Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

Imaju ponovo na stanju, poručio i za ženu - 4.800 din sa onim promo kodom.
 
I dalje je to visoka cena, ali s obzirom da iz inostranstva verovatno nece moci da se naruci do sledece godine mozda i narucim danas.
Da li si mogao sa jednog naloga dva puta da iskoristis onaj promo kod?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Cena u EU je 40€, 35€ je preorder. Tako da su naši standardno skuplji. Al ovih 4800 izađe kao i normalna EU cena.


Da li si mogao sa jednog naloga dva puta da iskoristis onaj promo kod?

Da.
 
Poslednja izmena:
33 evra je na aliju, uz nerealne poštarine nije ga moguće kupiti.
I da je free shipping treba čekati 10+ dana, pa vrlo moguće da te klepe na carini, nemaš garanciju..
Ovde dobiješ dve godine domaće legalne garancije, brzu besplatnu dostavu.. I to sve za 40.80 eura sa ovim popustom.. Ne znam stvarno šta želite vi..

Ja ga upravo platnih karticom.. Sad čekamo dostavu [emoji16]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja naručio sad jedan plaćanje pouzećem... Karticom probao više puta, ne radi...

Sent from my Google Pixel 4
 
Samo crnu narukvicu imaju?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ovim poštarinama na aliju se najviše raduje MiSrbija, verujem da ni oni nisu očekivali ovu pomamu za narukvicama.
Naručio i ja, preko kartice, unicredit, sve lagano prošlo. Prelazim sa trojke, tako da se radujem promeni.
 
Ovim poštarinama na aliju se najviše raduje MiSrbija, verujem da ni oni nisu očekivali ovu pomamu za narukvicama.
Naručio i ja, preko kartice, unicredit, sve lagano prošlo. Prelazim sa trojke, tako da se radujem promeni.
Ja izgubio trojku u nedelju na reci posle dve godine korišćenja, kao sa mi fali deo tela..
Samo crnu narukvicu imaju?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Za preorder samo crna, posle će biti ostale boje..
Lako ćemo za boje, bitno da se sama narukvica kupi..


Ja Intesa visa kartica, sve super prošlo..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ovim poštarinama na aliju se najviše raduje MiSrbija, verujem da ni oni nisu očekivali ovu pomamu za narukvicama.

Definitivno nisu [emoji16]
8893a31acc4cc830d4920de2bc9189ed.jpg


Uzeo i ja

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li je ovo global verzija? Sa NFC? Ne videh da to piše. Inače i ja naručio.
 
NFC ima samo kineska verzija.
 
Ima NFC i ruska verzija.

A global koliko sam procifao nema NFC, merac saturacije kiseonika i neki voice assistant.
 
Uzeo i ja. Imao sam jedinicu kojoj je baterija stradala nakon dve godine. Razmišljao sam da uzmem četvorku za 3900, ali cena od 4800 za peticu je odlična.
 
Da li neko zna da li petica ima opciju za kompletno isključivanje. To je realno jedino od opcija što mi nedostaje na četvorci.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zna li se hoce li biti original narukvica za 5-icu u ostalim bojama?
 
Biće, rasprodate su sve ove po promo ceni..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Mislio sam na gumenu narukvicu. Zuta, crvena i zelena.
 
Poslednja izmena:
Po meni sve je to isto, samo nalo izmenjeni oblik i to je to. Ja sam imao dvojku koja je crkla nakon dve godine pa sam uzeo trojku koja je crkla nakon mesec dana prilikom update-ovanja i opet na kraju sam opet uzeo dvojku. Ja brojanja koraka, alarma i obavestenja za notifikacije nista vise ne koristim.
 
Sat, alarm, prognoza, odbijanke poziva, ponekada procitam sms.

Ne bi se bunio da imam merac saturacije kisika, mada sumnjam da ce biti precizan.

Tako da sacekacu 6icu ili ako 5icu dobijem kao 4ku.
 
Koliko vidim to nije ni bilo u ponudi. Bio je samo Mi Band 5 po ceni od 5990din, a ovih zamenskih narukvica koje su za Mi Band 4 bile oko 700din nije bilo.

@Jel na ovo mislis?
cd51ee4f78b15661ef58c42e2944221e.jpg
 
Poslednja izmena:
Aman čoveče rekli su kad dođe normalno u prodavnicu, ne kao sad pre order, da će biti zamenskih narukvica i za peticu kao što ima za 4 i 3(iste su)..
Msm glupo je i pitanje, naravno da će ih biti..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Aman covece ne visim na forumu 24h kao ti da ispratim sve poruke. Ako si nadrndan i mrzi te da pises zaobidji me.
Prvo kazes da je sve rasprodato pa onda da ce doci kasnije. Dogovori se.
 
Sad ću da ti objasnim.

Petica je trenutno na pre orderu, tačnije bila. Imaš 20% popusta i samo crna narukvica, ona default. Te količine sa 20% propusta su odmah rasprodate..
Sada se čeka da zvanično stigne, znači ne pre order nego normalno zvanično u prodavnicu i onda će imati ostale boje narukvica zamenskih.

Takođe kao i za predhodne modele će biti moguće kupiti narukvice posebno.

I sve ovo sam saznao kod njih na ig, ne na forumu.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ne znam da li si ti nesto kivan na mene ili je nesto drugo u pitanju, no nije ni bitno.
Imam FB i tamo sam video da je poceo preorder i kasnije je bila vest da je sve rasprodato pa je onda bio drugi krug preorder-a sledeci dan. Dakle to sam znao.
Ono sto ne znam je da li ce biti onih zamenskih narukvica. Pitao sam lepo da li ce biti 'narukvica ZA Mi Band 5' , a ne da li ce biti 'Mi Band 5 narukvica' . To je velika razlika.
I ti dodjes u nekom negativnom fazonu...
 
Ali čovek ti je tim rečima i napisao tri puta - z a m e n s k a narukvica. Pročitaj mu lepo poruke. Znači kada stigne zvanicno narukvica biće i zamenskih. 3x isto pitas iako ti je u startu odgovoreno.
Ili trolujes, onda ti je oprosteno [emoji3]
Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno