Šta je novo?

Asus VivoBook

Nisam,tamo ne kupujem ni šporete:d
U Emmi-ju je kupljen,kontaktirao sam Asus Srbija dali su mi broj telefona da dođe njihova služba koliko sam razumeo jer imam pravo na Pick and return uslugu ili kako se već zove.
 
Nisam,tamo ne kupujem ni šporete:d
U Emmi-ju je kupljen,kontaktirao sam Asus Srbija dali su mi broj telefona da dođe njihova služba koliko sam razumeo jer imam pravo na Pick and return uslugu ili kako se već zove.

Emmi je Tehnomanija od Januara zajedno sa Wniwin-om...sa srećom! Meni su od Decembra 2019 bile zarobljene pare od pokvarene grafike koju su mi prodali do prošle nedelje. Izgleda da je Tehnomanija ugurala u Winwin i Emmi sav škart pa ako prođe, prođe. Furaj sve sa Asusom, izbegavaj prodavca...
 
Odavno sam rešio da više ništa ne kupujem od ovih naših derikoža pa telefone godinama kupujem od "mađara" pa makar džavu i ove lopove zakinem za harač...Ne znam ni sam zbog čega sam laptop kupio u prodavnici...
 
Odavno sam rešio da više ništa ne kupujem od ovih naših derikoža pa telefone godinama kupujem od "mađara" pa makar džavu i ove lopove zakinem za harač...Ne znam ni sam zbog čega sam laptop kupio u prodavnici...

MOj kolega kupio TV 60'' kod Mađara...evo crko mu HDMI a mađara nigde. Rekao mu čovek dolazim, nosim TV na servis i više se nikad nije javio...700 evrića. Za manje stvari ok ali veće i skuplje varijante nekako ili sam da odem i kupim ili da pronađem ovde.
 
@veljadj da li si u pakovanju dobio kit za ugradnju dodatnog HDD-a? Fletkabal i silikonski držač HDD-a...
 
Nisam,sem punjača i laptopa ničega nije bilo u kutiji.
 
A zna li neko kada ce stici kod nsa Asus 2u1 laptopovi sa Ryzen 4000 procesorima? Evo gledam nesto ponudu na asusovom eshopu, i nude samo jedan model Zenbook-a sa intelovim cpu...
 
Nazad
Vrh Dno