Šta je novo?

Death Stranding

Ovo je kao soulsborne igra. U početku zapinješ za svaki kamen, padaš i raspadaš se, staješ, vraćaš se, pa ponovo... Kasnije preskačeš reke i gaziš sve što ti se nađe na putu iz dva poteza.

I nije mi jasno ovo po klipovima kada nose brdo kutija na leđima. Kao da ne igram istu igru. Jedino na samom početku si vuglio par kutija više, dok ne provališ šta ti zapravo treba, kasnije sve prevoziš.. ranac maltene prazan.

 
Poslednja izmena:
Ovo je kao soulsborne igra. U početku zapinješ za svaki kamen, padaš i raspadaš se, staješ, vraćaš se, pa ponovo... Kasnije preskačeš reke i gaziš sve što ti se nađe na putu iz dva poteza.

I nije mi jasno ovo po klipovima kada nose brdo kutija na leđima. Kao da ne igram istu igru. Jedino na samom početku si vuglio par kutija više, dok ne provališ šta ti zapravo treba, kasnije sve prevoziš.. ranac maltene prazan.

Igraju hard mode :D Ima jedan YouTuber koji je vrlo popularan a ne zna ni jednu igru da igra. Bukvalno ni za ove jednostavnije ne pohvata mehanike a kamoli ovde... možda si na njega nabasao :) Zato kažem svima koji su u prilici, probajte igru pa onda kažite da li vam se sviđa ili ne. Gledati druge kako prelaze i čitati opise raznih stručnjaka je potpuno irelevantno...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja verujem da će za većinu biti mučenje, ali nije baš ni ono što se može videti i čuti u nekim recenzijama. *mjau**mjau**mjau*, nisu sve igre napravljene da otpočetka budu šetnja kroz gomile kripova sa dva klika.
 
Poslednja izmena:
Ovo je kao soulsborne igra. U početku zapinješ za svaki kamen, padaš i raspadaš se, staješ, vraćaš se, pa ponovo... Kasnije preskačeš reke i gaziš sve što ti se nađe na putu iz dva poteza.

Ihhh, na pocetku igre si invalid i onda prohodas odjednom i srecan si zbog toga i igra je onda vrh?
Evo ja cu par meseci da jedem samo boraniju, i onda cu jedan dan sebe da castim sarmom i mogu da se kladim, to ce biti najukusnija sarma koju sam u zivotu probao.

Igraju hard mode :D Ima jedan YouTuber koji je vrlo popularan a ne zna ni jednu igru da igra. Bukvalno ni za ove jednostavnije ne pohvata mehanike a kamoli ovde... možda si na njega nabasao :) Zato kažem svima koji su u prilici, probajte igru pa onda kažite da li vam se sviđa ili ne. Gledati druge kako prelaze i čitati opise raznih stručnjaka je potpuno irelevantno...

Da ne mislis na ljutog Joe-a?
Nisu je samo na YT napljuvali, vec i krsteni recenzenti.
E sad, ja sam voleo walking simulatore poput Dear Esther-a i slicnih, ali tu si stalno kontrolisao lika, dok ovde mislim da ce me ubiti gomila tih sporih animacija kad apsolutno nista ne radis...
Mene takve animacije smaraju cak i u AC Odyssey, iako su minimalne i kratko traju.
 
Poslednja izmena:
Ihhh, na pocetku igre si invalid i onda prohodas odjednom i srecan si zbog toga i igra je onda vrh?
Evo ja cu par meseci da jedem samo boraniju, i onda cu jedan dan sebe da castim sarmom i mogu da se kladim, to ce biti najukusnija sarma koju sam u zivotu probao.

Napravljena je prava fizika nosenja teskih stvari na ledjima, pa odatle ono teturanje. Kada uhvati sa obe ruke one kaiseve onda se telo stabilizuje i ne tetura se vise toliko. Isto kao i u RL, ako bi pokusao da poneses toliki teret. Pazi, a to je samo jedna stavka. Svaki paket ima drugaciju tezinu i tada se statika tela menja, pri tom okruzenje utice na kretanje. Zar nije genijalno? Ko se setio da napravi ovakvu igru, sa ovakvom mehanikom i ovakvom pricom? *mjau**mjau**mjau**mjau*no, niko, a toliko studija u svetu. Zato su ga izbezumljeno gledali iz Guerille i ostala gejming bratija kada je demonstrirao delove igre, misleci se u sebi svi oni, *mjau**mjau**mjau**mjau*m ti sve, pa ovo nam nikada ne bi palo na pamet da napravimo. Kojima hoce da razmisljas, da se prilagodjavas, planiras, a ne kao u CODu, samo da rostiljas. Znas, uspeo je u svemu sto je zamislio i ova igra je pun pogodak, jer je naterao ceo gejming svet da raspravlja samo o njegovoj igri.
 
Ihhh, na pocetku igre si invalid i onda prohodas odjednom i srecan si zbog toga i igra je onda vrh?
Evo ja cu par meseci da jedem samo boraniju, i onda cu jedan dan sebe da castim sarmom i mogu da se kladim, to ce biti najukusnija sarma koju sam u zivotu probao.



Da ne mislis na ljutog Joe-a?
Nisu je samo na YT napljuvali, vec i krsteni recenzenti.
E sad, ja sam voleo walking simulatore poput Dear Esther-a i slicnih, ali tu si stalno kontrolisao lika, dok ovde mislim da ce me ubiti gomila tih sporih animacija kad apsolutno nista ne radis...
Mene takve animacije smaraju cak i u AC Odyssey, iako su minimalne i kratko traju.

Odigraj brate, ne znam šta si se upeo toliko da nam objasniš da je igra *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*... roman sam napisao šta je dobro određeno po meni. Ispade da ti znaš bolje od nas koji igramo. Meni je igra sjajna, ne dobra već sjajna i utisak je još bolji posle celodnevnog igranja danas. Ponoviću još jednom, ovaj put plastičnije... gledati drugog kako igra pa sticati utisak je kao gledati drugog kako *mjau**mjau**mjau**mjau* pa kažeš to je to i ja tako mogu :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ihhh, na pocetku igre si invalid i onda prohodas odjednom i srecan si zbog toga i igra je onda vrh?
Evo ja cu par meseci da jedem samo boraniju, i onda cu jedan dan sebe da castim sarmom i mogu da se kladim, to ce biti najukusnija sarma koju sam u zivotu probao.
Tako otprilike. Kad se uporedi mehanika i fizika kretanja ove igre i ostalih open world igara dobije se ta kupus/meso razlika.

Ali ono što sam napisao za preskakanje reke je tačno. Kad se dobije egzoskelet i kad se prebaci teret u neko vozilo, može da se iz zaleta preskoči rečica neke srednje širine.
 
Poslednja izmena:
Odigraj brate, ne znam šta si se upeo toliko da nam objasniš da je igra *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*... roman sam napisao šta je dobro određeno po meni. Ispade da ti znaš bolje od nas koji igramo. Meni je igra sjajna, ne dobra već sjajna i utisak je još bolji posle celodnevnog igranja danas. Ponoviću još jednom, ovaj put plastičnije... gledati drugog kako igra pa sticati utisak je kao gledati drugog kako *mjau**mjau**mjau**mjau* pa kažeš to je to i ja tako mogu :)

Nikom ja nista ne objasnjavam, pricam kako meni deluje, a i dosta njih, pa i ovde koji su probali, sr#nje im je, tako da su redji ljudi poput tebe, kojima se svidela, pa ne ide to da predstavis "vas" kao vecinu, kad ste manjina, samo da bi zvucalo ko da si/ste upravu.
Probacu je svakako kad izadje, ali su mi se ocekivanja bas spustila, mada na osnovu trailera, nikada ni nisu bila visoko.
 
Nikom ja nista ne objasnjavam, pricam kako meni deluje, a i dosta njih, pa i ovde koji su probali, sr#nje im je, tako da su redji ljudi poput tebe, kojima se svidela, pa ne ide to da predstavis "vas" kao vecinu, kad ste manjina, samo da bi zvucalo ko da si/ste upravu.
Probacu je svakako kad izadje, ali su mi se ocekivanja bas spustila, mada na osnovu trailera, nikada ni nisu bila visoko.

Aha, ima na forumu ljudi koji su probali igru pa im se ne sviđa? Izgleda da su mi promakli njihovi detaljni utisci :) My bad, my bad...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Precise mene baš čudi kako još nisi banovan :p

Znam,odgovorićeš ,,samo iznosim svoje mišljenje,, al fora je da ti u celoj temi o igrama samo hejtuješ

Da se mene pita ja bi te stavio na ladno par sedmica :p
 
Poslednja izmena:
Mislis sve igre...

...A3...
 
Precise mene baš čudi kako još nisi banovan :p

Znam,odgovorićeš ,,samo iznosim svoje mišljenje,, al fora je da ti u celoj temi o igrama samo hejtuješ

Da se mene pita ja bi te stavio na ladno par sedmica :p

Ne hejtujem, ja to zaista mislim, sve sto napisem, mozda sam zreo za igracku penziju?
Desava se i to da nekad pisem iz dosade vise nego sto bih trebao.
Mada siguran sam da je bilo i igra koje ne da nisam hejtovao, nego sam cak i pohvalio.
Evo, povlacim se sa ove teme, da ne "trolujem" ipak je ova igra suvise duboka za mene glupog, pa se javim kad je budem probao, ali ako bude i tad negativan utisak, onda cu sa modovima prvo proveriti dal smem da napisem misljenje, a ako bude pozitivno, onda znam da je dozvoljno i da nikom ne smeta :)
 
Poslednja izmena:
Dobar je bridges kamionče, zatvorena verzija ovog što voze mule, a možeš i u garažu s njim.
IMG_20191112_003714.jpg
IMG_20191112_003814.jpg
 
Ne hejtujem, ja to zaista mislim, sve sto napisem, mozda sam zreo za igracku penziju?
Desava se i to da nekad pisem iz dosade vise nego sto bih trebao.
Mada siguran sam da je bilo i igra koje ne da nisam hejtovao, nego sam cak i pohvalio.
Evo, povlacim se sa ove teme, da ne "trolujem" ipak je ova igra suvise duboka za mene glupog, pa se javim kad je budem probao, ali ako bude i tad negativan utisak, onda cu sa modovima prvo proveriti dal smem da napisem misljenje, a ako bude pozitivno, onda znam da je dozvoljno i da nikom ne smeta :)
Nije problem napisati misljenje.
Problem je pisati vise puta pozitivna/negativna (u tvom slucaju uvek negativna) misljenja u skoro svim gejming temama, slag na tortu vecinu ni probao nisi...
Normalnom ne treba objasnjavati razliku izmedju normalne diskusije i spama.
Tebi i Glennu izgleda fetis da pljujete po igrama, ne znam ima li teme koju niste zapljunuli...
Dodjes da procitas nesto novo ili necije iskustvo i samo vidis hejt i bespotrebnu diskusiju.. kome je to dobro osim vama koji istresate neke svoje frustracije.
Odigraj igru, napisi u jednom postu misljenje, recenziju, roman, koga briga sta vec, normalno diskutujes sa ostalima i kraj price, tacka.
Ne svidja vam se? Produzite na ostale forume koje ionako vec spamujete i svima dobro...
Dosta vise

...riding on 720p...
 
Imam oko 35 sati do sada. Dobra je igra.
Nisam to ocekivao.
 
Ne znam koliko sati imam, ali po mapi Amerike koja se otvara došao sam otprilike do pola. Jutros sam rešio prvi svetski rat, imao susret sa Mads Mikelsenom I Mamom, i moram priznati da je priča bizarnija nego što sam očekivao... Gomila informacija, za sad ne vidim rešenje i konstantno neki nelagodan osećaj zaboga toga. Stvarno čudno iskustvo.
 
Igru nisam igrao, bio sam kod druga oko sat i po dok je on igrao, procena je neka druga trećina igre. Definitivno postoji neki šmek i originalnost, ali budimo realni, da je nije Kojima potpisao i da nije urađena ova uvrnuta marketing kampanja o ovoj igri ne bi ni bilo reči i dobijala bi ocene reda veličine 4-5.
 
Dobar je bridges kamionče, zatvorena verzija ovog što voze mule, a možeš i u garažu s njim.
Pogledajte prilog 277142
Kako se mora paziti na sve :) Otmem kamion od mula i napunim sirovinama, krenem da radim misiju gde je lokacija prepuna BT-s... ova korozivna kiša mi upropasti vozilo i pola resursa jer je otvoren :D Naravno, motor sam uništio i sad opet peške :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To ne možemo nikad znati, uvrnuta kampanja i traileri su sastavni dio čitave priče, nemoguće je odvojiti i procijeniti šta bi bilo kad bi bilo.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Igru nisam igrao, bio sam kod druga oko sat i po dok je on igrao, procena je neka druga trećina igre. Definitivno postoji neki šmek i originalnost, ali budimo realni, da je nije Kojima potpisao i da nije urađena ova uvrnuta marketing kampanja o ovoj igri ne bi ni bilo reči i dobijala bi ocene reda veličine 4-5.

Ja baš mislim suprotno, da je neko nepoznat napravio da bi igra bila čudo neviđeno. Hit decenije.
 
Kako se mora paziti na sve :) Otmem kamion od mula i napunim sirovinama, krenem da radim misiju gde je lokacija prepuna BT-s... ova korozivna kiša mi upropasti vozilo i pola resursa jer je otvoren :D Naravno, motor sam uništio i sad opet peške :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Uzmi onaj sprej protiv korozije pa poprskaj kamion. Nećeš popraviti kamion ali će tovar bit kao nov.
 
Igru nisam igrao, bio sam kod druga oko sat i po dok je on igrao, procena je neka druga trećina igre. Definitivno postoji neki šmek i originalnost, ali budimo realni, da je nije Kojima potpisao i da nije urađena ova uvrnuta marketing kampanja o ovoj igri ne bi ni bilo reči i dobijala bi ocene reda veličine 4-5.

Nemaš pojma koliko ljudi ne voli Kodžimu i zbog toga idu loše ocene a ne obrnuto. 4 ili 5 ocena od 10? Pa samo za ovako zamišljen i realizovan svet, atmosferu, muzičku podlogu i priču igra je za 8 ili 9. I to da je gejmplej najgori na svetu... a nije ni blizu tome. Jedno je da se nekom ne sviđa koncept i da ne voli ovakav tip igara ali dati 4 ili 5... besmisleno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Igra je slipstrim žanr. Pored Inside ne znam da li ima još neka.. SOMA je mogla da bude da su se zadržali na onoj prvoj verziji igre.
 
Poslednja izmena:
Da nema ove online komponente mislim da bi igra bila daleko zajebanija.
 
Ozarim se svaki put kad vidim generator :D.. kamionče od mula nema neku veliku bateriju. Bridges ima dosta bolju.
 
Nazad
Vrh Dno