Šta je novo?

Death Stranding

^

Svaka čast svakome ko je u stanju da odgleda ovakvu recenziju... do kraja... uh... Ja naravno ne spadam u tu grupu! ,)

I BTW, ovo nije recenzija, već video esej na zadatu temu. Definicija recenzije je ipak malčice drugačija...

Bilo bi lepo da svi ti likovi koji vole ovoliko da pričaju i pametuju makar pravim imenom nazovu svoj video, s obzirom da je faktor vreme zapravo najdragocenija sirovina kojom svi mi raspolažemo. ;)



Sad si ti našao da pametuješ... Piše ti ispod svakog klipa koliko će da traje, tako da ne moraš da trošiš vreme ako ne voliš duge recenzije.
 
Poslednja izmena:
^

Svaka čast svakome ko je u stanju da odgleda ovakvu recenziju... do kraja... uh... Ja naravno ne spadam u tu grupu! ,)

I BTW, ovo nije recenzija, već video esej na zadatu temu. Definicija recenzije je ipak malčice drugačija...

Bilo bi lepo da svi ti likovi koji vole ovoliko da pričaju i pametuju makar pravim imenom nazovu svoj video, s obzirom da je faktor vreme zapravo najdragocenija sirovina kojom svi mi raspolažemo. ;)

Nije ništa novo rekao. Malo više filozofije, mozes na preskoke pogledati jer svakih 5min odluta. Prebaci na 36:00 i na tom je dijelu suština igre/recenzije. Mora se biti Kojima fanatik da bi ti se dopala i to je to.

Svakako savjketujem svakome da proba prije ofanzivnog piskaranja. Gameplay od prvog sata se nije promjenio ni na kraju dok prica koja se proteze ne pomaze mnogo agoniji. Igrajuci kontam da je mozda ovo najbolji naslov da se odgleda walkthrough od pocetka do kraja. Mada ja nisam od ovih mladjih sto vise na twitchu tako da je ovo za samo uzi krug igraca.

Nakon recimo sat vremena hodajuci kroz genericki dizajnirana brda koja nemaju bas najbolje mapirano "object collision terrain", i beskrajne doline, skontas da je najveci problem igre sto zahtjevna interakciju za trivijalne i banalne stvari poput balansa robe, vršenja nuzde i ostalih stvari. Ne znam kako ce pojedine stvari odraditi za OC obzirom da gamepad ima vise "opcija" pa tako i zvucnik.

Opet, probajte. Cisto da vam drugi ne pametuju.
 
Poslednja izmena:
Kol'ki *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* moraš da budeš kad kontaš da bi bilo najbolje odgledati walkthrough Igre koja ti je generička, 'trivijalna', 'banalna', a priča 'agonija'?

Takve igre se zaobilaze u širokom luku a ne da se gleda walkthrough, I piše svaki drugi post u temi.
 
Poslednja izmena:
Ma bolje bi mu i bilo XD
A Kojima ce biti aktuelan jos jedno 2 ned.koliko ce se pricati o igri, posle je vec vidim na snizenjima za 20e
 
Kakav koncentrat mudrosti na jednom mjestu...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Kol'ki *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* moraš da budeš kad kontaš da bi bilo najbolje odgledati walkthrough Igre koja ti je generička, 'trivijalna', 'banalna', a priča 'agonija'?

Takve igre se zaobilaze u širokom luku a ne da se gleda walkthrough, I piše svaki drugi post u temi.

Sta ima lose u gledanju playthrough-a ? Zasto Twitch onda postoji ? To ti bas i ne ide sa nekom logikom. Ako igra na osnovu recenzija i par gameplay-a ne pristaje necijem ukusu, ustediti 50e po ceni gledanja nekog lika koji prelazi igru na slepo, pritom ga gotivis kao streamera, isto je u neku ruku prijatan dozivljaj. Pogotovo sto je sada i kvalitet streamova dosta visoko pa mozes da uzivas na velikom TV-u bez ikakvog troska. Dal ces da potrcis preko levog kamena ili desnog, sasvim je nebitno kada ce je preci pre ili kasnije. Nasmejes se usput na nekim glupostima koje mozda ja/ti ne bi uradio i to je to.

Nakon gledanja vise od 8h, mozda cu je i staviti na pc waiting list pa je uzmem na nekom popustu. Ali da jurcam za njom kao blesav, tesko.
 
Već sam video da mi se igra gadi generička, 'trivijalna', 'banalna', 'agonija'... i idem da gledam kako je neko prelazi. Logično nema šta. Isto kao i većina postova u ovoj temi, nikom ne valja, fuj, dosadno, a malo malo pa zavir u temu, čekam popust i sl. Dno mentalitet *mjau**mjau**mjau*.

A tek ovo gledanje po 8 sati klipova pa ću da procenim šta i kako... Teško naći reč za takvu pojavu.
 
Poslednja izmena:
Meni se igra dopada na osnovu onoga sto sam video do sada. Nazalost zbog nedostatka vremena ce morati malo da saceka, pa iz tog razloga nisam odradio preorder ali cu je vrlo rado preci. Idu i praznici pa ce verovatno biti i lepih snizenja. [emoji4]
 
Sta god se sad' kupovalo, treba cekati black friday krajem mjeseca.
 
Jel moze neko da mi spojluje, koja je svrha ove bebe/fetusa sto vucara na grudima ?
 
 
2016e drugar koji je bas casual ps4 gamer je video trailer sa Madsom Mikkelsenom onaj u kanalizaciji i odlepio. Sada da mu pokazem igru nasmejao bi se. Cemu onakvi traileri i akcenat na onim opasnim scenama kada su znali sta ce izdati. Ko se lozi na kojimu igrace igru pa ce igrati, koga boli uvo za njega, osetice se obmanutim.

Par godina je kojima sa svojim trailerima koje licno pravi gradio misterioznu atmosferu ko da sprema ne znam sta. Sad kad pogledam, ovakva igra i ne moze drugacije da se proda nego na foru.
 
Nisam vidio ništa u trailerima što savršeno ne opisuje igru. Ne znam šta su ljudi očekivali, bukvalno se ponovo dešava No Man's Sky backlash.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi spojluje, koja je svrha ove bebe/fetusa sto vucara na grudima ?

Sta radi beba u majcinom stomaku? Kada zena nosi blizance, kada oni dodju na svet i kada malo porastu, zasto im je najveca zabava, veca i od igranja sa igrackama, da se kriju iza providnih zavesa i gledaju jedno drugo kroz te zavese? Sve ima skrivenu poruku i objasnjenje zasto je to tako. Cak i ovo setkanje i prenosenje tereta. Nece nista Kojima da ti ostavi na izvolte, jer to nikada nije ni radio (ko je igrao MGS serijal zna).
 
Kad se mazne mulama kamion, i kad vidiš koliko u njega može da se potrpa, igra postaje ozbiljan 4x4 Off-road Trials EXTREME simulator.
 
Poslednja izmena:
^Edit:
IMG_20191110_110828.jpg IMG_20191110_114107.jpg
.. samo što se nije dezintegrisao, ali baterija je uvek puna:D. Moram hitno da nađem drugi.
 
Poslednja izmena:
Kao sto rekoh pre pola godine - prica materijal za vrh SF, ko sisa gameplay. :D
Kojima filmove da snima [emoji6]. Lurkujem po temi neko vreme, preozbiljno se igre shvataju kao da su ne znam sta a ne nesto sto odigras i ides dalje. Probacu kao i sve kada izadje za PC pa ko zna mozda mi se svi a mozda ga i obrisem posle 3 sata kao 90 posto igara i aj Jovo nanovo.
 
Igra po izvođenju podseća na Subnautiku, No Man's Sky ili Outward.
A priča i ambijent je kao kad bi pomešao igre tipa SOMA, Silent Hill i This War of Mine. Takav je moj utisak.
 
Poslednja izmena:
Sta radi beba u majcinom stomaku? Kada zena nosi blizance, kada oni dodju na svet i kada malo porastu, zasto im je najveca zabava, veca i od igranja sa igrackama, da se kriju iza providnih zavesa i gledaju jedno drugo kroz te zavese? Sve ima skrivenu poruku i objasnjenje zasto je to tako. Cak i ovo setkanje i prenosenje tereta. Nece nista Kojima da ti ostavi na izvolte, jer to nikada nije ni radio (ko je igrao MGS serijal zna).
Ne znam sta sam radio u majcinom stomaku ali definitivno se nisam tako igrao s mojim burazom blizancem. :D
 
Igram treći dan, pokušavam da doziram kao što sam rdr2 da ne izgorim od igranja :)
Utisci su više nego pozitivni. Igra sjajno izgleda, još bolje radi, gejmplej mi je odličan. Svaka uspešna isporuka doprinosi napretku u 5 kategorija i kada se dođe do određenog nivoa povećava se statistika (kao recimo težina koja se može nositi). Sjajno je doziran osećaj napretka sa svakim izvršenim taskom... ne prođe mnogo da se ne dobije neki novi deo opreme ili otključa izgradnja novih objekata u svetu (postbox, generator itd). Svaki objekat ima svoju korisnost i nije tu čisto da bi se nešto gradilo. Iskustvo dolaska do tačke isporuke je neverovatno detaljno, od menadžmenta tovara, do izbora rute kojom će se ići (prelasci reke, penjanje uz brdo, korištenje merdevina, konopaca i mostova), obraćanje pažnje na staminu kada se krećeš po teškom terenu, izbegavanje natprirodnih bića i ljudi koji hoće da otmu tovar... Zaista jedinstveno iskustvo i ni malo dosadno :) Moram se osvrnuti na "opis" Kuzmanovića iz SK koji kaže: Natovareni kutijetinama na leđima, bokovima i ramenima, imaćete problema da hodate pravo i stalno ćete zanositi na jednu ili drugu stranu, saplitati se i posrtati, što ćete pokušati da kompenzujete kontrolama pravca na gejmpedu
Ovo je krajnje zlonamerno i netačno... čak i natovaren sa skoro maskimalnom težinom (za čim realno nema potrebe gotovo nikad) nema stalnog zanošenja. Sve što treba da se uradi i to baš kad se natovariš je da se istovremeno drže R2 i L2 i da se tako krećeš(kada Sem sa obe ruke hvata kaiševe nosača tovara na leđima i tako se stabilizuje). Svako ko je nosio veću težinu na leđima (veći bakpakerski ranac) zna tu tehniku ;) Sad sam našao prvo vozilo, ima svoje prednosti ali se dobro mora osmisliti ruta po ovakvom terenu. Iz prve su me uspeli oboriti i oteti mi tovar jer sam krenuo Rambo stil, ne može mi niko ništa :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno