Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

Ja nisam punio band (bio je na 44% kada je stigao), krenuo od juče popodne da se igram sa njim, a sada je baterija na 41%. Izgleda da će trajati. Mi bandage kako vidim još uvek nema podršku za peticu. Sa Mi Fita mi ne stižu notifikacije sa vibera.
Ni meni sa mi fit-a ne stizu notifikacije za viber. Za sve drugo rade besprekorno.
 
Стигла и мени јутрос петица.
На први поглед, што се тиче нотификација, чита лепо ћирилицу са ми фит апликацијом. Латиница са квачицама изгледа чудно поред других слова, позиционирана мало изнад осталих, али бар су ту сва слова.
Видим да је идентична по димензијама у односу на тројку, али ми се чини као да је гума мало тања, и да не прати толико добро облик руке, самим тим и није толико удобна. Наравно има и до навике, ценим да ће се "разгазити".
 
@mighty
Dodelio sam sva prava MiFit aplikaciji u sekciji obaveštenja, ali i dalje ne radi. Koristim Redmi Note 4X, možda neće da radi zbor starog androida.
 
Jooj ako mi ne stigne do petka.. Baš je jedva čekam a izgleda da će meni stići zadnjem haha

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Mene danas zvao kurir ali nisam video poziv. Naknadno zvao niko se ne javlja... Sad kako doći do porudžbine?

Sent from my Google Pixel 4
 
Ako može neko ko ima i četvorku i peticu da na oba istovremeno upali neki workout, odradi neke vežbe i sl. pa ovde postavi grafike pulsa. Baš me zanima kakvo je to unapređenje u preciznosti senzora koje reklamiraju. Nešto slično sam odradio prošle godine kad je izašla četvorka.
 
Ja mogu samo da potvrdim da detekcija sna savršeno radi, uhvatio mi i 25 minuta dremke juče posle ručka :)
 
Notifikacije kod mene sinoć proradile same od sebe, ništa nisam dirao. Viber i mejl su u pitanju. Videćemo kako će danas da se ponaša.
Jutros band nije hteo da se poveže sa telefonom. Telefon gasim noću. Povezao se tek nakon reboota narukvice.
 
Stigla i meni. Probaću je večeras. Obzirom da uskačem u mi band vode nakon jedinice, zanima me koja aplikacija je trenutno najbolja za android. Još uvek imam mi fit instaliran na telefonu. Da li je on dovoljan ili da instaliram još neku koja se pominje u temi za mi band 4? Hvala unapred na odgovorima.
Ja koristim Mi Bandage na 3-ci...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Def je mi bandage obavezan...

Naručio sam neku kul zamensku narukvicu, čekam da vidim kad dođe kakva je.. Sa alija

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Probajte i Notify & Fitness for Mi band. Čini mi se da ima više opcija i vizuelno je atraktivniji.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1
 
Mislim da NF i bandage još uvek nemaju podršku za peticu.
 
Ne znam da linsam ja lud jedini ali meni mi fit i vizuelno dobar i tehnicki.
 
Ja isto njega koristim ali nisam orobavao ostale tako da ne mogu da cenim
 
Mi bandage juče imao apdejt, piše da je tu podrška za peticu pa ko je ima neka proba sada...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Mene danas zvao kurir ali nisam video poziv. Naknadno zvao niko se ne javlja... Sad kako doći do porudžbine?

Sent from my Google Pixel 4

Kuriri iz CityExpress-a se obično ne javljaju nakon propuštenog poziva. Više puta sam probao minut-dva nakon propuštenog poziva i samo su iskulirali. Svakako imaš besplatno još jedan pokušaj isporuke. Verovatno će pokušati danas.
 
Ne znam da linsam ja lud jedini ali meni mi fit i vizuelno dobar i tehnicki.
Kinesku app nikad ne uzimam u razmatranje ako imam evropsku ili nečiju drugu alternativu. Kinezi ko hrčci skladište sve te podatke i dok na individualnom nivou nemam lično neke štete, princip je u pitanju.
 
Ne razumem sto bi gasio? Baterija traje li traje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Slažem se, na četvorci traje oko 3 nedelje kad ga stalno nosim. Jedino što imam pored Mi Band 4 još i Honor Band 5, Samsung Watch i Honor Magic Watch 2, nekad nosim jedno, nekad drugo, nekad Mi Band uzme žena, nekad stoji po 2-3 nedelje. Ovako stalno moram da pazim da se ne isprazni baš kad hoću da ga koristim. Ostale samo isključim kad ne koristim duže vreme i ne mislim.
 
Jedno pitanje. Da li vam se pali ekran na bandu tokom tušranja?
 
Ja se ne tusiram sa njim tako da ne znam. Ali recimo dok sam imao band2 i kad perem ruke znao je nekad da se upali ekran.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mi bandage juče imao apdejt, piše da je tu podrška za peticu pa ko je ima neka proba sada...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Meni ova što mi daje na store-u nije update-ovana od 29. 06. I nema apdejt za peticu.. A baš sam navikao na isti.. Nmg ni noviji apk da nađem na apk mirror..

Inače malopre mi stigla..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Kako da disable ovaj PAI.. Pošto je pisalo da prepolovi bateriju, a za sada mi ne treba..
Šta mislite, kada ćemo mi dobiti ostale watch faces? Mi imamo baš tanak izbor u odnosu na kinu


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
da isključiš PAI: Mi Fit -> Profil -> Mi Smart Band 5 -> Nadzor pulsa
 
Ovako mi stoji, ali hoću da mi bude precizan za merenje sna, zato je tako ostalo..
3b488249638afbf987f09d3613b0a53b.jpg


Ostavio sam samo sleep assistant..

BTW nije mi dao obaveštenje kad je zvonio wa..
Def mi bandage ima bolje rešeno za notifikacije..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kuriri iz CityExpress-a se obično ne javljaju nakon propuštenog poziva. Više puta sam probao minut-dva nakon propuštenog poziva i samo su iskulirali. Svakako imaš besplatno još jedan pokušaj isporuke. Verovatno će pokušati danas.
Dostavili danas.. hvala svakako

Sent from my Google Pixel 4
 
Da li je neko uspeo da koristi štopericu sa ugašenim dislejem? Na telefonu tako može da se koristi, bandu nikako ne mogu da ugasim displej.
 
Takođe nema opcije da se namesti kao što ima na bandage, da kada je fon na silent da ne stižu notifikacije na band..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Jutros sam ponovo morao da rebootujem narukvicu. Izgleda da se konekcija gubi kod mene kada se ugasi telefon i ne može da se poveže kada ponovo upalim telefon. Problem nije vezan za konekciju sa telefonom, jer sam preksinoć bio na treningu i telefon i band nisu bili povezani.
Inače, izašala je nova verzija za bandage. Sada je podržana i petica. Mi Fit je ponovo prestao da mi šalje notifikacije, ali bandage radi za sada. Videćemo kako će se ponašati u toku dana.
 
Konačno da bandage radi.. Inače jedna stvar kod bandage koja je "lošija" što se tiče notifikacija je to što nisu ikonice za app na notifikaciji kao original i ne vidiš ime npr na wa, nego samo ime grupe kad neko pošalje.. Nije neki problem nego eto..
Ali inače mnogo je bolja app, ima milion sitnih podešavanja..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno