Šta je novo?

Disco Elysium

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
P

Precise

Guest
Disco Elysium is a groundbreaking open world role playing game. You’re a detective with a unique skill system at your disposal and a whole city block to carve your path across. Interrogate unforgettable characters, crack murders or take bribes. Become a hero or an absolute disaster of a human being.

Mnoogo dobro izgleda igra na osnovu launch trailera, jedino mi se ne svidja sto ima mnogo dijaloga, ali graficki bruka.





https://store.steampowered.com/app/632470/Disco_Elysium/

https://www.pcgamer.com/disco-elysium-review/

Edit

Opa, izasla je vec da se proba ;)
 
Poslednja izmena:
Danas sam krenuo da je igram. Za ovih 3 sata koliko igram, odlicna. Ko ne voli puno teksta i citanja neka zaobidje igru.
 
Ovo je pravo remek-delo, nadam se da će prodati 20 miliona kopija... al znam da nažalost neće. Nema loot boxova i ultimate edicije od 90 evra sasvim nove pucačine originalnog imena Moderne Warfare 12...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poceo da igram, igra je zaista zanimljiva i cudna, drugacija, unikatna, deluje sveze, grafika sjajna, tako detaljna.
Ima tona texta za citanje, ali nije mi dosadna za sad, videcu kolko ce me zadrzati.
Jedini problem je sto ne podrzava ultrawide rezolucije, pa moram da igram u 1920x1080, ali to u ovoj igri nikakav nije problem, odlicno skalira i ne treba mi da popuni bas ceo prozor.
Probacu je i na 4K TV-u, jer vidim da imam visok fps i verujem da cu imati 60 fps.
 
Završio juče, igra je fenomenalna.
Oko 45h utrošio.

Igra ima dosta detalja, dosta teksta, humora, ..
Definitivno svaka preporuka.

Najprijatnije iznenadjenje za mene u 2019, i deifnitivno jedan od boljih RPG naslova koji su izašli u skorije vreme.
 
Posle slušanja brda hvalospeva, odlučio sam da je kupim i ovo je stvarno sjajno. Nisam navikao na izometrijske igre ali pošto ovde nema borbe(za sada barem), ne smeta mi toliko. Koncept igre i dijalozi su neverovatni.
 
posto od nastavka ove igre izgleda nema nazalost nista, ovo mi deluje da moze da uskoci kao zamena:



navodno izlazi ove godine
 
Nazad
Vrh Dno