Šta je novo?

Death Stranding

Death Stranding - simulacija kurirske sluzbe, grad Beograd. Ima terorista, pasioniranih skupljaca svega i svacega, ima uzbrdo, nizbrdo, preko vode. Ima da se moze kombijem, ali ima i da se moze samo zicarom. Ne znam samo da li ima aveti, ali sam nekako siguran da ima i toga u Bgd :d

Btw. dopada mi se igra, da ne bude zabune ;)
 
Vodite racuna, ko bude kupovao igru. Radi samo sa karticama koje imaju (DX 12_0 i 12_1 funkcije)+update na poslednji drajver, procesori koji podrzavaju AVX instrukcije i Win 10. U protivnom nema igranja.
 
Probao bih ali definitivno ne za trenutnu cenu, preskupo je..
sacekacu da padne na nekih 15e, to mogu da progutam za ovaj fetch quest walking simulator :)
 
Upravo je izašao update v1.01. Nisam siguran šta sve dodaje/ispravlja ali nije mali, nekih 5GB, čini mi se.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
ohne mich !

vidimo se na sljedećoj exklusivi
 
Sto bi reko' Djordje Cvarkov..Fantazija!Posle nekih 15-ak sati mogu da kazem da sam veoma zadovoljan kako je Kojima sve ovo lepo upakovao!Bas je izbalansirano po mom ukusu!Ima svega pomalo, akcije ,setnje,gradnje,menadzmenta!Grafika je prelepa,likovi i cutscene na vrhunskom nivou!Ako budu i dalje nadogradjivali igru verovatno cu je i pazariti onako kako bi trebalo!Za sada mi je preskupa!
 
Poslednja izmena:
Sto bi reko' Djordje Cvarkov..Fantazija!Posle nekih 15-ak sati mogu da kazem da sam veoma zadovoljan kako je Kojima ovo odradio!Bas je izbalansirano po mom ukusu!Ima svega pomalo,malo akcije ,malo setnje,malo gradnje!Mada mislim ako budu i dalje nadogradjivali igru verovatno cu je i pazariti onako kako bi trebalo!Za sada mi je preskupa!
Hm da li ja to njusim narodnjaka?
 
Nije narodnjak,ali nije ni daleko od njega!Nalog sa ebay-a za 450 dinara!:D
 
Problem kod ove igre je sto je MP veoma vazan deo.
 
Pa da,mislim da ovo nije nimalo losa stvar,pogotovo za SP igre!Ja se u startu oprostim od tih para(jake pare)!Ovo mi dodje kao neki demo,da vidis dali ce ti se nesto dopasti ili ne!Ako uspem da je obrnem to ce biti za ekstremno smesan novac i i igru ovog kalibra!Ako se nesto u medjuvremunu desi sa nalogom ili tome slicno,ostaje mi save od igre i znanje da jednog dana kada je budem kupovao znam sta kupujem i u sta ulazem novac!Sve u svemu meni savrseno odgovara!
@Goyakla
Nista posebno!To je kao kada bi ti ja moj steam nalog dao da koristis offline!Dobijes njegov username i pass i posalje ti code za Steam Guard!Ulogujes se,skines igru,pokrenes jednom dok si jos online!Izadjes iz igre,stavis steam u offline mod i igras!
@Shimec
To si upravu,ali kazu ljudi da igra postaje prelaka,kada imas sve vec izgradjeno i brzo dosadi!Onda ispada da kraftovanje izgubi smisao!
 
Poslednja izmena:
Kako ovo funkcioniše?

Offline Steam share - dobijas user i password za neki nalog na kojem je ta igra.
Nakon sto se ulogujes, klasicno instaliras igru. Naravno, ukinuta su ti prava da menjas bilo sta na tom nalogu (mail, password,...). Korisno je samo da stalno iskljucujes cloud sinhronizaciju, da ti ne povuce neciji save.
Prvo pokretanje igre ti verovatno nece uspeti "iz prve", jer taj ko prodaje ovakav share je ogranicen na odredjen broj masina po danu koje mogu ovako da pristupe igri. Znaci isprobavas na svakih sat-dva i upasces u nekih narednih ~24h.
Kada prvi put pokrenes igru, odmah izadjes iz nje kako bi ostalo upamceno da imas pristup. Vratis se u Steam i stavis ga u offline mode. Sada mozes da igras.

Svaki sledeci put startujes Steam u offline modu i mozes odmah da igras.
 
Death Stranding obavezno igrati u MP. Mnogo gubite bez njega. Sam koncept igre je dosta zasnovan na njemu.
 
Uzeo juce igru na share, igra je odlicna ali od mozda sat vremena provedeno u igri resavajuci misije izmedju toga sam gledao 2 sata cut scene i filmove. Jako puno ima cut scena u igri.
 
ima li neko preporuku gde je najbolje uzeti steam kljuc?
koliko vidim svuda su region locked.
vec sam se opekao sa cdkeys pa ne bih da rizikujem.
ili bolje da sacekam opet neki steam popust?
 
tu sam prvo i gledao i na vecini mesta je region locked ali me sad plasi i tamo gde pise global da nije zakljucano. to mi se desilo sa igrom Control na cdkeys.
 
Ja sam isto gledao da uzmem na cdkeys, vidim da je neka akcija sada i pise da je worldwide mada sada kada si pomenuo kako biti siguran


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neverovatno dosadna igra! Svako malo neki film, neka animacija, neko pricanje neko objasnjavanje, igra neverovatno smara. Sreca pa sam je uzeo na share pa mi nije zao para ali da sam je kupio po punoj ceni mislim da bih poludeo.
 
Death Stranding obavezno igrati u MP. Mnogo gubite bez njega. Sam koncept igre je dosta zasnovan na njemu.

Zavrsih konacno sa RDR 2 pa reko da probam i ovo. Grafika mi je sigurno i bolja nego na RDR 2 , muzika isto... jeste da u pocetku ima malo igre a previse video materijala ali dobro. Za ovo sto je Alex pomenuo u potpunosti se slazem, posto sam kupio narodnu verziju bas se vidi da se dosta gubi ako nema MP i da jeste koncept zasnovan na tome tako cu i ja uzeti pravu verziju. Deluje da vredi tako igrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zavrsih konacno sa RDR 2 pa reko da probam i ovo. Grafika mi je sigurno i bolja nego na RDR 2 , muzika isto... jeste da u pocetku ima malo igre a previse video materijala ali dobro. Za ovo sto je Alex pomenuo u potpunosti se slazem, posto sam kupio narodnu verziju bas se vidi da se dosta gubi ako nema MP i da jeste koncept zasnovan na tome tako cu i ja uzeti pravu verziju. Deluje da vredi tako igrati.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bas naprotiv treba da igras bez MP, a sto... pa zato sto sam treba da napravis svoje puteve kuda ces da se kreces, da sam izgradis svoje mostove, sam da izgradis mobilne baterije za punjenje motora i posle kamiona, da sam postavljas merdevine i kanape kuda ces da se penjes. A sve to u MP dobijas na gotovo i ja to smatram varanjem. Dolazis na vec 50% odradjenog posla, po meni to nije igranje.

A sto se tice video materijala ne da ga samo ima u pocetku nego ga kroz celu igru ima jako puno i previse se aspekt igre stavlja na to da ti objasne sto i zasto nego sto samu igru igras. Onda igra nije trebala da bude takva nego da se kroz celu igru vrti video materijala a da samo u odredjenim trenucima ti preuzimas interaktivni deo i da odaberes sta ce da se dogodi tada i da se na konto toga dalje prica razvija.

Ovako po meni su napravili bas jedan veliki buckuris od igre.
 
Bas naprotiv treba da igras bez MP, a sto... pa zato sto sam treba da napravis svoje puteve kuda ces da se kreces, da sam izgradis svoje mostove, sam da izgradis mobilne baterije za punjenje motora i posle kamiona, da sam postavljas merdevine i kanape kuda ces da se penjes. A sve to u MP dobijas na gotovo i ja to smatram varanjem. Dolazis na vec 50% odradjenog posla, po meni to nije igranje.

Hvala puno za ovo pojasnjenje, nekako sam bio ubedjen da drugacije fukcionise igra. Ali ako se sve to dobija na gotovo onda i nije bas neka opcija... svakako bolje sam izgraditi sve pa onda ici online varijantu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno