Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

Ali čovek ti je tim rečima i napisao tri puta - z a m e n s k a narukvica. Pročitaj mu lepo poruke. Znači kada stigne zvanicno narukvica biće i zamenskih. 3x isto pitas iako ti je u startu odgovoreno.
Ili trolujes, onda ti je oprosteno [emoji3]
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Hvala na pojašnjenju umesto mene..

Nisam kivan niti nervozan, samo sam rekao tu info koju tražiš barem tri puta..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Kolko li je narucio domaci mi store mi band petica kad se rasprodalo tako brzo? Citava 10 komata? :d
Da sam znao za ovu akciju narucio bi, al nisam znao. 4800 je ok cena s obzirom na ali situaciju
 
Na instagramu sam video da su napisali da oni koji su uradili preorder isporuku ocekuju tek za 10 dana.
dcd04d2bb59c59dae56cb4e23e3d0d12.jpg
 
Zbog gužve i mnogo porudžbina.. Inače bukvalno sutradan ti dođe..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Bio sam danas u novom šoping centru u Vojislava Ilića... video sam izložene MI band 5 po ceni od 5999,99 dinara
 
Ok je cena...mislio sam na to da će verovatno početi da šalju ljudima koji su uradili preorder pošto ih očigledno imaju na stanju...
 
Počeli su oni da šalju, ali kad kome to ne znamo.. Tako da ja očekujem, tačnije nadam se, da će mi do petka stići..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Stigao preorder :)

mib5.jpg
 
Dap :)
 

Prilozi

  • IMG_20200721_103800.jpg
    IMG_20200721_103800.jpg
    98.5 KB · Pregleda: 115
  • IMG_20200721_112249.jpg
    IMG_20200721_112249.jpg
    167 KB · Pregleda: 137
Poslednja izmena:
Stigla i meni. Probaću je večeras. Obzirom da uskačem u mi band vode nakon jedinice, zanima me koja aplikacija je trenutno najbolja za android. Još uvek imam mi fit instaliran na telefonu. Da li je on dovoljan ili da instaliram još neku koja se pominje u temi za mi band 4? Hvala unapred na odgovorima.
 
Ja koristim Mi Bandage na 3-ci...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Bacite poredjenje sa mi band 4. Da li je siri,visi, deblji. Ekran ima zakrivljene ivice?
 
Ja koristim Mi Bandage na 3-ci...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Def je mi bandage obavezan...

Naručio sam neku kul zamensku narukvicu, čekam da vidim kad dođe kakva je.. Sa alija

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
@bobajakuda
Zvao je kurir.

@punisher, stevan
Hvala za preporuku za Mi Bandage.
 
Poslednja izmena:
Pitanje za sve one kojima je pri ruci petica, da li je Xiaomi konačno omogućio da se narukvica može potpuno isključiti?
 
Baš bez veze. Očigledno ostajem na četvorci još neko dobro vreme.
 
Ne razumem sto bi gasio? Baterija traje li traje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Stigao mi band 5 za suprugu,pa imam par pitanja:
Tel je ajfon 6s i na srpskm je jeziku kao i app mi fit,koju zemlju odabrati za pravljenje naloga,posto nema Srbije na spisku?
 
Ne razumem sto bi gasio? Baterija traje li traje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja sam posle narucivanja gledao neke rivjuove i ljudi kazu da ove dve nedelje koje navode iz xiaomija nemaju veze s vezom i da u realnom koriscenju baterija traje 6 dana. Bas sam se smorio da sam znao to ne bih ni narucivao.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Meni je to ok. Napuni se za 30min.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Sumnjam da krace traje od 4ke koja traje 2 nedelje plus komotno nekima i dosta duze.
 
Danas kada je stigao stavio sam ga da se napuni do kraja i nakon toga krenuo da ga koristim oko podneva.

Bindovao, update-ovao FW, menjao gomilu lica, uključio monitoring svega (heart rate, stress, sleep) uključio notifikacije za aplikacije koje su mi zanimljive, smart lock na telefonu da se ne zaključava kad je narukvica u blizini, u startu sam podigao osvetljenje ekrana sa 3 na 4 od 5. Stalno ga nešto čačkam i gledam.

Nekih 10 sati kasnije, prikazuje 98% baterije. Ako je ovo tačno, ja nemam nikakvih primedbi na bateriju.

mib5b.jpg
 
Ja nisam punio band (bio je na 44% kada je stigao), krenuo od juče popodne da se igram sa njim, a sada je baterija na 41%. Izgleda da će trajati. Mi bandage kako vidim još uvek nema podršku za peticu. Sa Mi Fita mi ne stižu notifikacije sa vibera.
 
Meni najnormalnije stižu notifikacije za Viber sa Mi Fita. Probaj da proveriš da li si dodao sva prava Mi fitu da može da čita notifikacije i slđ
 
Na sam uredjaj nemam primedbi, ali bi Mi Fit UI/UX morao da bude mnogo bolji.
 
Nazad
Vrh Dno