Šta je novo?

Death Stranding

Takozvana neobjektivnost sveprisutna na forumu, ali isto tako nebitna ako znas koga citas a koga scrolujes [emoji4]
 
Uglavnom se sve svede na subjektivni doživljaj. Meni ovde užasno smetaju neki propusti zbog kojih bi sigurno batalio igranje da nije ovog apokaliptičnog setinga, gejmpleja i čudne priče. Na primer ovo: iskusnog kurira, čoveka koji se bavi najzajebanijim poslom na planeti, šalju na misiju spašavanja čovečanstva, a ne daju mu pristup vozilima i opremi koja bi olakšala tu misiju značajno... Sve čekam neko objašnjenje, da je on to sve umislio ili halucinacija ili neki tvist do kraja, jer ovako stvarno nema smisla.
 
Pa da je sve dostupno odmah igra bi izgubila čar :) Ovako napreduješ, otključavaš novu opremu i vozila... klasična progresija prisutna u igrama. Suviše overthinking-a, ni jedna igra nema smisla ako kreneš da postavljaš pitanja iz real life-a.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne kažem da treba da bude sve dostupno na početku, to napredovanje mi je jedna od važnijih stvari u igri, ali mislim da treba smisliti neko uverljivo objašnjenje zašto je tako. Pogotovo kod igara ovog kalibra.
 


Odlican review i jedan od retkih yt recenzenta (pored jos 1-2) koji je imao kicme da navede problematicne elemente i da koliko-toliko objektivan review koje Kodzimino ostvarenje ima. (namerno sam izostavio "igra")
 
Dobra rec iz spojlera - ostvarenje. Mada ja bih pre napisao umetnicko delo. [emoji4]
Sinoc preuzeh igru od kolege shin-bojan. Znam da se nakon par sati igranja ne moze doneti zakljucak i stvoriti kompletna slika, ali na osnovu onoga sto sam video mogu slobodno reci da je igra vrhunska.
Da ne ulazim sada u neku dublju pricu ali gameplay, grafika, muzika, gluma, atmosfera, ma bukvalno sve je na vrhusnkom nivou.
Nisam neki preterani fan Kojime, igrao sam njegove igre na svim PS konzolama, ukljucujuci i rucne varijante istih. Nije mi omiljeni studio, ne podizem vec stvoreni hype, ali ovo sto je uradio covek je neverovatno. Nesto nesvakidasnje, mislim da je ta rec najadekvatnija.
Jedva cekam da nastavim sa igranjem.
Velika steta sto ovo nije 100% Sony ekskluziva. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Steta?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da, ogromna. Gde bi kraj bio Soniju da jedan ovakav naslov doda u svoju kolekciju ekskluziva. [emoji4]
 
'Ladno je tema u PC delu foruma, tek sad sam izvalio. Ne zamerite. [emoji4]
Bilo mi je logicno da je u PS4 delu, s obzirom da je trenutno dostupna samo za tu platformu. Izvinjavam se jos jednom. [emoji4]
 
Banujte ga.[emoji3]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ovako izgleda kada se igra ne svidi poznatom strimeru :)

 
Prva rečenica "I'm hoping to hate this as much as you guys pretend to hate it... Or more".

Pa ko ima vremena za to? Jako ste dokoni. :D

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
^^ovo je stvarno umetnicko delo. Pustio sam klip da cujem sta ce bradonja da kaze al se njegov glas izgubio u magli posle 2 minuta klipa. Igracu ovo sigurno kad dodje na PC.
 


Odlican review i jedan od retkih yt recenzenta (pored jos 1-2) koji je imao kicme da navede problematicne elemente i da koliko-toliko objektivan review koje Kodzimino ostvarenje ima. (namerno sam izostavio "igra")


Mudro zbori covek
 
Malopre sam pročitao ovo:

Death Stranding is the ultimate modern game. It's "no fun allowed", gameplay is braindead, you mostly just sit and watch celebrities, and the story is pretty much orange man bad.

It's like Kojima is trying so hard to be in hollywood it's not even funny.


Da li to ima ikakvog smisla? Nisam još igrao.

OnePlus 6/Tapatalk
 
Malopre sam pročitao ovo:

Death Stranding is the ultimate modern game. It's "no fun allowed", gameplay is braindead, you mostly just sit and watch celebrities, and the story is pretty much orange man bad.

It's like Kojima is trying so hard to be in hollywood it's not even funny.


Da li to ima ikakvog smisla? Nisam još igrao.

OnePlus 6/Tapatalk

Naravno da nema. Uzmeš random komentar s neta i pitaš ima li smisla :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Igri definitivno treba dati sansu. Ne moze se doneti zakljucak na osnovu komentara ljudi. Neko je hejter, neko fan, ne shvata svako igru na isti nacin.
 
Ko god smatra da prava zabava počinje tek kad se izađe iz zone komfora, ovo je prava igra za njega. Najgori bosovi u nekim igrama ne mogu se porediti sa iskustvom ovde kad te povuče voda, pa ti na jednu stranu, paket na drugu, i na kraju te izbaci negde na početku igre.:d Klasični game over bi bio nagrada ovde.

I jedan savet. Ne verujte baš sve ovim recenzentima kad vidite u klipu kako nose one planine od tereta na leđima:D
 
Poslednja izmena:
Ačivment za završeno 9. poglavlje ultra rare 7% :D
 
^
Jel pokazuje achievement koliko se njih obesilo zbog dosade do 8. poglavlja? :d
 
za 10. poglavlje 6.4%... ostalo samo nas par ludaka da igra :D. Ladno ima misija the wages of fear. Kamionom prenosiš bombu antimaterije i ako previše drmuskaš eksplodira. Drugi deo igre kao simulator ekspedicije osvajanja Antartika..

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
samo idem i fotkam kao japanski turista :D
 
Poslednja izmena:
Aha, znaci to je mislio Kodzima kada je rekao da ce igracima verovatno biti interesantnija 2. polovina igre.
 
Vidim i dalje ljudi koji ne igraju pričaju onima koji igraju da griješe i da im je u stvari dosadno.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Pa da, on zna najbolje :) Moderacijo, Precise je dobio godišnji odmor, neko se oseća zapostavljeno :)

Ja završio osmi čapter, 36 sati on the clock :) Kontam sad će kraj, kad ono 14 čaptera ima :D Kako sam sišao čitav sa one planine na kraju čaptera sa 200 kila tovara, živ nisam...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Aha, znaci to je mislio Kodzima kada je rekao da ce igracima verovatno biti interesantnija 2. polovina igre.

Ostavio je dosta slobode i ako voliš da istražuješ nije dosadno. Ja imam već 40+ sati u igri, bar tako piše na zadnjem sejvu.
 
Poslednja izmena:
za 10. poglavlje 6.4%... ostalo samo nas par ludaka da igra :D. Ladno ima misija the wages of fear. Kamionom prenosiš bombu antimaterije i ako previše drmuskaš eksplodira. Drugi deo igre kao simulator ekspedicije osvajanja Antartika..

Ja ću da prepunim hdd sa 4K skrinšotovima :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno