram da imas dovoljno godina i iskustva i da si u stanju da procenis kada je neki post maliciozan a kada je post saljivog tona upucen kolegi sa foruma sa kojim sa imao vise puta korektnu interakciju preko pm-a vezane za neke druge stvari. Sto se i da videti u njegovom odgovoru jer je shvatio o cemu je rec.

A tebi svaka cast za pokusaj namestanja bana drugim clanovima.

Misljenje o igri i nabavci sam izneo. Sto se patkometrija za d1 igre tice obrnuo sam sve proslogodisnje ekskluzive za PS4 (d1) pa te nisam pitao dokle si ti stigao. Cheers.
 
Smatram da imas dovoljno godina i iskustva i da si u stanju da procenis kada je neki post maliciozan a kada je post saljivog tona upucen kolegi sa foruma sa kojim sa imao vise puta korektnu interakciju preko pm-a vezane za neke druge stvari. Sto se i da videti u njegovom odgovoru jer je shvatio o cemu je rec.

A tebi svaka cast za pokusaj namestanja bana drugim clanovima.

Misljenje o igri i nabavci sam izneo. Sto se patkometrija za d1 igre tice obrnuo sam sve proslogodisnje ekskluzive za PS4 (d1) pa te nisam pitao dokle si ti stigao. Cheers.

Nisi me pitao jer nisam komentarisao igre koje ne igram... vrlo jednostavno. Na šta bi to ličilo da ja odem na temu Modern Warfare(a nijedan Call of Duty nisam igrao 10 godina) i počnem da pljujem igru i podsmevam se ljudima koji igraju?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nisam siguran koliko ova tema istinski spada u "Igre za PC". :d

Elem, nisam nešto igrao ranije Kojima naslove (izuzev MGS5 koji sam batalio nakon 15ak sati igranja), ali ovo je baš baš remek delo što se mene tiče. Recenzije pre samog izlaska su bile suviše površne da bi bile shvatane ozbiljno, a kako spadam u "stariju ekipu igrača" odabrao sam da pazarim igru prvog dana izlaska i nisam se pokajao.

U dve duže sesije (ako izuzmemo kraće sesije sa čitanjem lore-a i kraftinga/popravki opreme) sam došao do kraja drugog chaptera i nemam zamerki.

Ono što me zanima od strane vas koji ste duže igrali (sudeći po prethodnim stranicama, ima vas nekolicina :) ) - ima li poente aktivirati multiplejer (PS Plus, u mom slučaju), odnosno da li je takvo igračko iskustvo dovoljno rewarding?

Na PS4Pro sam nekih godinu i po dana i do sada sam praktikovao striktno SinglePlay naslove, ali mi ovaj P2P netakmičarski model kolaboracije koji DS nudi deluje jako interesantno.
 
Nisam siguran koliko ova tema istinski spada u "Igre za PC". :d

Elem, nisam nešto igrao ranije Kojima naslove (izuzev MGS5 koji sam batalio nakon 15ak sati igranja), ali ovo je baš baš remek delo što se mene tiče. Recenzije pre samog izlaska su bile suviše površne da bi bile shvatane ozbiljno, a kako spadam u "stariju ekipu igrača" odabrao sam da pazarim igru prvog dana izlaska i nisam se pokajao.

U dve duže sesije (ako izuzmemo kraće sesije sa čitanjem lore-a i kraftinga/popravki opreme) sam došao do kraja drugog chaptera i nemam zamerki.

Ono što me zanima od strane vas koji ste duže igrali (sudeći po prethodnim stranicama, ima vas nekolicina :) ) - ima li poente aktivirati multiplejer (PS Plus, u mom slučaju), odnosno da li je takvo igračko iskustvo dovoljno rewarding?

Na PS4Pro sam nekih godinu i po dana i do sada sam praktikovao striktno SinglePlay naslove, ali mi ovaj P2P netakmičarski model kolaboracije koji DS nudi deluje jako interesantno.

Ne treba ti PS Plus za Death Stranding... multiplejer je ovde zamišljen u smislu da koristiš objekte koje su drugi pravili i da možeš da ih apgrejduješ kao i oni tvoje i da možeš da ostavljaš i uzimaš predmete iz deljenog ormana :)

Dakle samo treba da budeš online

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
O živote, a ja mislio da to igram s botovima i još sam bio u fazonu - u *mjau**mjau**mjau*, dosta dobar cross-sell promo. Ispade da su mogli biti i alaviji na pare. Hvala! cheers
 
još neke fotke:
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
ovo kamionče mi baš postalo drago nekako:d .. mada, kad se setim šta sam sve prošao s njim i kuda smo se sve provukli ni ne čudi
 
još neke fotke:
Pogledajte prilog 277382Pogledajte prilog 277383Pogledajte prilog 277384Pogledajte prilog 277385Pogledajte prilog 277386
ovo kamionče mi baš postalo drago nekako:d .. mada, kad se setim šta sam sve prošao s njim i kuda smo se sve provukli ni ne čudi

Koja je fora s vozilima, jel ih kraftuješ/uništavaš ili dobiješ jedan ikada i onda prskaš onim sprejevima/šrafiš? U nekima od onih klinačkih rivjuova, osvrtali su se komentarima da dobiješ vozila, ali da se brzo unište zbog terena i da često izvisiš sa viškom tovara koji ne možeš na sebi da poneseš.
 
Koja je fora s vozilima, jel ih kraftuješ/uništavaš ili dobiješ jedan ikada i onda prskaš onim sprejevima/šrafiš? U nekima od onih klinačkih rivjuova, osvrtali su se komentarima da dobiješ vozila, ali da se brzo unište zbog terena i da često izvisiš sa viškom tovara koji ne možeš na sebi da poneseš.
Imaš i da kraftuješ i da ukradeš, kraftovana mogu da se popravljaju u garaži a sprej ne radi na vozila. Igraj, otvoriće ti se sve :) Uništiti vozilo možeš ako baš divljaš, posebno kraftovano... Pravi puteve i mostove, pomaži drugima da naprave... to je najbolja opcija za vozila

A da, takođe i nalaziš vozila drugih igrača. Ništa lepše nego kad si se napokon spustio s planine gde ne možeš vozilom pa nađeš motor na poljani :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koja je fora s vozilima, jel ih kraftuješ/uništavaš ili dobiješ jedan ikada i onda prskaš onim sprejevima/šrafiš? U nekima od onih klinačkih rivjuova, osvrtali su se komentarima da dobiješ vozila, ali da se brzo unište zbog terena i da često izvisiš sa viškom tovara koji ne možeš na sebi da poneseš.

Ako imaš nacrt kamionče možeš da odštampaš u svakom malo bolje opremljenom Bridges hangaru. Ali nije samo sedi i vozi, mora da se pazi ako hoćeš da ti posluži. Na bateriju mora najviše da se pazi, pa je poželjno da u prtljagu imaš par onih portabl printera da možeš da napraviš generator. Izbor rute je isto bitan, zbog konfiguracije terena, a i ne smeš mnogo da odlutaš od hiralne mreže pogotovo ako ti je baterija na izdisaju.

Preteče me Arheolog.

Ova igra je dobar primer one poslovice - preko preče naokolo bliže.
 
Poslednja izmena:
Ako imaš nacrt kamionče možeš da odštampaš u svakom malo bolje opremljenom Bridges hangaru. Ali nije samo sedi i vozi, mora da se pazi ako hoćeš da ti posluži. Na bateriju mora najviše da se pazi, pa je poželjno da u prtljagu imaš par onih portabl printera da možeš da napraviš generator. Izbor rute je isto bitan, zbog konfiguracije terena, a i ne smeš mnogo da odlutaš od hiralne mreže pogotovo ako ti je baterija na izdisaju.

Preteče me Arheolog.

Ova igra je dobar primer one poslovice - preko preče naokolo bliže.

Ja krenuo sa bombom preko planine peške, kreće mećava ništa se ne vidi, dubok sneg jedva hodam a vetar u lice... kontejner s bombom se rapidno oštećuje a ja bez repair spreja. Van mreže naravno, ničeg nema na mapi. Srećom imao dosta merdevina i anchors... tih 700m sam prelazio 20 minuta. Šta ti je relativnost razdaljine :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam kamionom, iskustvo kao u onom filmu kad prevoze nitroglicerin, brzina pet na sat. Sve sam se naginjao da vidi ima li neka džomba i da li ću točkom niz provaliju... grašci znoja niz čelo, gamepad mokar:d
 
Poslednja izmena:
Završio 11. čapter, neverovatno kakvu priču priča Kojima :hail: Ne znam da li je ikada ijedna igra bila više mature od ove, ne zbog scena nasilja ili golotinje već zbog političkih i filozofskih tema i zbog referenci na književnost, film i nauku... Definitivno barem 20+ ako ne i više da bi se u igri uživalo na pravi način

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Završio 11. čapter, neverovatno kakvu priču priča Kojima :hail: Ne znam da li je ikada ijedna igra bila više mature od ove, ne zbog scena nasilja ili golotinje već zbog političkih i filozofskih tema i zbog referenci na književnost, film i nauku... Definitivno barem 20+ ako ne i više da bi se u igri uživalo na pravi način

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Koliko ti je sati igranja bilo potrebno otprilike? Na osnovu do sada odigranog deluje kolosalno.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Jedva cekam da odigra do kraja, pa da vidimo da li ce ga odusevljenje i dalje drzati :).
Meni je prica bas bila losa.
 
Mora još par yutubera da odgleda da donese zaključak :p

većina tih jutubera su ameri i nešto ne verujem da će im se svideti neke poruke odavde.

U priči se naziru stvari iz Četvrtog međuledenog doba Kobo Abea... i kako se igra približava kraju čini mi se da ih ima sve više.
 
Poslednja izmena:
^^ Postujem misljenje, ali meni je iskreno nepojmljivo da neko na osnovu tudjeg misljenja gradi svoje. [emoji4]
Ne bih mogao nikada da steknem sopstveno misljenje o igri ako je prethodno ne probam, o filmu ako ga ne odgledam itd.
 
ja iskreno na kraju priče očekujem da nas ostavi u nekoj dilemi i kolebanju... da nas još malo muči. Jer realno to je radio tokom cele igre :p :d
 
parama se ne može platiti ovo što ovde možeš da doživiš :D ... šalu na stranu ali igra je stvarno vanserijska.
 
^+1 vredela je svakog dinara.

ko oće da dreši kesu, mož i potomstvo da pazari:

69435e90ec500ab0135d4bbafe0d4161.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
augh... fetus u formalinu u prodavnici igračaka. da mi je neko pričao pre samo par godina...
 
Nit je fetus nit je formalin, ali ko još gleda detalje...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nit je prodavnica igracaka [emoji4], ako dobro vidim computerland u ada mallu
 
Sve tačno. :)

Na Reddit su ih baš opljuvali za štekanje na toj bebi, fazon masa ljudi bi bila spremna da da keš za staklenu ambalažu sa formalinom i nekim lava lamp osvetljenjem.

Ovako je baš ispala AliExpress varijanta sa plastikanac balonom koja je vrv svedena na web prodaju.
 
kad sam ja bio klinac bilo je samo pravih fetusa u formalinu :p i to sa dve glave :zgran:
 
Poslednja izmena:
Nesto tipa kao iz Đavolove Kičme [emoji849]

devilsbackbone22.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo malo slika :)
 

Prilozi

  • DEATH STRANDING_20191112204306.jpg
    DEATH STRANDING_20191112204306.jpg
    905 KB · Pregleda: 107
  • DEATH STRANDING_20191115202218.jpg
    DEATH STRANDING_20191115202218.jpg
    600.5 KB · Pregleda: 102
  • DEATH STRANDING_20191117183345.jpg
    DEATH STRANDING_20191117183345.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 97
  • DEATH STRANDING_20191117194611.jpg
    DEATH STRANDING_20191117194611.jpg
    590.5 KB · Pregleda: 96
  • DEATH STRANDING_20191117200828.jpg
    DEATH STRANDING_20191117200828.jpg
    819.9 KB · Pregleda: 98
I jos
 

Prilozi

  • DEATH STRANDING_20191118222732.jpg
    DEATH STRANDING_20191118222732.jpg
    633 KB · Pregleda: 95
  • DEATH STRANDING_20191118210849.jpg
    DEATH STRANDING_20191118210849.jpg
    682.2 KB · Pregleda: 92
  • DEATH STRANDING_20191112212410.jpg
    DEATH STRANDING_20191112212410.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 99
  • DEATH STRANDING_20191112181922.jpg
    DEATH STRANDING_20191112181922.jpg
    1 MB · Pregleda: 99
Nazad
Vrh Dno