Šta je novo?

Wi-fi Pojacivac signala

iwcham

Slavan
Učlanjen(a)
29.04.2005
Poruke
1,426
Poena
360
Pozz drugari. Drzim neke casove online, Skype video, pa bih da predjem u drugi deo kuce, koji je u odvojenoj zgradi... Druga zgrada je blizu kuce gde je wi-fi ruter, ali u prostoriji gde bih postavio komp ne moze da uhvati wi-fi. Moja ideja je da postavim kod prozora najblizeg drugoj zgradi neki repeater, i da tako uhvatim wi-fi? TAda bi razdaljina od wi-fi repeatera do druge zgrade bila par metara...Sta bi mi proporucili, tj. koji WiFi repeater, ili je nebitno koji? Hvala! Ja nadjoh nesto na kp ali ne znam da li bi bilo Ok?
https://www.kupujemprodajem.com/Kom...ac-signala-AKCIJA-11356674-oglas.htm#photoBig
 
Jel ti opcija da razvuces kabl do druge zgrade i nakacis na jos jedan ruter ?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Mozes da probas da li uopste postoji upotrebljiv signal na mestu gde bi se nalazio repeater. Probas na tom mestu sa laptopom ili telefonom speedtest. Ako je los signal, i dodatni repeater ce raditi lose.
 
Tu gde zelim da stavim repeater signal je full, ne moze bolje. Tu je uticnica, pored prozora, i tu bi mogao da ustekam neki repeater. Ne znam kako ej tu signal full, a ne moze da prodje kroz prozor i 5 metra napolje desno do te prostorije.....
 
Nazad
Vrh Dno