Šta je novo?

Izgubljen tekst iy Worda

Kluzo

Slavan
Učlanjen(a)
08.10.2005
Poruke
380
Poena
320
Zna li neko sta mogu uciniti u ovoj situaciji.
Starija je osoba u pitanju, kucao je nekoliko dana vayan word dokument i po njegovim recima danas ga je otvorio i nesto dopunjavao na sredini dokumenta, i kada ga ge ponovo otvorio ceo tekst mu se izgubio sen 1/3 stranice koju je skoro otkucao.
Pretrazivao sam po kompu da nije snimljen pod drugim imenom i sl i nista nisam nasao. Postoji li opcija da ikako vratim tekst. Da je dokument izbrisan bilo bi mi lako vratiti ga nekim programcicem, ovako ne znam.
 
Nedavno sam jednoj starijoj osobi našao tekst, koji je nestao, na dvesta pedeset i nekoj stranici dokumenta. Sve od strane jedan, pa do te gde sam našao tekst, su bili prazni listovi...
 
Pa uvek se vidi koliko dokument ima stranica. Na poslednjoj mora da bude makar jedan karakter.
 
Podesi mu backup i save na 2 minuta za svaki slucaj, i naravno sto vise razlicitih snimanja, neka snima xyz 1, xyz 2 itd.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ima samo dve strane, prva je iskucana do pola, a druga je prazna. Ono sto se najverovatnije desilo je da je on nekom radnjom obrisao ceo tekst i ubacio novi pa posle toga sve sacuvao u dokument sa postojecim imenom i kad ga je otvorio starog nema i tu se nista izgleda ne moze uciniti sem ponovnog kucanja.
 
Nazad
Vrh Dno