Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

Meni najbolje legle čičak narukvice sa AliE. Silikonske kao što je navedeno, nisu kao originalne.
Inače posle 1.5 god baterija i dalje drzi min po 15dana. Puls na 5 min, praćenje sna itd. Opcije za sportske aktivnosti ne koristim. Od notifikacija jedino se za Viber ponekad ne oglasi. Pozivi, sms, wap, mail sve OK.
 
Meni se ne prikazuje text za viber poruke,jedino za njega,za ostale apk sve ok..Razmisljao sam da nije do toga sto nije kupljena aplikacija notify for mi band,mozda zbog toga nece da pokaze text poruke...
Moze neki link od tih narukvica na cicak?
 
Nisam od ovoga prodavca uzimao, ali ovako nešto.
 

Prilozi

  • miband 5.jpg
    miband 5.jpg
    276.8 KB · Pregleda: 15
I ja sam najvise zadovoljan sa tim na cicak, dosta su mi bolje i sigurnije na ruci stoje.
 
Ne znam kako se ponasaju za treninge u teretani,gde je izrazeno znojenje,da li upijaju znoj,bile bi stalno polu mokre?
 
Ne znam kako se ponasaju za treninge u teretani,gde je izrazeno znojenje,da li upijaju znoj,bile bi stalno polu mokre?
Ja sam se i kupao sa istom celo leto u reci, brzo se osusi, nisam ni razmisljao da su mokre.
 
Igrom slucaja kupio sam Mi band 5 i 6. 6 lepo pokazuje podatke, korake i slicno, a 5 ne. dobra provera je kad sam poredio sa telefonom koji mi broji korake i kad ja brojim korake mi Band 6 lepo radi i tacno dok 5 ne. Proverite kako je na Vasim Mi Band 5 satovima
 
Поручио сам наруквице 26. новембра и јуче стигле. Боље ми "леже" него оригинали. Свако од укућана узео по једну, јер имам и две четворке кући. Одговара и за те наруквице. Исте димензије су.

 
Koji je ovo materijal?Hoce li upijati znoj na treninzima,pranje narukvice?
 
Neko rastegljivo platno, upija vodu i znoj ali se brzo suši i ne smeta kad je vlažno. Ja ih nisam skidao za tuširanje...
 
Nazad
Vrh Dno