Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 Lite

Au, sinoć ga uzeo, zvučnik je katastrofa. [emoji35]

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nije najglasniji ali daleko od katastrofe.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ne kažem za jačinu nego za kvalitet. Možda ga držiš u nekoj futroli, ja moj nosim bez ičega, vibriraju leđa, ceo se trese, šupalj mi je nešto, visoki pršte, nikakva dubina.

Čim sam ga upalio, stigao mi je update za 11, možda je on nešto pokvario i možda će neki sledeći to da ispravi.

Inače, telefon mi ne leži nešto, zadnjica se krivi prema napred i držiš ga po tankoj ivici, Redmi Note 7 mi je bolje ležao. I bolje svirao.

Baterija mi je na 77% sa 2h18m za sada, što je mislim dobro, pola WiFi, pola data.

Kamera bi trebala biti bolja, videću još.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Za ono za šta koristim sasvim prosječan zvučnik, završava posao. Koristim tpu masku koja je došla s njim, fino mi leži u ruci, mada je to subjektivno.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Naravno da je subjektivno ali prešao sam sa slabijeg telefona, kažem šta mi se ne sviđa a šta sviđa, trudim se da budem objektivan, kod tebe mi više da braniš svoju kupovinu, ja nisam takav. Redmi Note 7 sam promenio bez ikakvog razloga, sasvim zadovoljan bio osam meseci. Definitivno treba izbegavati Lite varijante kod svih brendova.

Mi 9T je kada ga uzmeš u ruku avion za ovaj.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Svako ima svoje potrebe, jeste lošiji zvučnik, samo kažem da meni lično je skoro nebitan, čisto radi informisanja na temi. Kapiram da očekuješ veći skok kad si prešao sa novijeg aparata, meni je u svemu neuporedivo bolji od Mi A1, sem MIUI vs. Android One.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
To je već nešto sasvim drugo što si sada napisao ali pošto ovog telefona nema mnogo, da kažemo ljudima šta da očekuju.

Kamera je dobra, bila dobra i na mom starom, ovde za nijansu bolja. 48 MPx se vidi razlika na 100% pregledu. Wide kamera je zakon. Šteta što na uglovima pada oštrina.

I ekran, osim što je dobar, premaz preko njega je izuzetno dobar i prst samo klizi. :)

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Mislim da je najveća realna razlika selfi kamera, koja rastura.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nije ni meni bilo. Dok nisam otišao u Petru i Tokio i sve slike na kojima sam bio ja su bili loši selfiji.:D

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Kako mislite los zvucnik?? Za slusanje mjuze ili...?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Meni zvuk za sve slab, od poziva, tonova do muzike sa YT što je i najgore, do pola tanak a od pola pršti i... Telefon je lagan, verovatno jak okvir a unutra šuplje i...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Toliko procitao komentara, niko ne spominje los zvuk i sad ovo...a bas se nalozio da ga uzmem

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Zvučnik sasvim prosječan, zavisi za šta koristiš telefon, ja pogledam YouTube sa govorom i za to je sjajan i jasan, muziku ne slušam na zvučniku, niti bilo šta drugo sem zvonjave. Moj je zveči, ako šta znači, možda se njemu zalomio primjerak.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Evo sada dajem kćerci stari Redmi Note 7 a ona ima 8 Lite i definitivno je kvalitet zvuka na ovom telefonu bljak u poređenju sa ta dva a oni su valjda neka srednja klasa. Ne znam da li je do softvera možda ali i na nekom testu sam prepoznao taj ton... Poredimo i zvuk u slušalici, i on je prazan, možda je softver. Nemam pojma. Ne pišem više o kvalitetu zvuka. :)

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Hmm, meni su baš razgovori super. Ne znam...

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Zvuk je solidan, daleko od toga da je loš. Dovoljno je glasan, čak je i za nijansu glasniji od Mi A1, ali je i za nijansu lošiji. Fali mu dubine, ali nije strašno. Zvuk u slušalici je odličan, tu nema problema.
 
Ja uzeo mi 9 lite i zadovoljan sam,samo što na miui 11 troši bateriju...
 
Pogasi aplikacije iz autostarta. Iz nekog razloga poslije apdejta na Miui 11 sve je popaljeno bez potrebe, čak i najbezveznije nepotrebne aplikacije.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Neko dobro staklo za ovaj mob?

Послато са MI 8 Lite помоћу Тапатока
 
imam tel 6 dana i sjajan je, samo me nerviraju 2 stvari, sto se ne vide notifikacije i druga, meni i vaznija, nikako app endomondo koja meri predjene kilometre ne radi dobro, naime, brljavi sa GPS om, secka u crtanju rute, ne pokazuje predjenu km precizno, zna da smanji i do 1 km, na ostalim tel app radi odlicno, sta moze biti ??? hvala
 
Drzi app endomondo uvek ubacenu (zakljucanu) u memoriji.
 
Nazad
Vrh Dno