Šta je novo?

Problem sa slabim zvukom na Youtube.

PECA1993

Poštovan
Učlanjen(a)
29.12.2014
Poruke
78
Poena
60
Pozdrav,

imam cudan problem od pre nedelju dana otprilike.

Slab mi je zvuk na youtube i samo na youtube. Bilo koji drugi sajt pusta zvuk normalno, samo na youtube je smanjeno na nekih 20% - 30%.
Isti problem imam na android telefonu gde je povezan isti nalog i na youtube aplikaciji i na youtube vanced.

Stvari koje sam probao do sada su:
1. ocistio kolacice, cache i ostale dzidzabidze
2. reinstalirao driver za zvuk
3. reinstalirao chrome
4. palio - gasio loudness equialization (ovo resi problem na trenutnom snimku ali cim se ucita nova stranica sa novim snimkom opet se vrati na 20 - 30% jacine)
5. proverio volume mixer - sve stoji na 100% jacine
6. pretrazio web podesavanja na youtube i na google nalogu
7. probao incognito mod - u njemu je sve normalno i zvuk je normalne jacine kao sto treba da bude

Kapiram da je nesto vezano za nalog zato sto isti problem se javlja i na telefonu gde je povezan isti nalog ali nigde ne mogu da nadjem bilo kakvo podesavanje vezano za zvuk.
 
Verujem da imaš problem ali šta god da jeste ovo kako je ispod opisano nije, youtube nema podešavanja za volume koja su povezana sa nalogom i nezavisna od platforme.

imam cudan problem od pre nedelju dana otprilike.

Slab mi je zvuk na youtube i samo na youtube. Bilo koji drugi sajt pusta zvuk normalno, samo na youtube je smanjeno na nekih 20% - 30%.
Isti problem imam na android telefonu gde je povezan isti nalog i na youtube aplikaciji i na youtube vanced.
 
Nakon dodatnog cackanja primetio sam da definitivno youtube brljavi

primer:

https://www.youtube.com/watch?v=nkll0StZJLA&list=PLC69B7B616D0D00B5&index=1
Volume / Normalized100% / 18% (content loudness 14.8dB) - ova pesma mi se cuje tiho kao i skoro sve ostale

https://www.youtube.com/watch?v=k9qZCAMTwbY&list=PLC69B7B616D0D00B5&index=14
Volume / Normalized100% / 100% - nekim cudom ova pesma se cuje normalno ali samo kad je pustim iz play liste. Ako se nadje i pusta zasebno preko pretrage i ona je tiha kao i ova prva.

Na androidu sam primetio da ako pustim nesto na youtube vanced pa cimnem nekog onda se vrati normalan zvuk kad opet krene da ide snimak. Ovo ne mogu da repliciram sa obicnom youtube aplikacijom zato sto nema background playback.


Sve mi ukazuje na to da je problem do samog youtube naloga.

Jos jedna stvar koja isto gadja na to je cinjenica da ako se ulogujem u nalog u incognito modu zvuk opet postane tih a inace radi normalno u incognito.
 
Sada sam probao na poslu, ista priča. Kako se ulogujem tako se smanji volume.
9ce1606f52bb9e56f40c260eee3a7d1c.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Probaj onu foru sa promenom jezika naloga (engleski-srpski ili obrnuto pa vratiš, ne mogu da se setim), rešavala je sliku, možda reši zvuk.

Meni je OK ovo što si postavio ove linkove, ali ima definitivno razlika u codec-u. Da li je to do protoka ili drajvera ako ti nisu HD audio, ne bi znao.
Vidi se na slici da pušta vp9 kod mene na laptopu (win 10):
MaxthonSnap20191016155113.jpg
 
Ima bugove serbian jezik na google , vrati na english US
 
Nazad
Vrh Dno