Šta je novo?

skype trazi neki kod u win 10

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
D

Deleted member 9456

Guest
Komsinka penzionerka zvala me da pogledam nesto je zeznula skype. N adsktopu ikona, gledam propertis sveok, skype se ne startuje. U toolbaru isi slucaj. Nadjem ja skype klik i on krene, trazi usename i pass, sve ok i onda trazi kod, kakv kod to nisam u zivotu vido. Tu se zavrsilo moje bakcanje sa win 10, nikad mi u linuxu nije trazi nei kod posle username i pas ako su ok.
 
Verovatno imaš negde u prozoru link ono "nemate kod" kliknite ovde. Verovatno je potrebno povezati skype nalog sa brojem mobilnog telefona preko koga se i dobija pomenuti kod. To se dešava i u Office outlook-u
 
Verovatno imaš negde u prozoru link ono "nemate kod" kliknite ovde. Verovatno je potrebno povezati skype nalog sa brojem mobilnog telefona preko koga se i dobija pomenuti kod. To se dešava i u Office outlook-u
Ma veze nemam, zena ne zna ni koji mail koristi, bas pise ukucaj kod ili da ti ga posaljemo, adresa na njenog pokojnog muza na ptt a ona sad na sbb. Digo ruke, ona lista neke papire ispod laptopa i na kraju kao doci joj majstor koji joj odrzava komp i on ce srediti. Meni nikad skype nije trazio nista sem usename i pass pa se zato cudim.
 
Nazad
Vrh Dno