Šta je novo?

Baterije sa eBay za mobilne

nesa07

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruke
3,170
Poena
260
Da li je neko naručivao online baterije za telefone, da li vredi tako nešto raditi, da li se ima poverenje-garancija da je ta baterija OK, realnih-stvarnih performansi kao što su originalne?
 
Da li je neko naručivao online baterije za telefone, da li vredi tako nešto raditi, da li se ima poverenje-garancija da je ta baterija OK, realnih-stvarnih performansi kao što su originalne?

eBay je skoro postao kao aliexpress, okupirali su ga Kinezi, tako da kao i tamo nemas nikakve garancije da je baterija original iako tako izlgeda i pise. Ja sam jednom narucio tu kao original za moj tel, iz Nemacke. Bila je cak malo skupja od onih koje nisu original ni po izgledu. Isto je izgledala, isti natpisi i sve, ali funkcionalnost nikakva, na 50% telefon se ugasi, na kraju se posle par mesci naduvala. Tako da nema pravila. Mozda i ubodes original.
 
На Алију је транспорт прескуп. Гледао сам eBay понуду за неку батерију за мој прастари телефон, 10+10$ а мислим да овде може да се нађе и за 500 кинте док је гаранција да је оригинална ту негде.
 
downtown@ i meni se dešavalo da se uzme baterija zamenska kod nas i posle 3 meseca crkne, odnosno to što kažeš dođe da 50% i ugasi se a isto tako mi se desilo uz S3 uz sam telefon uzet u T-noru da se originalna baterija naduje do neupotrebljivosti nakon 7-8 meseci i garanciju nisu priznali.

Naslov teme na eBay-u, mislio sam bilo odakle poručiti sa neta van Srbije, kod nas ono što mi se od zamenskih pokazalo kao najbolje do sada je bio Hinorx, nije mnogo slabija bila od oriiginalne zamenske koju sam uzeo u ProMobi a platio je više nego duplo.

calexx@ za 10+10$ i 10-20$ ima da se uzme nov tel. sa novom baterijom i garancijom.
Baš šteta da stari telefoni ne mogu da se aktiviraju, tj. da se nađe rešenje za njih danas kada može sa neta odakle god da se poruči sve i svašta.
Da li je moguće adaptirati neku bateriju novijih telefona a da recimo može da stane u kućištu starog, jer recimo kućište starog ima poklopac u kome je usađena baterija?
 
Nazad
Vrh Dno