Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

Bilo na njihovom instagramu, izbacili su story d aje 3990
 
U Irskoj na doslovno svakom mestu. Od kako je korona krenula, apsolutno svuda.
Ma dobro u Irskoj, ja se ponadao za srb hahha
Koristim ja ovde preko telefona, al msm da neće to kod nas skoro podržavati preko narukvice

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Podigli su i maksimum za beskontaktno plaćanje sa 30 na 50e.

Mi band mi je nekako lep poklon, do sad sam razdelio desetak komada. :d
 
Podigli su i maksimum za beskontaktno plaćanje sa 30 na 50e.

Mi band mi je nekako lep poklon, do sad sam razdelio desetak komada. :d
Svideo bi mi se taj poklon, pogotovo sada jer se osećam kao da mi fali deo tela od kad sam izgubio narukvicu hahha
Ako može telefonom kontam da može i narukvicom bez problema.
Pa ako podržava intesinu wave2pay aplikaciju? Ili kako se uopšte to podešava da prenese signal sa narukvice itd?

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Ne može nikako, mora banka da omogući

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne slušaju ljudi.. Fon radi odlično za to, ali narukvica nažalost kod nas neće moći..

Da li možeš nor nfc narukvicu da "naučiš" na karticu od posla i slično?

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Ajde ko ima cetvorku ako može mala pomoc,naime ja sam resio da uzmem peticu ali sam saznao da supruga planira sutra da me iznenadi i da mi kupi mi band 4 jer 5 nije jos stigla. E sad,zanima me po vama, korisnicima, da li mislite da je prevelika razlika u korist petice?
Da li da joj dam da mi kupi cetvorku ili da joj pokvarim iznenadjenje [emoji16]
 
Ma pravi se blesav i uzivaj. Koliko sam shvatio na 2 generacije su ozbiljnije izmene. Meni je 4 bombona. Uzivaj 4ci a kad icadje 6ca presaltaj se.
 
Onda cu da je pustim da me "iznenadi". Jos jedno pitanje, je l mora band da bude stalno konektovan na tel ili ne? I da jos jedno pitanje, da li za bilo koju vezbu koju stavim moram danpalim gps na telefonu? Dok recimo korake meri bez gps-a?
 
Ako hoces da te obavesyava o porukama i kad te neko zove ± notigikacije od aplikacija viber, fb, instagram itd onda mora da bude povezan sa telefonom putem bluetooth veze.
Sto se tice merenja koraka za to ne mora da bude povezan niti treba da ti bude upaljen GPS na telefonu.
 
Zvao Mi-srbija, kažu 5-ca stiže tokom ove nedelje.
 
Mozda stigne sutra pa mi zena kupi nju [emoji23]
 
Ja jedva čekam da stigne, od kada sam izgubio trojku kao bez dela tela sam [emoji23]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Znam da sa 4 na 5 nije neki skok ali ako dobijem 4 osecacu se kao da mi je neko kupio najlepse zelje a sutra u radnju stize milka.
 
Ja više volim najlepše želje [emoji2373]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Naredna 2 dana je -20% uz kod PR7VSX. 4800 dinara i besplatna dostava. :)
 
Poslednja izmena:
Gde?

Edit. Sad sam video. Ludaci, meni supruga juce kupila cetvorku za 4990 [emoji15]
Petica sad jeftinija. Ali ok, svakako nije neka razlika,malo u dizajnu i u fizickim aktivnostima koje ne koristim, a nemam ni menstruacije.
 
Poslednja izmena:
Poručio jedan malopre, preorder 4800 din, prošla porudžbina. Žena kaže hoću i ja jedan, da poručim i njoj - ne može, stoji proizvod nije raspoloživ.
 
Gde?

Edit. Sad sam video. Ludaci, meni supruga juce kupila cetvorku za 4990 [emoji15]
Petica sad jeftinija. Ali ok, svakako nije neka razlika,malo u dizajnu i u fizickim aktivnostima koje ne koristim, a nemam ni menstruacije.
Na kom update-u se gubi menstruacija?
 
Ja sad pokušao da naučim, ali nije dostupan proizvod.. Ako mi je izmakao popust....

Edit: evo odgovora

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
0069501031f38d6faf577d74e3a129f9.jpg
 
Poslednja izmena:
Baš me zanima i kada će biti dostupne narukvice u drugim bojama, da uzmem neku nežniju za ženu.

Na kom update-u se gubi menstruacija?

Uradiš par puta upload, a ne primetiš da nema firewall-a i gubi se posle toga :)
 
Meni je bitno da uzmem band po ovoj ceni, lako ću narukvice čekati po niskoj ceni iz kine..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno