Šta je novo?

Death Stranding

DeRadicci

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruke
7,654
Poena
525



Igra sledeceg leta dolazi i na PC:

 
Poslednja izmena:
Jok i necemo :).
Mada u poslednjih par Kojiminih igara sam vise uzivao posle prvog prelaska, kada prihvatim da je prica crap i samo igram zbog gejmpleja.
 
Biće ovo mnogo prijatnije za igru na PCu, mada kažu da je ovo horizon zero dawn engine, a to je lepo radilo na PS4... Nije ni ps5 daleko od leta 2020, pa će i tu moći da se obrne još koji put ako bude valjalo.
 
Ima da spoilujemo :p
 
Zeko da ti ne bude mnogo, dosta vam i ovo.. :p

Mada sam Stranding ne uliva nesto da ce biti igra veka..tako da moze i za PC. :D
 
Naravno da nije igra veka, ali je siguran sam u 85-95 od 100 rangu. :d Ljudi igraju vec 5-10 dana, a recenzije izlaze u petak.
 
Prodajem svoj PS4 preorder i cekam za PC :)
 
Mada sam Stranding ne uliva nesto da ce biti igra veka..tako da moze i za PC. :D

Da, upravo to, ne deluje bas dobro po svemu sto sam video do sad, ali ko zna, mozda je tip igre koji mora da se proba, da bi se videlo kolko vredi, mozda ne moze da se oceni po ovim dosadnim trailerima.
Svakako je mnogo veca i bitnija vest za RDR2, ali probace se i ovo, svakako.
 
Poslednja izmena:
Ovo je open world avanturisticka igra sa akcionim elementima. Ne ocekujte akcionu MGS stealth igru. ;)
 
Odlicna vest. Ionako mi se nije zurilo da igram na PS4, bice udobnije na PC. Al prvo da vidim dal je za mene uopste. Onaj TGS 50 minute gameplay je meni bio smor.
 
Videcemo, ja sam svakako planirao da slegne cena, ne vredi mi 60e, ali daleko od toga da ce da bude losa.. :D
 
Ovo uopste nije lose sto za PC izlazi kasnije. Igra je totalno razocarala po gameplayu. Dovoljno da se saceka i vidi kakvi su utisci i da li ce biti DLC-ova. Ali kada Kojima sam kaze da igra nije zabavna prve polovice: "Maybe it gets really fun when you have completed 50 percent of the game. " -Kojima.

Well, maybe it doesn't.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne priča o DS, ali ovo će biti otprilike taj postapokaliptični seting.. bar ovi zadnji plot spoileri to nagoveštavaju.
Zanimljiva je i ova priča o superkompu koji bi bio u stanju da predvidi budućnost, i samim tim da je menja. Takva mašina se pominje u Četvrtom međuledenom dobu Kobo Abea, a za njegove priče kažu da su bile inspiracija za DS.

images
 
Poslednja izmena:
Ovo uopste nije lose sto za PC izlazi kasnije. Igra je totalno razocarala po gameplayu. Dovoljno da se saceka i vidi kakvi su utisci i da li ce biti DLC-ova. Ali kada Kojima sam kaze da igra nije zabavna prve polovice: "Maybe it gets really fun when you have completed 50 percent of the game. " -Kojima.

Well, maybe it doesn't.

Najbolji feature do sad, izlazi kasnije :D

(meni igra skoro uopste nije interesantna, nisam fan Kojime, da ne bude napada odma')
 
Lepe vesti[emoji108][emoji108][emoji108]

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Kojima editovao najjaci trailer

 
Poslednja izmena:
Ja i dalje ne kapiram o cemu se radi ova igra i dal ce ovo uopste vredeti igrati.
Hideo poceo da pusi mnogo smesne trave :D
 
A meni tek sa ovim trailerom, pocinju bar neke stvari da mi budu jasne, to su prve stvari koje pocinju da mi budu jasne u vezi ove igre :D
 
Upravo sam dobio odgovor na komentar koji sam objavio na Apknite-u, a oni su rekli da već moraju da igraju igru, a neki su je čak i pobijedili; Mislim da su dobili presliku za recenziju, ali šta to znači da su je već pobijedili? Prošao je mjesec dana otkako su izdali primjerke za recenziju, zar ne? Nadam se da ova igra nije tako kratka, Kojima je rekao da je duga igra, ali mjesec mi je prekratak: /
 
Ja sam odustao od pokušaja da odgonetnem radnju... Kažu da ima horor atmosferu koja najviše podseća na onu iz Silent Hilla, tako da žanrovski očekujem neku mešavinu natprirodne fikcije, čudne fikcije i SF-a. Meni dosta.
 
Poslednja izmena:
Meni je kod Kojime super sto tera igrace da razmisljaju, sklapa neverovatne price i cita jako dobre i inteligentne knjige odakle i crpi inspiraciju. Preinteligentno pravi igre (MGS). Mnogi ga vole, mnogi ne, a tako je i za sve u zivotu. Ja od igrica trazim upravo ovo sto on radi i jedva cekam ovo na PC iduceg leta. Da se ne hvatam za tehnicke detalje i mehanike njegovih igara, jer je to ispolirano do bola, a pri tom oko sebe ima ekipu koja ga prati skoro od prvog MGSa, sa jos nekim likovima koji su velika mud...a u gejmingu, tako da je na kraju rezultat vrhunski. Po meni, on u celom gejming poretku stoji negde izdvojen od svih, na posebnom tronu, gde je i zasluzio da bude.
 
So it begins..

 
Nazad
Vrh Dno