Šta je novo?

Youtube na starijim smart televizorima.

dalek

Čuven
Učlanjen(a)
16.01.2002
Poruke
457
Poena
620
Da li je neko imao iskustva sa Forkplayer aplikacijom za smart tv? Instalirao sam je na samsung tv iz 2012 godine, posto je ukinuta podrska od strane youtube za ove televizore i radi ali ne uvek. Cesto javlja grsku da nema konekciju na nekim video klipovima sa youtube. Da li neko zna u cemu je problem?
 
Ili jednostavnija varijanta, Chromecast 2

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Za otprilike 5000 din ulaganja možeš rešiti youtube a i sve ostalo će raditi zadovoljavajuće (neki od osnovnih android tv boxova). Verujem da ti je to poznato, napominjem za svaki slučaj.
Naravno da mi je to poznato, i već imam tx3 sa custom ROMom, ali na drugom tv. Hteo bih da iskoristim smart osobinu televizora, pošto ako ne radi youtube čemu inače? (Dobro rećićete Netflix i HBO aplikacije rade i to je super, ali ne trebaju mi...)

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Radi on stabilno, nije u tome probelm, nego je malo konfuzno sve jer je pola na ruskom. Neke youtube strimove pušta a neke ne...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Hvala na savetu, ali je to suviše naivan pristup. Nisam valjda ja taj koji je otkrio problem sa aplikacijom koja ne postoji od juče. Mislim da je pre problem kod mene, neka podešavanja ili je problem ne rešiv. U tom smislu sam se nadao da neko ovde ima iskustva ozbiljna.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Nije svejedno, ko bi stvarao šum i pisao beskorsine i nesuvisle savete?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Da li je neko imao iskustva sa Forkplayer aplikacijom za smart tv? Instalirao sam je na samsung tv iz 2012 godine, posto je ukinuta podrska od strane youtube za ove televizore i radi ali ne uvek. Cesto javlja grsku da nema konekciju na nekim video klipovima sa youtube. Da li neko zna u cemu je problem?

ako ti TV podrzava DLNA...trebalo bi da mozes poreko aplikacije za Android..'AllConnect' da saljes Youtube na TV...licno sam testirao kod mene na Philipsu iz 2011 godine,na kome odavno ne radi aplikacija YoTube...na ovaj nacin radi..:)
 
Mislim da podržava tv. Ali nisam hteo to rešenje koje zahteva korišćenje mobilnog.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Ok nisi hteo...ali je svakako i brže...
Ili zaboravi,nikako, ako je prekinuta podrška od proizvođača

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poenta i jeste u tome što je prekinuta podrška youtuba za te televizore. Da nije ne bi bilo problema. Forkplayer sam instalirao, radi ali ne uvek, to je bilo moje pitanje, zašto nešto radi nešto ne.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Ok,ja sam samo dao primer kako još uvek može...za ostalo nemam pojma....
Možda ima veze sa većim rezolucijama...
Testiraj stare klipove vezane za neku staru temu gde je max 360p...pa probaj neki min 1080p


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala svakako zato ovo i služi, da se diskutuje, e sad što je kvalitet informacija nizak to je tako, oni koji prate ovaj forum nemaju iskustva pa je teško doći do nekog korisnog podatka.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
A takođe probaj i moj prvi predlog...pa vidi...Javi

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Probaću, a zašto ti ne probaš da instaliraš forkplayer na tvoj tv ako smart pa da vidmo šta se dešava

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
moj Philips nema tu aplikaciju,pa nikako ne mogu da probam
 
Pa nema nijedan tv tu aplikaciju, ona se instalira na razne načine na različitim televizorima. Proguglaj malo...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
video sam nesto malo sinoc,da se nesto registruje itd....meni to ne treba jer imam vise stabilnih izvora za gledanja Youtube na TV-u..Chromecast,nakacen jedan Mac,Enigma 2 Sat risiver itd...:)
a iskreno na mom Tv-u je toliko sporo kretanje kroz njegov Smart Meni,da bi verovatno jako brzo odustao od toga..:)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno