Šta je novo?

Death Stranding

Jok, postavim na koju prvu naletim, jer mozda nekom nije dosadan, ali ja ako bas moram neku (ako nema na drugom mestu) odgledam na preskok.
 
Igru , ako ni zbog čega drugog treba uzeti zbog planinarenja.. :d

...mada, posle no man's sky i džet peka, teško mi u igrama bilo gde da idem peške.
To je neko specijalno planinarenje sa merdevinama na izvlačenje iz torbe ili odakle već [emoji849]
A mislio sam da je krajnje vreme da neko napravi igru koja je jedinstvena po svemu i ništa viđeno do sada a kad ono....

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Kratko i jasno, Kojima je još jednom uspio! Napravio je još jedno remek – djelo, o kojem će se još dugo pričati. Death Stranding ne samo da na gaming scenu donosi potpuno novu viziju i aspekt potenciranja pojedinih ljudskih vrijednosti, nego je u pitanju nevjerojatno atmosferični i nadasve kompletni audiovizualni paketić, čiji slatkiši agresivno napadaju sva čula igrača, ostavljajući ih duboko zamišljene pod dojmovima onoga što su igrajući proživjeli. Za kraj, kratka poruka za sve nevjerne, ma one „najnevjernije“ Tome, kao i za sve one skeptike (među kojima sam, priznajem, jedno vrijeme bio i ja) – ništa se ne brinite, jer omaleni super kreativni japanac i dalje „puca“ od ideja, a njegova nova vizija jedna je od najcool stvarčica, koje trenutno možete da iskusite na ovoj planeti i svim njenim paralelnim univezumima. Kratko i jasno, ne vidim ostvarenje, koje bi ovoj „hitčini“ moglo preoteti titulu igre godine!

http://www.goodgame.hr/death-stranding/
 
Gledam sve vise reviewova i uglavnom svi kazu da sem isporuke paketa nema nista da se radi, prica konfuzna u stilu Kojime, i uglavnom sve negativno i puf ocena 9. ..
Sta je ovde novi pravac u gejmingu i sta je Kojima revolucionarno uradio sa ovom igrom, napravio FedEx simulator?
Necu ni probati igru, mislim da je ovo trosenje vremena za bezveze jer je igra dosadna. Da je napravio MGS V slicnu igru sa akcijom i sunjanjem drage volje bih igrao
 
Sad razmišljam igrajući Dead by Daylight, da je nešto slično moglo i ovde da se ubaci, kad već ima mp.. Npr.ovi što ih je povukao BT da i sami postaju BT, i da mogu da proganjaju poštare :-devil-: :D. Ionako kažu da nema izazova ni u borbi sa onim velikim katran spodobama. Kao najgore što može da ti se desi da izgubiš paket.
*mjau**mjau**mjau*. Od onog prvog trejlera gde je i smrt bila bolje rešenje od sudbine da te povuče BT, došli smo do toga da je najgore kad izgubiš paket.:zgran::trust:
 
Poslednja izmena:
kad kvalitet podbaci, onda nastupa marketing.
navali narode
 
Kao ljubitelj Euro Truck Simulatora verujem da će mi leći. Jok ako mogu da se ubacuju radio stanice. :)
 
^^
Hahaha :) to to
 
Mislim da ova igra nece imati prodju kod radnika brze poste :p
Nemam reci sta je ludi Kojima napravio, kakva je to budalcina :) Sve je tu, vrhunska izrada, glumci, dobra grafika ali covece sta je ovo :)
 
Open world avanturisticka igra sa akcionim i horor elementima.
 
^
Da sigurno, kako da ne
 
Daleko je ovo od horora i akcije. Imaju "cudovista" ali to ne ide pod horror. A akcija je svedena na minimum, vise meh, kretanje je traljavao.

Ovo je istinski open world walking simulator.
 
Zato i rekoh sa elementima. ;)

Ljudi koji prethodnih meseci nisu skontali da ovo nije akciona igra, ne znam sta se zale/troluju u ovoj temi.
 
Poslednja izmena:
Ja i pored svega jedva čekam petak osam ujutro. Već sam navio sat :d

 
Poslednja izmena:
^
Ono sto mogu da garantujem da se nece svideti mladjoj populaciji igraca,ali za mene matorog ce savrseno cucnuti!
 
+1

Lepo natenane ranac na ramena i con la calma u planine
 
I cannot in good conscience recommend this game to all but the most rabid fans of Hideo Kojima's work. And even then, I feel like this game may cause some of them to balk and question their devotion. It pains me to say it, but Konami may have been a necessary evil for him, a check and balance against his crazier, more self-indulgent impulses.

Ziva istina.
 
Poslednja izmena:
Još malo jače od pola sata.. jel čeka neko ovu apokalipsu sada?
 
Kako za koga. Meni se igra otkljucava tek oko 7-8 ;).
Ocekujem da je krsh, ali moram da odigram.
 
Koliko li je para otislo na pravljenje ovoga i da li to soni placa?
 
Kretanje i okruženje je tako dobro urađeno da imaš osećaj da bi se mogao samo šetati unedogled.
 
Nazad
Vrh Dno