Šta je novo?

Koj 5.1 PC sistem uzeti sa opštičkim ulazom?

jorgovan

Čuven
Učlanjen(a)
13.03.2002
Poruke
4,503
Poena
785
Pozdrav,

Tražim 5.1 sistem koji u sebi sadrži pojačalo, ne treba mi ništa previše glasno, samo da je zvuk pristojan, da ih mogu montirati na zidove i da ima digitalni opštički ulaz. Drug mi je preporučio LOGITECH Z906 o kome ne znam ništa. Cena mi je na gornjoj granici, voleo bih ako može nešto manje.

Generalno bih možda uzeo i polovne ako su solidno očuvani, ali ponovo do te neke cenovne granice od 200-230€.

Hvala unapred na savetima.
 
Logitech Z5500, polovne.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Verujem da su dobri, ali iskreno na oglasima oni koji su solidno očuvani su 250€. Malo mi je to van budžeta za polovne.

Nisam naveo u prvom postu. Namena je zapravo vezivanje na TV bez pojačala, za filmove i igre.
 
Poslednja izmena:
Hm... nađoh komentar za Z5500:

"The coax/optical has issues for PC gaming use, even if you have real time encoding (which almost no one does) due to the bass not being passed to the sub."

Tako da mi ih to izbacuje iz razmatranja.
 
Glupost.
Imam ih od kada su izasli, 500e placeni, rade vec 14,15 godina, sabijaju.

Odigrano na njima xx hiljada sati igara. Samo cs je isao 3, 4 sata dnevno jedno 5 godina.

Radili na Audigy 2 Platinum, 2 intergruse(zal boziji kvaliteta), Xfi gaming ilo gamer i sada na Soumd Blaster Z, sa konstantnim DTS enkodingom(ta karta se zbog toga svakome isplati, bez da pricamo da je kvalitet zvuka 5x bolji, neuporediv od bilo loke krs zvucne ili jos gorr, integruse).



Sent from my SM-N975F using Tapatalk
61f5d4cb585b1309a9eda4c8120753dc.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno