Šta je novo?

Lap top do 50k-net, ofis, filmovi

prashinar

Slavan
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruke
2,504
Poena
240
Dakle, kao što naslov i sam kaže traži se savet za kupovinu lap topa do 50k.

Namena će mu biti kućna, ništa posebno, klasika, mejlovi, net, fotografije, video klipovi i filmovi...

Vidim da je i3 i dalje minimum što se tiče procesora. Kakav je R3 2200U kao njegov pandam?

Nešto ovakvo npr:

https://www.winwin.rs/laptop-i-tabl...3-7020u-8gb-256-ssd-intel-hd-620-8652097.html

Nađoh u jednoj od tema dole da je ipak bolje uzeti Ideapad sa oznakom "s", ali takvih više nema u ponudi.
 
opasno si blizu da uzmeš ozbiljniju spravu sa tolikim budžetom.ja bih gađao čak i 17" generaciju dve star hp,dell i sl na oglasima pre nego pljunuo 400+ evra na nov plastikaner sa tn panelom pa po cenu da me paranoja oko garancije drži budnim noćima (ne bi,čak mirnije ću da spavam znajući da nikako neću imati posla sa nepo i sl dunđerima).

ako nema sad strpljenja,dosta ljudi ovde prodaje kancelarijske lapove povoljno,tako da vrv možeš pacijente sa kp-a da izbegneš.
 
Gleda se plastikaner jer je lap namenjen starijoj osobi, plus je način kupovine takav da se ide na rate. A dranje u vidu cena ipak ne bih komentarisao, tako da ostaje samo pitanje šta uzeti.

Drugi izbor bi bio HP 250 G7. Razlika u odnosu na Lenovo se ogleda u ssd-u od 128 gb i 1tb hdd-u.
 
To je već bolje od ovog mog primera. Na žalost, nije IPS(na Giga sajtu stoji da je TN panel u pitanju) što i nije bitno, no RAM se ne može nadograditi. Fiksiran je za ploču :D

Svakako hvala, sad ću malo da preorem Giga ponudu.
 
Koliko znam, 4gb je mozda zalemljeno za plocu, ali ima jos jedan slobodan slot... :D
E da, ovaj model dolazi sa losijim tn panelom i bolji ips panelom, pa treba da se vidi da li moze da se nabavi sa ips-om... :D
 
Nazad
Vrh Dno