Šta je novo?

Telefon u MTS-u uz Box ?

petrasko9

Poštovan
Učlanjen(a)
27.06.2015
Poruke
10
Poena
55
Pozdrav, planirao sam da kupim P30 Pro u Box 4 paketu u novembru-decembru, vidim tamo da je cena "samo" 2500 dinara mesecno (Uz Box crveni), pa rekoh da pitam, da li se isplati u odnosu na ostale telefone ?
I sto se tice onog problema sa Googlom, da li ce to uticati na rad huawei telefona u naredne 2 godine ?
 
I sto se tice onog problema sa Googlom, da li ce to uticati na rad huawei telefona u naredne 2 godine ?

Pitanje od 1.000.000$.
Verujem da će odgovori biti zanimljivi jer se svaki Srbin odlično razume u svetsku politiku ;)

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Pa ne znam ni ja, slab izbor, od poznatijih ima honor 20 za 1950din(mada realno, 600din. Više je p30 pro), ima s10e za 2400, mada njega ne bih, zbog manjeg ekrana, tu je i običan p30 za 2100, bio je i mi 9t za 1500-600 čini mi se, ali sad ga nema. A što se tiče s10,s10+, ajfona i ostalih, oni su svi preko 3000, što mi se ne isplati.
Ja sam otprilike skoro pa doneo odluku za p30pro, ali samo me muči jedno, pitam se da li će kroz dve godine moći da funkcioniše normalno zbog ovog Trampovog incidenta?
Trenutno koristim Huawei p9, 2 godine već, tako da sam zadovoljan da Huawei proizvodima.
 
Pozdrav, planirao sam da kupim P30 Pro u Box 4 paketu u novembru-decembru, vidim tamo da je cena "samo" 2500 dinara mesecno (Uz Box crveni), pa rekoh da pitam, da li se isplati u odnosu na ostale telefone ?
I sto se tice onog problema sa Googlom, da li ce to uticati na rad huawei telefona u naredne 2 godine ?

Računaj da je to 3 hiljade mesečno a ne 2500 jer kad se uzima telefon onda je BOX paket skuplji, konkretno BOX Crveni je 4 hiljade bez telefona a 4500 sa telefonom, znači 500 dinara više za BOX + 2500 rata za mob. i to je 3000 mesečno za pomenuti telefon.
 
Računaj da je to 3 hiljade mesečno a ne 2500 jer kad se uzima telefon onda je BOX paket skuplji, konkretno BOX Crveni je 4 hiljade bez telefona a 4500 sa telefonom, znači 500 dinara više za BOX + 2500 rata za mob. i to je 3000 mesečno za pomenuti telefon.

Ja već imam jedan mobilni paket uz ovaj box 4, ako uzmem još jedan telefon, to će biti 2 mobilna paketa. Mislim da se onda ne računa tih 500din? Ispravi me ako grešim? Ne razumem se baš?
 
Istu dilemu imam i ja u sustini, jer uz neke box pakete cene su smesne....Ovako bi to bilo kod mene uz cini mi se plavi box

P30 6/128 - 42.000
P30 Pro 6/128 - 52.200
P30 Pro 8/256 - 61.800

Naravno ako se placa na rate, iznos rate je /24 sto je u sustini 1.750/2.175/2.575....
 
Svi postojeci Huawei telefoni koji vec imaju google aplikacije imace ih i ubuduce. Ukljucujuci i taj P30 Pro. Sa tim ne sme da se zeza ni sam Google zbog brda tuzbi koje bi popio od krajnjih korisnika. U "problemu su" Mate 30 Pro i svi noviji telefoni koji po defaultu dolaze bez google servisa. Mada iskreno mislim da ce se postici neki dogovor izmedju Kine i USA a sam dogovor ce uticati i na Huawei. Pozitivno.

P30 u najgorem slucaju moze da ne dobije noviji Android, ali google play store ne mogu da mu uskrate.
 
Nazad
Vrh Dno