Šta je novo?

Death Stranding

imam problem sa igricom kod instalacije...ovako,uzeo sam na zimskom snizenju preko epic storea i kad probam da istaliram negde na oko 90% izbacimi gresku
(saljem u prilogu screenshot),kako da resim taj problem, inace specifikacije laptopa su:
acer aspire 5
Processor Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz
Installed RAM 8,00 GB (7,85 GB usable)
NVIDIA GeForce MX130 2gb VRAM
negde sam vec video gotovo isti ovakav post, dal za drugu igru ili na drugom forumu. u svakom slucaju, ne mozes sa tom grafickom karticom igrati iole zahtevnije naslove. ni blizu.
 
DC verzija neće da se proklene. Da li je neko imao isti problem?
 
izbaci neki error, nesto?
 
Probao večeras. Radi mi uredno.

Probaj da update drajvere.
 
Htedoh baš da odigram ovu igru, priznajem i @Čika_Kure - tovo komentarisanje ima velikih zasluga :) A i inače sam fan Kojiminih igara...

E sad, imam tek nekoliko sati igre, stigao sam do one "Wind farm" ako se ne varam.
Šta bre radim sa ovim BT-evima? Kako uopšte da se ponašam kad se oni pojave? To mi uopšte nije jasno? Kad sam krenuo nazad do onog "distribution" centra, imao sam na mapi gde se nalaze ovi BT-evci pa sam ih preko nekih gudura obišao.
Koja je fora, da kad naletim na njih, da se vratim odakle sam došao ili nekako da ih prođem? Par puta su me uvukli u onu muljčinu ali sam uspeo da se iskobeljam...
 
Htedoh baš da odigram ovu igru, priznajem i @Čika_Kure - tovo komentarisanje ima velikih zasluga :) A i inače sam fan Kojiminih igara...

E sad, imam tek nekoliko sati igre, stigao sam do one "Wind farm" ako se ne varam.
Šta bre radim sa ovim BT-evima? Kako uopšte da se ponašam kad se oni pojave? To mi uopšte nije jasno? Kad sam krenuo nazad do onog "distribution" centra, imao sam na mapi gde se nalaze ovi BT-evci pa sam ih preko nekih gudura obišao.
Koja je fora, da kad naletim na njih, da se vratim odakle sam došao ili nekako da ih prođem? Par puta su me uvukli u onu muljčinu ali sam uspeo da se iskobeljam...
Fora je da pratiš onaj detektor (kao satelitski tanjir) i njegovo pištanje, jer što više i brže pišti to signal da si blizu BT.

Onda kad detektuješ gde je BT ili ga/ih zaobiđeš ili ga/ih pogodiš kesom krvi (kasnije ćeš imati i pištolj i pušku na krv koja ih neutrališe).

EDIT:
 
E, pljasnuo sam dve (ili tri?) one velike lignje sa onim nekim bombama koje crpe moju krv. A kese ih valjda dopunjuju.
E sad, borba je na kraju zapravo vrlo lagana, 5-6 puta je pogodim i to je to?
 
E, pljasnuo sam dve (ili tri?) one velike lignje sa onim nekim bombama koje crpe moju krv. A kese ih valjda dopunjuju.
E sad, borba je na kraju zapravo vrlo lagana, 5-6 puta je pogodim i to je to?
Ne sećam se koliko treba za te lignje, ali do borbe sa njima i ne mora da dođe ako si oprezan...
Za ove regularne BT su dovoljne jedna-dve kese...

Iskreno, borba je najtraljaviji deo ove igre, sve ostalo (pa čak i šetnja) je blizu savršenstva...
 
Nazad
Vrh Dno