Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 Lite

kakvih problema sa notifikacijama? nisam primetio da ima problema ... naravno to ne znači da ih nema
 
Ja i dalje nemam notifikacije na lockscreenu.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Дефинитивно има проблем са нотификацијама, мени се често дешава да стигну тек кад откључам телефон.
 
Nema na lock screen - u, ove u baru su Ok.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
^ I to ne može da se podesi? A ako mob nije zaključan (nijednom metodom)? Vide li se onda notifikacije? ;)
 
Sve radi, čuju se, lampica radi, ali na lockscreen iskoče ikonice samo za par aplikacija, ostale samo upale ekran i to je to.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Meni na AOD prikazuje samo messenger, dok poruke i sms ne, ali čuje se zvuk. Na lock screenu nisam primetio nekih problema.
 
Meni na AOD prikazuje samo messenger, dok poruke i sms ne, ali čuje se zvuk. Na lock screenu nisam primetio nekih problema.
Ја сам имао сличан проблем и решио сам га тако што сам на apk mirror-у нашао последњу верзију АОD апликације и апдејтовао је.
 
Sudeci po svemu - to kako kome zapadne.
To je malo glupo. Das pare kao za macku u dzaku.
 
Дефинитивно има проблем са нотификацијама, мени се често дешава да стигну тек кад откључам телефон.

Zaključaj app u memoriju telefona. Pistano toliko puta na forumu, iamo smasnug, huawei ili xiaomi, svi su to ubacili, ap koje najviše koristiš i želiš stalo da rade u pozadini zaključaš. Uđi u zadnje pozvane app, na app koju hoćeš da zaključaš nađi katanac i izaberi.
 
Poslednja izmena:
^ Hoće li ostati zaključana i kada se restartuje telefon?
 
Evo samo da se javim i pohvalim, jutros mi je stigao telefon:)
Za sada nakon dva sata koriscenja i testiranja nisam imao nikakvih problema sa notifikacijama. Stizu mi zvucna i lock screen obavestenja za sms,wa,viber,msg,instagram. Jedini problem je sa propustenim pozivima, ne iskacu mi na lock screen-u, dakle moram da otkljucam telefon da bih video da imam propusten poziv. Takodje mi remote odlicno radi, nikakvih zamerki nemam kao i citac otisaka prstiju.
Mozda malo glupavo pitanje ali da li cu moci i dalje da otkljucavam telefon preko otiska ako stavim zastitno staklo?
 
^ Hoće li ostati zaključana i kada se restartuje telefon?

Хоће, само у подешавањима апликације укључи аутостарт и искључи рестрикције чувања батерије.

Mozda malo glupavo pitanje ali da li cu moci i dalje da otkljucavam telefon preko otiska ako stavim zastitno staklo?

Мени не ради баш најбоље са стаклом које су ми ставили у Теленору, па сам пребацио на face unlock.
 
Poslednja izmena:
Zanima me kako da namestim LED svetlo za poruke, pozive kao i za ostala obavestenja. Trenutno kad stavim telefon na punjač ne svetli uopšte a ne mogu nikako da se snađem
P.S Snašao sam se ali ne razumem zašto bih imao vreme početka i kraja za LED kada bih želeo stalno da bude uključeno
Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ima da se uzme nano staklo za 9lite u Telenoru? Od kad to?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Koliko vam baterija drži?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Meni u prethodna dva punjenja otprilike 2 dana po punjenju(normalne upotrebe). Medjutim sinoć kad sam skinuo telefon sa punjača nisam mogao spavati i pustim film. Za sat vremena filma skinuto oko 15% što mi nekako previše.

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Meni u prethodna dva punjenja otprilike 2 dana po punjenju(normalne upotrebe). Medjutim sinoć kad sam skinuo telefon sa punjača nisam mogao spavati i pustim film. Za sat vremena filma skinuto oko 15% što mi nekako previše.

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
Jesi na MIUI 11? Ja sam na 10 i dalje s obzirom da sam uzeo fon pre mesec dana pa sam hteo da vidim kako ce se ponašati. Doduše dešava mi se nekad da se spontano ugasi, uglavnom kad je u džepu, ne znam zašto.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
2g u 2020-oj godini [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Pozivi kakvog su kvaliteta? :D
 
Pa telefon mi je stigao u petak sa MIUI 10, posle 2 dana stigao update za MIUI 11. Nisam primetio nikakve promene što se tiče samog trajanja baterije. Čini mi se da kad gledam nešto na yt da se manje potroši nego sinoć kad sam uključio preko neta(wifi). Telefon je skinut sa punjača sinoć oko 12 i koristio sam ga do 2. Danas ustao oko 9 i možda ga koristio sve ukupno do sada oko sat malo manje i trnt imam 65%.

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja jesam,dva komada sa kp,clan je MobTel.rs.Veoma sam zadovoljan i sa staklom i prodavcem.
Drugu sam platio manje!
 
Poslednja izmena:
I kako se posasa fingerprint senzor u odnosu na situaciju bez stakla? Negde sam na netu video da se neko zali da ne radi isto, da u pola slucajeva ne radi, a da kada radi radi sporije.
 
Nazad
Vrh Dno