Šta je novo?

Trilema MTS

Alekzzz

Cenjen
Učlanjen(a)
19.09.2014
Poruke
466
Poena
115
Xiaomi Redmi Note 7 4GB/64GB ili

HUAWEI P30 Lite 4GB/128GB DS ili

SAMSUNG Galaxy A50 128GB

Generalno sve mi je bitno

"Troumim" se izmedju ova tri modela preko racuna u MTS-u


Zanima me vase misljenje
 
Po meni Note 7 najvise zbog FP senzora ispod displeja. To ne radi lepo ni na premium modelima, kamoli u ovim budzet. Mozes misliti sta u njih stalvjaju i kako to sredjuju softverski. Sem toga, Note 7 je jednako dobar ako ne i bolji od pomenutih u pogledu baterije, hardvera, performansi... Jedino mozda kvalitet fotografije imaju bolji, treba proveriti. Vec godinu-dve (od P9 Lite i J5 2015 cini mi se) Samsung i Huawei se nisu proslavili u ovom segmentu, kamoli napravili bum i nadmasili Xiaomi.
 
P30 lite. Mocices ga prodati za 2god, bolji tel od a50. Redmi ces moci da poklonis samo nekom.

Za 2 godine polovan P30 Lite ce kostati 70-80e. Bez obzira na cenu, ne znam ko bi kupio 2 god star telefon te klase. I konacno, sta ako se nastavi ovaj rat sa Google-om? U tom slucaju ni P30 Pro nece moci da se proda za 2 godine. Sa druge strane, stoji to da Xiaomi modelima brze pada cena (novih) ali ih isto tako ima neuporedivo manje polovnih na oglasima za razliku od Huawei i Samsung kojima sama ta konkurencija obara cenu. Tako da zbog svega nevedenog smatram da odrzavanje cene kroz godinu, dve, tri ne treba da bude nikakav faktor pri donosenju odluke o kupovini jednog od ova 3 modela.
 
Po meni Redmi Note 7. Bolja kamera/baterija/čipset od konkurenata. Bolji premium look naročito u odnosu na A50. Bolji sistem takođe, naročito u odnosu na Huawei. Na strani A50 samo ekran. I najvažnije - najmanje košta.
 
Nazad
Vrh Dno