Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

To je onaj animirani watchface?
Konkretno ovaj?
4ca7195842058fe1d6be8f25e4e0506a.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni je non stop na bt, obaveštenja, heart rate je na sleep assistant i tako to.. Eto videli ste stanje iznad. Ne skidam ga sa ruke.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pre sat vremena je bio na 96% pisalo trajace do 4 sept. sad pise do prvog...skinut sinoc oko 23h sa punjaca, pise na slici.
db16aa1d786b5d4612453d0221faaae7.jpg


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
I meni je prvih tipa 10ak procenata (možda manje) skinuo brže, al npr sad od 90 do 80 baaaaaš traje.

Evo sad je 76%, punjen 5 days ago.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Probaj da otkačiti sa telefona i koristiti tako jedan dan, da vidiš da to nije problem.
 
Probaj da otkačiti sa telefona i koristiti tako jedan dan, da vidiš da to nije problem.
Sto je najgore ni ne kacim ga na telefon, od punjenja je bio zakacen manje od 5min. i to samo da vidim statistiku na apki. I kad sam ga uzeo kao sto rekoh bio zakacen ukupno 2h od kad je kupljen.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Mozda ce ovo biti glupo pitanja, ali jos nikad nisam imao pametan sat, pa ne znam kako radi. Da li moze da se stavi muzika na sat i da ga povezem sa mi air dots sluskama? Kad trcim da ne nosim telefon, a da mogu da slusam muziku
 
@Alukard
Da, taj koristim. Ima dosta informacija na početnom ekranu i izgleda kao da imaš pip-boya na ruci :D.
@suboticanin
Mi band nema te mogućnosti.
 
Meni taj pip boy jede bateriju, ovako izguram 20 dana, sa animiranim watchom oko 14
 
Mozda ce ovo biti glupo pitanja, ali jos nikad nisam imao pametan sat, pa ne znam kako radi. Da li moze da se stavi muzika na sat i da ga povezem sa mi air dots sluskama? Kad trcim da ne nosim telefon, a da mogu da slusam muziku
Ne znam šta od jeftinijih modela ima tu mogućnost, ali pojedini Garmin modeli je imaju. Mislim da je najjeftiniji 245 Music, pa pogledaj im na sajtu koji modeli imaju to.
Oni su mi nekako najkompletniji, ali i najskuplji.
 
uspeo sam da povezem Amazfit sa Mi Band-om (Mi Fit mora da bude ukljucen da bi se prvi put povezao). U sustini re-brendirana Mi Fit aplikacija, sa nekim dodatnim opcijama. Za sada mi se vise svidja, ali tek 1 dan je koristim.
Screenshot_20200823-225139_Amazfit.jpg
Screenshot_20200823-225344_Amazfit.jpg
Screenshot_20200823-225425_Amazfit.jpg
Screenshot_20200823-225416_Amazfit.jpg
 
Na koju foru meri krvni pritisak? Mi band nema tu mogucnost.
 
Ne držite me za reč mislim da bi kinez trebalo da ima 3 opcije više. Pritisak, plus nešto sa voice asistencojama i neka treca
 
Ne držite me za reč mislim da bi kinez trebalo da ima 3 opcije više. Pritisak, plus nešto sa voice asistencojama i neka treca
Ali ne običan Kinez, već onaj sa NFC čipom.
Obični Kinez je u startu imao samo engleski i kineski od jezika, dok je internacionalna verzija imala više i to su bile osnovne razlike, međutim sada i kineske verzije imaju više jezika (konkretno znam za nemački), tako da praktično više nema razlike između internacionalne i kineske verzije.
Ostaje samo razlika u hardveru između obične i NFC verzije.
 
Ali ne običan Kinez, već onaj sa NFC čipom.
Obični Kinez je u startu imao samo engleski i kineski od jezika, dok je internacionalna verzija imala više i to su bile osnovne razlike, međutim sada i kineske verzije imaju više jezika (konkretno znam za nemački), tako da praktično više nema razlike između internacionalne i kineske verzije.
Ostaje samo razlika u hardveru između obične i NFC verzije.
Koliko znam osnovni kinez sa engleskim i kineskim ima nfc chip. Barem je tako na moji 4ci.
 
Koliko znam osnovni kinez sa engleskim i kineskim ima nfc chip. Barem je tako na moji 4ci.
Postoje im jasne distinkcije između modela (što se vidi i po ceni): global, China i China NFC.

Verovatno su promenili malo stvari sa peticom.
 
Evo stanja baterije nakon prve potrebe za punjenjem.
Non stop je na bt uz obaveštenja.
cef8c7082dc6442374c9e7881e5a8e09.jpg


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da li neko ima problem sa srpskim jezikom u Mi Fit aplikaciji? Od juče (kada je stiglo ažuriranje firmwarea za band) mi je jezik aplikacije pola srpski, pola engleski. Kada probam da podesim jezik na jezik koji koristi telefon, aplikacija javlja da nije moguće snimiti promene.
 
Kupio ga pre 4 dana, juče ceo dan nisam mogao da ga povežem, pokušavao svašta. Danas uradim unpair nažalost (nestadoše mi koraci od juče), sve radi. Odem u Lab->Camera, krenem na BT pairing ali neće da ga upari, kao ni prekjuče. I tu shvatim da gubi konekciju :(
Opet sam morao unpair i više neću da diram Lab->Camera.
Jel ima neko pozitivno iskustvo sa upravljanjem kamerom na telefonu preko ove petice?
 
Pa moguce da je do toga, ja koristim mi9 uz miui12 ,pa pretpostavljam da je to i idealan scenario za mi band :) Doduse kod mog brata uz samsung s8 radi isto shutter lepo

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Kod mene radi super, ali radim samo pair kad hoću da koristim shutter. I to uradim pair iz samog podešavanja bt-a, posle toga uradim disconnect isto iz podešavanja (narukvica nastavlja normalno da bude povezana, notifikacije, koraci, san, kontrola muzike itd) samo ne radi shutter. Čisto zbog trošenja baterije, ovako ne vuče ništa ni fon ni narukvica a kad je non stop tako uparena onda vuče obe baterije malo više.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja ne znam, ali meni baterija i dalje ne traje duze od 10 dana... Da li da uradim factory, vise ni sam nisam pametan.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Koji watchface koristis? Probaj sa fabrickim da testiras.
 
To je vec cudno, mozda bi trebao da reklamiras.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno