Šta je novo?

Telefon do 350€

Nicklord

Poštovan
Učlanjen(a)
05.01.2018
Poruke
4
Poena
51
Da prvo napomenem, 350€ na kp/logic ili sličnim mestima a ne winwin ili telenor.

Druga stvar. Trenutno imam Moto G5S+ i u suštini okej radi ali baterija je krenula da zajebava posle 2 godine i realno dosadio mi je a od tada bukvalno nisam pratio uopšte scenu. Od telefona nemam neke zahteve osim da je android, čist je plus, jaka baterija i da je ekran srednje do velike veličine (bar koliko i ovaj sadašnji telefon)

U suštini šta je mid range best buy trenutno
 
Od telefona nemam neke zahteve osim da je android, čist je plus, jaka baterija i da je ekran srednje do velike veličine (bar koliko i ovaj sadašnji telefon)

U suštini šta je mid range best buy trenutno
Mi A3 košta polovinu od 350 evra a uklapa se u sve što tražiš.
Ima još nekoliko drugih modela koji su odlična kupovina i ispod su 350 evra, a i ako pazariš Mi 9T Pro nećeš pogrešiti.
 
+1 za Mi A3. Ispunjava sve što si tražio a uštedećeš pola sume novca.
 
jos jedna preporuka za 9T Pro.
 
Malopre sam cackao A3, i displej je nedovoljne rezolucije.

Mi 9 Lite ima OLED, u DE je oko 250 evra, i ima 4030 mAh bateriju. Nama vise odgovara u odnosu na 9T koji je prvobitno bio u planu zbog selfi kamere koja ne iskace. Kada smo po prasini, pesku na plazi i sl, a pogotovo jer tu gde zivimo maltene uvek pada kisa, ako je izvucena kamera, nemamo bas poverenja previse.

Istovremeno sam ga cackao sa Mi A3, i rezolucija je bas ocigledno losija na A3
 
Mislim, ja sam napisao minimum šta mora da se poseduje. Nisam baš lepo formulisao pre neki dan kad sam kucao :D Mislim da dovoljno zarađujem da mi pola novca izdvojenog za telefon ode na nešto brže i bolje performanse i zabavu. To što sam napisao šta mi je minimum potrebno ne znači da ne koristim telefon više sati dnevno. Često mi služi i kao zamena za poslovni laptop sa otvorenih 10 različitih dokumenata i muzikom u pozadini dok se slack i whatsapp guše u porukama :d

Kontam 9t ili 9t pro. Sad imam pitanje. Bar u teoriji mi deluje da pro dosta više energije zahteva a ne uspevam da nađem nigde konkretne rezultate baterije (verovatno jer ne znam gde da gledam, google izbacuje samo užasne članke :D ). Pošto kontam da imam telefon 2-3 godine bitno mi je kako će izgledati posle nekog vremena. Jer sad na ovoj motoroli bukvalno osećam kako je baterija gora i gora kako dani prolaze i jako je iritantno
 
Poslednja izmena:
Nema velikih razlika u trajanju baterije (slike su ilustrativnog karaktera). Procesor na 9T Pro je malo žedniji ali i malo štedljiviji zbog nižeg procesa proizvodnje pa dodju negde na slično. Baterija posle 3 godine upotrebe kako kod drugih tako i kod tebe, pad kapaciteta ali i dalje upotrebljiva baterija je ono što možeš da očekuješ.
f04087786836d569936b2491b7473605.jpg

0a1609675820f74855d2d1ab1e3b824d.jpg
 
Mislim, ja sam napisao minimum šta mora da se poseduje. Nisam baš lepo formulisao pre neki dan kad sam kucao :D Mislim da dovoljno zarađujem da mi pola novca izdvojenog za telefon ode na nešto brže i bolje performanse i zabavu. To što sam napisao šta mi je minimum potrebno ne znači da ne koristim telefon više sati dnevno. Često mi služi i kao zamena za poslovni laptop sa otvorenih 10 različitih dokumenata i muzikom u pozadini dok se slack i whatsapp guše u porukama :d

Kontam 9t ili 9t pro. Sad imam pitanje. Bar u teoriji mi deluje da pro dosta više energije zahteva a ne uspevam da nađem nigde konkretne rezultate baterije (verovatno jer ne znam gde da gledam, google izbacuje samo užasne članke :D ). Pošto kontam da imam telefon 2-3 godine bitno mi je kako će izgledati posle nekog vremena. Jer sad na ovoj motoroli bukvalno osećam kako je baterija gora i gora kako dani prolaze i jako je iritantno

Mi9t Pro, moze da izvuce i 8h screen on time, (SoT), tako da je bas izdrzljiva baterija. Odlican telefon, neces se pokajati. Mislim da za te pare nema bolje. Mozda jos Mi9 ali on ima kapljicu kao notch. I ima slabiju bateriju.
 
Nazad
Vrh Dno