Šta je novo?

Xiaomi dilema

Miki0808

Poštovan
Učlanjen(a)
28.05.2015
Poruke
7
Poena
51
Pozdrav ekipa!

Naime, izdvojio sam nekih 270 evra za nov telefon i na osnovu mojih istrazivanja skontao sam da je overall best buy Mi 9t. Kupio ga je drug medjutim ja nisam bio bas ono jako oduseveljen njime, nekako mi je bio pretezak, kamera onako (ili ja mozda imam prevelika ocekivanja) pa sam odlucio da malo razmislim o svojoj odluci. Naleteo sam u jednoj prodavnici na Mi 8 pro verziju i oduvao me je kad sam ga uzeo u ruku, nekako je ostavio bas dobar utisak na mene i skontao sam da mi taj notch i ne smeta toliko koliko svi pricaju. Vidim da izmedju pro i obicne verzije nema neke razlike ( cak mi je obicna verzija bolja sa vise mAh i otiskom prsta na ledjima a i jeftinija je).

E sad moje pitanje je da li vredi i dalje kupiti Mi 8? Cene su im koliko vidim po kp slicne, mi 9t malo i skuplji. Sto se zahteva tice pre svega volim brzinu, baterija treba da mi izgura ceo dan jakog koriscenja a sto se kamere tice nisam neki fotograf ali volim da imam dobru kameru kada mi zatreba. Cak mi se i Mi 9 lite ne cini lose, da li i njega uzeti u obzir?
 
Nazad
Vrh Dno