Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 Lite

Danas se očekuje i predstavljanje cc9pro, kako li će njega na nazovu za naše tržište? [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Odličan telefon, prosto ne možeš manu da mu nađeš, posebno kada shvatiš da možeš da ga kupiš za 30k.
Po meni Xiaomijeva #1 best-buy opcija ove godine.

CC9 Pro po svemu sudeći ide kao Mi A3 Pro, odnosno Android One.
 
Ja uzeo juče 128gb za 30000, prezadovoljan sam. Nažalost, nije Android One, i MIUI je još gori nego prije dvije godine kad sam ga koristio, ali što se tiče samog uređaja nema kompletnijeg pakovanja s ovim performansama za te pare.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Koristio sam na Redmi Note 3 Pro, sad je još konfuznije posakrivano sve po menijima i puno više je dubioznih fabričkih aplikacija sa čudnim ponašanjem. I recimo sjecka gdje bi trebalo da glatko radi.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja uzeo juče 128gb za 30000, prezadovoljan sam. Nažalost, nije Android One, i MIUI je još gori nego prije dvije godine kad sam ga koristio, ali što se tiče samog uređaja nema kompletnijeg pakovanja s ovim performansama za te pare.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
moze na pp gde si uzeo? ganjam i ja od 128 gb

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ja ga merkam već par nedelja. Vredi li preći sa Sam A50?
Najviše me interesuje poređenje ekrana i kamera.
 
Poslednja izmena:
Po meni bi to bilo besmisleno, osim ako ne bi baš da menjaš OneUI za MIUI. Dva telefona rame uz rame.
 
Drugar ima A50, ne vidim što bi neko mijenjao njega za Mi9Lite, po meni jesu bolje kamere na Mi9Lite ali ne da se pređe. Ako prelaziš, idi na višu klasu.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ok, hvala. Verovatno ću onda da ganjam 9T (pro)
 
Da. Ima sve, manje više, uglavnom više, nego ištau cjenovnom rangu.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Beskorisno manje više. Em je na poleđini, em se jedva vidi.
Svakako ne bolje od običnog leda na ekranu.
Jedino što je zanimljivo eto.
 
Slabo ce kome to znaciti jer se mob ubacuje u fotrolu i ne vidi se nista,ali su ubacili ovaj novitet da bude nesto novo sto drugi nemaju..Nista bez starog dobrog led not..
 
Dobro se vidi, a ja recimo na poslu držim telefon ekranom nadolje najčešće, tako da se meni jako sviđa. Super je i što su boje automatski usklađene sa aplikacijama.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ne znam, em što držim masku em što nikad telefon ne držim licem dole... Tako da mi dođe kao gimmick više...
 
Zato nismo svi isti, i to je to.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Meni je msm LED nebitna kada ima AOD svakako, zato kažem zanimljiv detalj.
 
Dvoumim se izmedju Litea i 9T. Nisam neki zahtevni korisnik ,trenutno vec dve godine koristim Mi A1.Da li davati 40e vise za Mi 9T ili da cekam neku global varijantu Mi 9CC Pro?
 
Ti ti moraš da odlučiš da li više voliš pop up kameru ili zubić u ekranu, ovako su isti. Ja ću sebi uzeti 9 Lite.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
i ja uzimam 9 lite,futrole vec narucene, a tel oko black friday

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa stavi u search "Mi 9 Lite" i odaberi "Najjeftinije", bude tipa treći ili četvrti.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
okkk, i dalje mi nije jasno kako cena skoro ista kao u Kini???

moze li neko reci prednosti i mane u odnosu na Redmi note 7 ?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno