Šta je novo?

Death Stranding

Ne znam 'oće li nam dati da vozimo ove velike do kraja..?

IMG_20191119_224308.jpgIMG_20191119_224344.jpg
 
Jedva cekam da odigra do kraja, pa da vidimo da li ce ga odusevljenje i dalje drzati :).
Meni je prica bas bila losa.
Završio, preko 44 sata mi trebalo. Priča je sjajna, povezana, logična... kraj je besprekorno urađen po meni. Jednostavno je Kojima imao i vreme i resurse da sve izvede kako je zamislio. Iznenadio sam se za Sema iako kasnije vraćam film da se moglo naslutiti. Al naknadna pamet *mjau**mjau**mjau* :D Žao mi što nisam skupio više memorijskih čipova, jedva 6-7 komada. Obavezno čitati sve mejlove i intervjue, mnogo toga je jasnije... i za samu priču a i za sporedne likove i njihovu istoriju i sudbine.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Završio i ja. Nadao sam drugačijem kraju, ovaj se mogao naslutiti, ali ok. Kao što reče Arheolog, sve su povezali, nije ostalo misterija i nekih nedoumica, a ima i prostora za nastavak priče.

i par fotki za kraj:
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
 
Poslednja izmena:
Kontam da ce DS uzeti bar 3 nagrade na The Game Awards: https://thegameawards.com/

flh1Af0.png

9AQ9ALc.png

atwIy9P.png

2coYWrV.png

W9Ih8is.png

GYe6mzP.png

4Vy0e1B.png
 
Bome sekiro se ozbiljno drži....Ko bi rekao, najlošija from igra posle ds2...
 
Mene bi iznenadilo da DS ne pokupi gomilu TGA nagrada.
Posle toliko godina guranja igre i samog Kojime...cudno bi bilo
 
Death Stranding uživo:
 
Poslednja izmena:
Mislim da DS nema veću konkurenciju za narativ, muziku i game production. Čudi me da nisu progurali i StarWars ovde, doduše.
 
 
Vi koji ste prešli igru / stigli dosta - u kojoj meri ima poente raditi standard deliveries?

Ja sam na trećem chapteru uz dosta detaljisanja s time, a jedini veći benefit (sem grinda :) ) bilo je što mi je onaj Engineer dao Exoskelet upgrade na lvl2 zbog toga.

Pa se čisto preispitujem. :d

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vi koji ste prešli igru / stigli dosta - u kojoj meri ima poente raditi standard deliveries?

Ja sam na trećem chapteru uz dosta detaljisanja s time, a jedini veći benefit (sem grinda :) ) bilo je što mi je onaj Engineer dao Exoskelet upgrade na lvl2 zbog toga.

Pa se čisto preispitujem. :d

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Slabo sam to rešavao, jedino ako mi je usput. Više sam skupljao izgubljeni tovar, a slao sam i botove da raznose.
 
Auh koje je remek delo ovaj Mads Mikkelsen spinoff u četvrtom chapteru, kapa dole.

Za sada ulazim u 32. sat, i dalje 10/10 ukupan utisak.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Taman se obradujem kraju planinarenja po snegu, kad ono mrcvarenje sa okeanom katrana. Uzivo iz 9. chaptera, sat 49ti.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pređoh i ja. 60 sati okruglo, detaljisao sam s mailovima i opcionalnim taskovima u nekim deonicama. Delim utisak da je kraj baš besprekoran i ostavlja jak aftertaste.

Trebaće sad mesec dana igranja gluposti pre ponovnog igranja ičega zahtevnijeg. :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Urkajinski scenario pri prvoj akciji bi trebao da bude pristupacan ako bude na Epicu ili ruski na steamu.
 
Probao, igrao 3h i delete. Ovo definitivno nije za mene. Smorio sam se za medalju šetajući... svaka čast kome je ovaj naslov 10/10. Ako Kojima nastavi u ovom smeru, ovo je zadnji naslov na koji sam potrošio vreme.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Završih igru. 71 sat. Bio sam skeptičan ali sam se navukao samo tako. Neverovatno iskustvo od početka do kraja. Nisam neki fan Kojime ali svaka mu čast za ovu igru.
Sve u svemu ili vam se svidi ili ne. Mislim da sredine nema.
 
Al migriraju ekskluzive pred izlazak petice taman da nas navuku.
 
Za Death Stranding se bukvalno od pre izlaska igre za PS4 zna da ce biti za PC.
 
Nazad
Vrh Dno