Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

Bolje onda ovde uzeti. Mozda bude povoljniji uz oreorder. Kakva je situacija na Ebay-ju? Mozda ima tamo uz normalnu postarinu.
 
Ovde je četvorka posle 3 meseca bila 4000 global varijanta. Tako ce slicno biti i sa peticom.
Meni realno treba samo da meri u teretani trcanje i bicikl,tako da mislim da ce mi raditi top posao
 
Ovde je četvorka posle 3 meseca bila 4000 global varijanta. Tako ce slicno biti i sa peticom.
Meni realno treba samo da meri u teretani trcanje i bicikl,tako da mislim da ce mi raditi top posao

Ako ikad shipping s alija dodje na par dolara ili besplatno za peticu, mogu da ti prodam moju 4ku za male pare ako hoces.
 
Ovde je četvorka posle 3 meseca bila 4000 global varijanta. Tako ce slicno biti i sa peticom.
Meni realno treba samo da meri u teretani trcanje i bicikl,tako da mislim da ce mi raditi top posao
Gde je 4000 cetvorka? Mislim da im je u radnji oko 6000
 
Na oglasima je odavno ima za 4000, neotpakovana global. Kineska 3500.

@John Cena zavisi koliko male pare [emoji16]
Salu na stranu, uzimam peticu. Ni 40/50€ nisu neke pare.
 
Kad već toliko čekamo, najbolje da sačekamo Mi Band 5 Pro, počeo je da se pojavljuje u najavama i u Mi Fit aplikaciji, mada za sada samo sa nagađanjima vezanim za specifikacije.
 
Au koja muka prokleti stalker gugl me je provalio sta gledam i ponudio mi band 5, rekoh, ajd da vidim sta braca na benchu kazu kad ce?
Zagrejao sam se za smartwatch, pa se mislim sta mi je sve potrebno, od cega je krenula ideja..od notifikacija, kad je tel na punjacu u drugoj sobi, da ne ustajem, kad me mrzi itd puls, spavanje, trening rekreativni..sve radi band, osim sto ne izgleda kao sat i kao igracka mi je..ali 50e:200e :D zna li se okvirno kada ce biti na kp
 
Ja ga uzimam cim se pojavi u mi storeu. Ko nece da da odjednom 60€ ima i foru preko telenora.
Kod njih je mi band 4 samo 220 dinara mesecno.
Mada ako ne stigne uskoro petica,mozda uzmem i cetvorku, ne vidim da ima neke prevelike razlike?
 
Poslednja izmena:
Još se ne zna, da se strpimo malo i videćemo. Možda mu dodaju SpO2, "senzor za krv".
 
Senzor za zasicent krvi kiseonikom. Tesko da ce to da bude precizno na mestu gde sat moze da meri saturaciju.
 
Izgleda da je meni red posle dve godine da pređem na peticu.. Inače sam trojkom baš prezadovoljan..

Samo da ne roknu cene u nebesa.. Ne znam ni gde je najbolje kupiti?

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
U mi store-u. Nakon toga kp.
Davace i telenor na rate, cetvorku daju za 220 dinara mesecno.
 
Pa ono, ako je na ovi sajtovima oko 40e.. Ovde da bude 6000-7000 msm da je opet bolje nego da čekaš od preko, vreme dostave, možda carina..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
^ apsolutno se slazem. 2-3k dinara mi nenznaci nista,tj znaci minda izbegnem cekanje i zajebancije.
 
Dok ne stigne obična petica, očekujem je uskoro na adresi, naručio sam i nekoliko NFC verzija.
 
Za šta može u Srbiji da se koristi nfc verzija?

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Pa to sam i mislio.. Tako da nema potrebe da je kupujem haha

Najverovatnije ću je u mi storeu kupiti u miran..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Nije loš NFC za brzo plaćanje do 50e.
 
Hong Kong, free shipping za Irsku. Kad promenim adresu na Srbiju, poštarina 35$. [emoji2962]
 
Kome se ne ceka petica,mi store spistio cenu za cetvorku na 3990
 
Nije loš NFC za brzo plaćanje do 50e.
Gde to možeš da koristiš?


BTW Koji sam ja baksuz, malopre izgubim mi band 3 u reci... A taman pričao za kupovinu ovog haha

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno