»RSS Benchmark sajt

Strana 8 od 16 PrvaPrva ... 456789101112 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 106 do 120 od ukupno 229

Tema: Death Stranding

Member Avatar korisnika Uruk
        Na forumu od
        Nov 2009
        Poruka
        5.300
      2. Moja mašina
        • CPU: i5 8400 / Frio 14
        • MoBo: Asrock z370 pro4
        • RAM: CMK16GX4M2B3000C15R
        • VGA: XFX Radeon RX 580 GTS 8GB
        • MON: ViewSonic XG2401
        • HDD: M.2 240GB KC1000 / Toshiba 2TB
        • Case: Carbide 400c / EVGA SN 550 G3
        • SND: Creative
        • LAP: ASUS Eee PC
        • TV: KDL-43WE755
        • Ostalo: Logitech / PS4
      3. Nema neke akcije, ali je dosta napeta atmosfera, pogotovo kad se probudi BB i pokrene onaj skener za BT...
        Do not believe anything they say. Keep your eyes open!

Member Avatar korisnika Doktor
        Na forumu od
        Mar 2006
        Poruka
        1.480
      5. Moja mašina
        • SND: M AUDIO PRO
        • LAP: Asus ROG G750JZ
        • INET: Kablovska
      6. Citat Citiram korisnika: Alex Pogledaj poruku
        Ne mogu da verujem da niko od recenzenata ne sme da kaže da mu se igra ne svidja. Možda će ACG nešto pomenuti ali i on će da drvi u nedogled.
        Ono što sam čitao do sada svi se žale da je igra walking simulator kao što smo i pretpostavili ali na kraju ocena 9
        Igra je dobila visoke ocene za pricu, tehnicku stranu igre i to povezivanje gomile tacaka prenoseci teret, jer bez toga nema napretka, tako da je sve uvezano i jedno bez drugog ne ide, filzofija zasto to Sam radi itd... Za njegove igre je uvek postojao taj ogroman polaritet od negodovanja do uzdizanja u bozanstvo. Kojima nije lud, covek je sa jedne strane stvarno kreativan i voli da eksperimentise sto malo ko danas radi i svi igraju na siguricu (neki cak ni to ne mogu da odrade kako treba). Pogledajte promociju DSa u Londonu i onaj prostor kako su osmislili (meni kao dizajneru je to vrhunski i vidi se iz aviona da se tu debelo razmisljalo i planiralo, jer ta promocija nije bila klasicna kao kod drugih igara). On je od igre napravio brend sa svim propratnim elementima koji su na prodaju na njegovom store-u (majice, duksevi, posteri, solje, id kartice, ona beba u inkubatoru koju svi hoce da imaju do interaktivnog wallpapera za mobilni gde su ljudi poludeli i traze da negde okaci da mogu da ga koriste-fora je kada se drzi prstom sekund, dva na ekranu da se beba iz sna probudi i okrene). Pa gomila ljudi i dan danas kuka na balone u MGSu i kutije za skrivanje, kao koji kur....c ce to u igri. Po meni su to ti vrcavi genijalni momenti koje niko nije hteo, nije se setio ili nije smeo da ubaci u svoje igre. Kapa dole za njega, ideje koje ima i stavove od kojih ne odstupa, meni se ovakve igre dopadaju, a oni kojima se ne dopada igra uvek imaju nesto drugo na meniju. Tako je bilo i za NMS koji igram od prvog dana do dana danasnjeg, a napljuvan sam na nekim forumima najstrasnije.
        Menjao Doktor : 08.11.2019. u 16:07

Member Avatar korisnika John Cena
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        1.768
      8. Moja mašina
        • CPU: AMD A8 7600 Kaveri
        • MoBo: Asus A58M-K
        • RAM: Geil Evo Potenza 8GB
        • VGA: XFX RX 570
        • MON: AOC q3279vwfd8
        • HDD: Crucial BX500 240gb, WD 500GB
        • Case: MS Industrial Aquarius Pro sa FSP Hyper S 700
        • SND: Logitech X-530
        • LAP: HP Pavilion G6-1d48dx
        • TV: LG 42LK530
        • Ostalo: PS4, iPad, Redmi 5+
      9. Citat Citiram korisnika: Alex Pogledaj poruku
        Ne mogu da verujem da niko od recenzenata ne sme da kaže da mu se igra ne svidja. Možda će ACG nešto pomenuti ali i on će da drvi u nedogled.
        Ono što sam čitao do sada svi se žale da je igra walking simulator kao što smo i pretpostavili ali na kraju ocena 9
        IGN je dao 6.8 npr. Na youtube opisu lik je naveo brojne stvari koje mu se ne svidjaju
        https://www.ign.com/articles/death-stranding-review
        R.I.P. Steve Jobs

Member Avatar korisnika Roy Fokker
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        1.151
      11. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X6 1090T BE + Xigmatek Gaia + 2x Arctic F12
        • MoBo: Asus M5A97 EVO R2.0
        • RAM: Kingston HyperX Fury 1866MHz 2x8GB CL10
        • VGA: Gigabyte GeForce GTX 960 WindForce 2X OC 2GB
        • MON: HP LP2475w 24" H-IPS, Huion Kamvas GT220v2
        • HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD10EZEX , WD5000AAKX
        • OPT: Samsung DVD-RW SH-S223C
        • Case: Xigmatek Asgard Pure Black
        • SND: 7.1 Realtek HD Audio
        • LAP: Microsoft Surface Pro 2 128GB/4GB, iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
        • TV: LG 40UH630v
        • Ostalo: Fujifilm X-E1 + XF 18-55 + XF 55-200 + XF 27mm, Xiaomi Mi 9 Lite 6GB/128GB, WD Elements 1.5TB USB2.
      12. Jako mi ide na živce taj sad fazon "plaćen marketing, ne smiju da kažu da im se ne dopada", jer je najlakše tako opravdavati sopstveni ukus i mišljenje... Ja sam vidio gomilu reviewova likova na YouTube kojima nije niko ništa platio a koji idu u najsitnije detalje kako, šta i zašto im se (ne) dopada. Totalna je glupost tvrditi da je sad neki veliki fijasko pa neka anonimna mašinerija ipak gura da prođe. Jednostavno je mega-hype odradio svoje, a ko išta zna trebalo je da očekuje podijeljena mišljenja. Bukvalno je sve kako sam očekivao.

Kapiram da će igra najviše da "radi" stariju publiku poput mene, koja cijeni fantastičan dizajn i atmosferu više od akcije, i koja je u Skyrimu (recimo) odmah poslije introa skrenula s main questa i otišla da istražuje open world.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
        End of line

Member Avatar korisnika Glenn
        Na forumu od
        Jul 2008
        Poruka
        3.307
      14. Moja mašina
        • CPU: 3570K
        • MoBo: ASUS P8Z77-V LX
        • RAM: 12 GB
        • VGA: GTX660-DC2-2GD5
        • MON: Dell P2414H
        • HDD: 320GB + 1TB + 120 GB HyperX Fury
        • OPT: LG
        • LAP: Lenovo G500
        • Ostalo: Net:120/10 Mbit/s
      15. Ne postoji vise placeni review. Ni od Warner Bros. Vec je ovo jedna forma NDA. Ako je prekršiš, naredni put te zaobilaze. Niko od njih nije placen vec gledaju da dobiju review copy par dana prije ostalih radi broja pregleda.

Tako IGN funkcionise godinama. Ne daju oni 9/10 svakoj igri jer su placeni (evo dali su za NFS 8/10, igra koja je jako jako grozna. Treba probati da se vjeruje. Ali moraju ispoštovati EA), vec recenzenti prestanu dobijati igre prije izlaska ako su oblatili prosli proizvod. Mozes procitati mailove: Poslali smo ali se ocito mail izgubio.

Kada je recimo izlazio middle-earth shadow of mordor, dobijali su igru samo oni koji su poptisali da nece spominjati negativne stvari. Publika je to prva skontala jer je vidjela da dosta legit rencenzenata nije dobilo igru. Mislim da je u to vrijeme o tome TB govorio. A ima i dosta prezentacija iza zatvorenih vrata gdje plate hotel i avionsku kartu. To je ovim "novinarima" gold mine.

Ako dobijes review copy, i ako ne smijes niti spoilati igru niti prikazati stvari koje je na listu stavio sony, totalno je nebitno da li su dobili $ za to ili ne. Jednako je grozno.
        Menjao Glenn : 08.11.2019. u 17:10

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        498
      17. Moja mašina
        • CPU: Intel Core 4770k
        • MoBo: Asus Maximus VI Hero
        • RAM: Kingston 16GB DDR3 2400MHz
        • VGA: AMD RX570 4GB Gigabyte
        • MON: 23.6" VIEWSONIC VX2457-MHD TN, 1920X1080 (FULL HD) 1MS
        • HDD: WD 1TB
        • OPT: Samsung SUV500 240GB x2
        • Case: Cooler Master Enforcer
        • SND: Microlab FC330
        • LAP: HP Dv7 i7 2680QM
        • TV: Samsung 43" FHD
        • Ostalo: Mechanical Gaming Xtrike GK-908 BK RGB / Altos ULTRA AL-G28X/ Dualshock v2 Red Edition
      18. Citat Citiram korisnika: Glenn Pogledaj poruku
        Ne postoji vise placeni review. Ni od Warner Bros. Vec je ovo jedna forma NDA. Ako je prekršiš, naredni put te zaobilaze. Niko od njih nije placen vec gledaju da dobiju review copy par dana prije ostalih radi broja pregleda.

Tako IGN funkcionise godinama. Ne daju oni 9/10 svakoj igri jer su placeni (evo dali su za NFS 8/10, igra koja je jako jako grozna. Treba probati da se vjeruje. Ali moraju ispoštovati EA), vec recenzenti prestanu dobijati igre prije izlaska ako su oblatili prosli proizvod. Mozes procitati mailove: Poslali smo ali se ocito mail izgubio.

Kada je recimo izlazio middle-earth shadow of mordor, dobijali su igru samo oni koji su poptisali da nece spominjati negativne stvari. Publika je to prva skontala jer je vidjela da dosta legit rencenzenata nije dobilo igru. Mislim da je u to vrijeme o tome TB govorio. A ima i dosta prezentacija iza zatvorenih vrata gdje plate hotel i avionsku kartu. To je ovim "novinarima" gold mine.

Ako dobijes review copy, i ako ne smijes niti spoilati igru niti prikazati stvari koje je na listu stavio sony, totalno je nebitno da li su dobili $ za to ili ne. Jednako je grozno.
        Bravo.

Square Enix, svojevremeno Deep Silver, Ubisoft, svi imaju svoj NDA i uslove koje moras da prihvatis da bi dobio kopiju. Ako ih ne ispostujes, blacklist. Prosto i jednostavno. Ne placaju im, ali kada saberu preglede, bogami isplati se, iz tog razloga kontam i da bace manje lose reci.
        https://www.exophase.com/user/zimzimbre

Member Avatar korisnika Precise
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        862
      20. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5 2500K – 3.30 GHz overclocked @ 4.30 GHz
        • MoBo: Asus P8Z77-V LE
        • RAM: 16GB(2x8GB) Corsair Vengeance Pro DDR3 1866Mhz
        • VGA: EVGA GTX 1070 SC ACX 3.0
        • MON: LG 34UC79G
        • HDD: SSD Samsung 860 EVO 1TB & SSD Samsung 850 EVO 250GB
        • Case: Cooler Master HAF XB ATX Cube Gaming Case
        • SND: Fostex HP-A3
        • TV: LG 43UK6300MLB 4K
      21. ign je dao 6.8 za DS.

Member Avatar korisnika -bahamud-
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        3.457
      23. Moja mašina
        • CPU: I7 6700
        • MoBo: Asus
        • RAM: 12 gb DDR4
        • VGA: Saphire RX590 8 gb
        • MON: samsung 24
        • HDD: 120 ssd x 2 TB
        • OPT: ne nosim cvikere
        • Case: da ima moj bobi kučicu
        • SND: narodnjake
        • LAP: HP Pavilon g serija
        • TV: imam
        • INET: DSL
        • Ostalo: volim (. )( .) i ( y )......i burek sa sirom
      24. no koment

ovde ima još ljudi koji čekaju da ih neko vodi za ruku

,,mama,smem li da predjem cestu kad nema avtiju,,

Doktor vam je objasnio
        Menjao -bahamud- : 08.11.2019. u 22:31
        Hero's come in all shapes and sizes.

Member Avatar korisnika Yojinbo
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.797
        Citat Citiram korisnika: Doktor Pogledaj poruku
        Igra je dobila visoke ocene za pricu, tehnicku stranu igre i to povezivanje gomile tacaka prenoseci teret, jer bez toga nema napretka, tako da je sve uvezano i jedno bez drugog ne ide, filzofija zasto to Sam radi itd... Za njegove igre je uvek postojao taj ogroman polaritet od negodovanja do uzdizanja u bozanstvo. Kojima nije lud, covek je sa jedne strane stvarno kreativan i voli da eksperimentise sto malo ko danas radi i svi igraju na siguricu (neki cak ni to ne mogu da odrade kako treba). Pogledajte promociju DSa u Londonu i onaj prostor kako su osmislili (meni kao dizajneru je to vrhunski i vidi se iz aviona da se tu debelo razmisljalo i planiralo, jer ta promocija nije bila klasicna kao kod drugih igara). On je od igre napravio brend sa svim propratnim elementima koji su na prodaju na njegovom store-u (majice, duksevi, posteri, solje, id kartice, ona beba u inkubatoru koju svi hoce da imaju do interaktivnog wallpapera za mobilni gde su ljudi poludeli i traze da negde okaci da mogu da ga koriste-fora je kada se drzi prstom sekund, dva na ekranu da se beba iz sna probudi i okrene). Pa gomila ljudi i dan danas kuka na balone u MGSu i kutije za skrivanje, kao koji kur....c ce to u igri. Po meni su to ti vrcavi genijalni momenti koje niko nije hteo, nije se setio ili nije smeo da ubaci u svoje igre. Kapa dole za njega, ideje koje ima i stavove od kojih ne odstupa, meni se ovakve igre dopadaju, a oni kojima se ne dopada igra uvek imaju nesto drugo na meniju. Tako je bilo i za NMS koji igram od prvog dana do dana danasnjeg, a napljuvan sam na nekim forumima najstrasnije.
        S tim sto je MGS potpuno druga zverka od DS-a. Uzmi poslednji MGS V - iako nedovrsen proizvod miljama daleko sa gameplay mehanikama i mogucnostima prelazaka misije/mape od ovog walking simulatora.

Jos jednom - kao igra DS je prilicno prosecno ostvarenje (iako setting, prica i glumci vade celu situaciju), ako gledamo kao art project/experiment itekako je nesto posebno u danasnjoj industriji.

I jos jednom, citiracu sebe... (jer sam tako u mogucnosti)

Ujedno je pravi primer gde se takve stvari koriste da bi ljudi hvalospevima signalizirali svoj prefinjen ukus i intelekt - "kapiram njegovu igru sto znaci da sam elita..."
        Menjao Yojinbo : 08.11.2019. u 23:17
        "And fuck us all anyway for the limber-dicked cocksuckers we are!"

Member Avatar korisnika Roy Fokker
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        1.151
      27. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X6 1090T BE + Xigmatek Gaia + 2x Arctic F12
        • MoBo: Asus M5A97 EVO R2.0
        • RAM: Kingston HyperX Fury 1866MHz 2x8GB CL10
        • VGA: Gigabyte GeForce GTX 960 WindForce 2X OC 2GB
        • MON: HP LP2475w 24" H-IPS, Huion Kamvas GT220v2
        • HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD10EZEX , WD5000AAKX
        • OPT: Samsung DVD-RW SH-S223C
        • Case: Xigmatek Asgard Pure Black
        • SND: 7.1 Realtek HD Audio
        • LAP: Microsoft Surface Pro 2 128GB/4GB, iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
        • TV: LG 40UH630v
        • Ostalo: Fujifilm X-E1 + XF 18-55 + XF 55-200 + XF 27mm, Xiaomi Mi 9 Lite 6GB/128GB, WD Elements 1.5TB USB2.
      28. Iskreno, podjednako (ako ne i više) važi suprotno: "Jako sam pametan pa vidim da ovo što masa hvali i nije toliko dobro koliko kažu".

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
        End of line

Member Avatar korisnika Doktor
        Na forumu od
        Mar 2006
        Poruka
        1.480
      30. Moja mašina
        • SND: M AUDIO PRO
        • LAP: Asus ROG G750JZ
      31. Ovo je samo pocetak igre, ali se na ovom malom delu vidi da je svaki mikron igre proracunat i doveden do perfekcije (koliko danasnja tehnologija dozvoljava), od mehanike, fizike, karaktera, price, animacija, grafike.

https://www.youtube.com/watch?v=R8vE...ture=emb_title

Member Avatar korisnika Glenn
        Na forumu od
        Jul 2008
        Poruka
        3.307
      33. Moja mašina
        • CPU: 3570K
        • MoBo: ASUS P8Z77-V LX
        • RAM: 12 GB
        • VGA: GTX660-DC2-2GD5
        • MON: Dell P2414H
        • HDD: 320GB + 1TB + 120 GB HyperX Fury
        • OPT: LG
        • LAP: Lenovo G500
        • Ostalo: Net:120/10 Mbit/s
      34. Kojima je opsjednut filmom i teatralnošcu. Vjerujem da su mu uzor Kubrick i Tarantino. Ali da, Doctor jeste objasio. Radi se o gomili PR bullshita od kojeg su digli veliku lovu na ljudima koji su prije preorderovali majicu i šolju nego igru. Isti oni koji su vec davno kupili 2077 figurice. Vjerujem dobar procenat je njih koji i dan danas placaju Star Citizen.

Stvorio bend? Kao prvo, Kojima je taj brend. Ostalo je nevazno. Mogao je izdati ovu istu igru bez i malo pozadinske price. "Gle kako nas Kojima vraca prirodi". Mogao je izdati: Goat Simulator. Hlavospljevi bi bili isti: "Gle kako je Kojima genijalan pa nam sve to prikazao iz perspektive lucidne koze". Ovdje se radi o marketingškom timu koji je sve ovo odradio vrhunski a ne o Kojimi ciji je posao bio napraviti dobru igru na nivou MSG. Kojima ne stoji iza hajpa. Stoji Sony. Sony je distributer kopija i kontrole recenzija.Sama igra je opet prepuna reklama. Toliko o njegovom sjajnom umu.

Ijmaju tu jos reklame za kojekakav tv show i ostale gluposti. A kome nije jasno u cemu je sustina problema, neka pogleda ovo. Mozda mu bude jasnije:

Na 2:54 je DC test.

Sony pokusava da na prodaj odvaljenu stjenčugu sa Kojima stikerom. Samo je pitanje vremena kada ce se Kojima fanovima ovo desiti:

Ti isti ljudi koji velicaju Kojimu vjerujem imaju istetovirano John Cage's 4'33" na ramenu.

-bahamud-
        Niko ne ceka da ga neko vodi za ruku vec nije glup da kupuje proizvod samo na osnovu reklama. Ljudi sacekaju da vide proizvod prije macke u vreci. Evo gledajuci jedan grafički test izmedju konzola, kazu fino da je review copy bio limitiran vremenski. Zato i nije bilo govora i detalja o game endingu.

Kojima treba da se okrene filmu. Konami je ocito bio krucijalan za quality testing.

Kome je DC ili MGS fantazija i genijalna ideja, neka ostavi igre i uzme malo knjihe. Cestitke idu timu iza cijelog marketinga i PR-a, timu za prezentaciju i Sonyu. A Kojima, well.. cijenim njegovu iskrenost, sam je rekao, citiram opet: "Maybe it gets really fun when you have completed 50 percent of the game."

A ja nisam mazohista.
        Menjao Glenn : 09.11.2019. u 00:03

Member Avatar korisnika Uruk
        Na forumu od
        Nov 2009
        Poruka
        5.300
      36. Moja mašina
        • CPU: i5 8400 / Frio 14
        • MoBo: Asrock z370 pro4
        • RAM: CMK16GX4M2B3000C15R
        • VGA: XFX Radeon RX 580 GTS 8GB
        • MON: ViewSonic XG2401
        • HDD: M.2 240GB KC1000 / Toshiba 2TB
        • Case: Carbide 400c / EVGA SN 550 G3
        • SND: Creative
        • LAP: ASUS Eee PC
        • TV: KDL-43WE755
        • Ostalo: Logitech / PS4

37. Posle današnjeg celodnevnog igranja veliki deo ove recenzije mogu da potpišem.. pogotovo ovo što kaže da je DS gran turismo svih walkin simulatora.
        Menjao Uruk : 09.11.2019. u 00:28
        Do not believe anything they say. Keep your eyes open!

Member Avatar korisnika -bahamud-
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        3.457
      39. Moja mašina
        • CPU: I7 6700
        • MoBo: Asus
        • RAM: 12 gb DDR4
        • VGA: Saphire RX590 8 gb
        • MON: samsung 24
        • HDD: 120 ssd x 2 TB
        • OPT: ne nosim cvikere
        • Case: da ima moj bobi kučicu
        • SND: narodnjake
        • LAP: HP Pavilon g serija
        • TV: imam
        • Ostalo: volim (. )( .) i ( y )......i burek sa sirom
      40. Glen,nema dlake koju ti nećeš naći,u svakoj igri ti nadješ nešto šta ne valja,nisam vidio pesimističniju osobu od tebe,ok precise ti je vrlo blizu,a i yoyimbo kaska za vama

Alo bre ljudi,ne svidja vam se koncept,nema rambo stila u igri?ne trolajte svaku drugu temu u igrama...pa enti jarca,imate vi devojke?
        Hero's come in all shapes and sizes.

Member Avatar korisnika Vlada>>>
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        2.184
      42. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600
        • MoBo: Gigabyte B450 AORUS M
        • RAM: Kingston HyperX 2x8GB DDR4
        • VGA: NVidia GeForce GTX 960
        • MON: HP Pavilion 23xi IPS Monitor
        • HDD: Samsung 850 EVO 512GB + WD RED 2TB
        • Case: FD Define R5 + CM Silent PRO 600W
        • SND: ALC892 - U.S.Blaster Surround Stereo Speakers
        • TV: LG 42LV3400
        • Ostalo: Wacom Intous Pro, Apple Wired Keyboard, A4Tech D-320 mouse
      43. Citat Citiram korisnika: Uruk Pogledaj poruku

Posle današnjeg celodnevnog igranja veliki deo ove recenzije mogu da potpišem.. pogotovo ovo što kaže da je DS gran turismo svih walkin simulatora.
        ^

Svaka čast svakome ko je u stanju da odgleda ovakvu recenziju... do kraja... uh... Ja naravno ne spadam u tu grupu!

I BTW, ovo nije recenzija, već video esej na zadatu temu. Definicija recenzije je ipak malčice drugačija...

Bilo bi lepo da svi ti likovi koji vole ovoliko da pričaju i pametuju makar pravim imenom nazovu svoj video, s obzirom da je faktor vreme zapravo najdragocenija sirovina kojom svi mi raspolažemo.
        Menjao Vlada>>> : 09.11.2019. u 01:15
        DeviantART

Strana 8 od 16 PrvaPrva ... 456789101112 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •