Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

Jedino da još jednom proveriš da li je uključen PAI. Ako je baterija dobra, samo bi on mogao da je isprazni toliko brzo.
 
Drugar je kupio Mi Band 5 i da li mu je zakucao na updateu ili sta i sad mu prijavljuje poruku da treba da se poveze na telefon da nastavi update i to je stuckovan jer telefon ne vidi band:). Probao je par resenja sa neta bezuspesno. Da li je neko imao slicno iskustvo?

Ja sam svoj povezao iz prve bez problema pa ne mogu da mu pomognem.
 
Vidim da ima tri verzije,koju bi trebalo naručiti?Znam da bi inače trebalo Global ali vidim da CN NFC ima neke dodatne mogućnosti?Šta bi ste preporučili?
 
Mislim da smo svi ovde uzeli global verziju iz Mi Srbija radnje.
 
Pa da, jer je jako mala razlika u ceni a ne čekaš, imaš garanciju i miran.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
A kolika je cena u Mi radnji,vidim u Vipu je 5400rsd?
 
Na sajtu kažu 5999 rsd. Mi smo je uzeli u pretprodaji za 4800 rsd. Mi srbija ima na nedeljnom nivou happy hour akcije, na kojima se mogu naći proizvodi po korektnim cenama. Moguće je da će u nekoj biti i mi band.
 
Ili poruči iz Kine verziju sa NFC-jem :)
 
Zahvaljujem svima na pomoći.Pokušaću da nadjem negde sa pristojnom poštarinom.Ako je moguće.
 
Stigle mi danas zamenske narukvice, posle 45 dana, sa AE. OK su, čvrsto drže, prijatne su, tekstura vrlo slična originalu, ali ipak jeftiji osećaj i trenutno su malo kruće, tj. manje elastične od originala, videću posle malo nošenja.

Za tu cenu (2.39€ sa free shipping-om svih 5 komada) zadovoljan, malo da promenim, kad već nema originala u prodaji.

E sad boje, siva i maslinasto zelena meni dobre uživo, maslinasto zelenu odmah stavio. Bela se sviđa supruzi, Plava ostaje za rezevnu. Crvena nije za mene, a ni supruzi se ne sviđa, nekako nijansa loša.

xmb5-1.jpg
xmb5-2.jpg
 
Poslednja izmena:
Maslinasta stvarno dobro izgleda :)
I za sivu me ne čudi, imam tu kombinaciju na starijoj narukvici.

Što se kvaliteta tiče, neće vremenom postati mekše, i dalje će biti tako plastikaste, ali što reče, za 300 din 5 kom, ne smeta [emoji1]
 
Stigle mi danas zamenske narukvice, posle 45 dana, sa AE. OK su, čvrsto drže, prijatne su, tekstura vrlo slična originalu, ali ipak jeftiji osećaj i trenutno su malo kruće, tj. manje elastične od originala, videću posle malo nošenja.

Za tu cenu (2.39€ sa free shipping-om svih 5 komada) zadovoljan, malo da promenim, kad već nema originala u prodaji.

E sad boje, siva i maslinasto zelena meni dobre uživo, maslinasto zelenu odmah stavio. Bela se sviđa supruzi, Plava ostaje za rezevnu. Crvena nije za mene, a ni supruzi se ne sviđa, nekako nijansa loša.

Pogledajte prilog 289969
Pogledajte prilog 289970

Maslinasta i bela deluju super. Posebno za taj novac. Može link do prodavnice/proizvoda na AE?
 
Poslednja izmena:
E, hvala. Baš su napucali boje na renderima. Definitivno prirodnije izgleda na tvojim slikama.
 
Ja sam moju dobio pre oko mesec dana, malo sam je modifikovao haha

Msm da je čak bolja od originala, u smislu lepši osećaj..




Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
€ 0,82 5%OFF | Bracelet For Xiaomi Mi Band 4 Strap For Miband4 Miband 4 5 3 Correa Silicon for mi band 5 NFC Strap Accessories Replacement Belt
https://a.aliexpress.com/_mK4byKR


To je za strap, a ovo sa batman logom umesto običnog crnog više nema tu gde sam uzeo.
Svideo mi se kvalitet narukvice, pa ću uzeti još neke od njih. Obične u boji su smorile, pa malo drugačije da budu.


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Pozdrav svima.Da li postoji mogućnost upravljanja muzikom dok je narukvica u sportskom režimu,na primer kada aktiviram trčanje ne vidim način da mogu da pristupim menjanju pesama preko narukvice dok ne isključim vežbu.Hvala.
 
Mene zanima koliko tacno mi band 5 pokazuje i meri predjene metre ili km prilikom trcanja?? Da li je tacniji kada je povezan sa telefonom dok se trci ili moze i bez pa posle raditi sinhronizaciju? Meni se cini kao da moj pokazuje manje pretrcanih km nego stvarno predjenu kilometrazu....
 
Mene zanima koliko tacno mi band 5 pokazuje i meri predjene metre ili km prilikom trcanja?? Da li je tacniji kada je povezan sa telefonom dok se trci ili moze i bez pa posle raditi sinhronizaciju? Meni se cini kao da moj pokazuje manje pretrcanih km nego stvarno predjenu kilometrazu....
Verovatno se oslanja na pedometar, a oni nisu toliko precizni, plus dužina koraka se razlikuje, pa tako ti sa 1000 koraka pređeš jednu kilometražu, a ja drugu.
Kada koristiš i telefon onda se može osloniti na GPS telefona, pa samim tim imaš znatno preciznije merenje.
 
Imam problem sa Mi fit aplikacijom: juče sam imao skoro 8000 koraka. Ali kada sam otišao na History za prosek za ceo mesec (mada je juče bio 1.11., dakle trebao je da prikaže isto toliko koraka za 1 i 30 Day) prikazivao je samo 4 koraka. Danas gledam, prikazuje koliko sam do sada prešao ali za juče stoji 4 koraka i samim tim mi je prosek za novembar (ova dva dana) nikakav.
App version 4.6.5, a Mi band 5 firmware je V1.0.2.14. Jel ima još neko sličan problem? I još bolje - rešenje :)
 
4700, i dalje je.
Mislim da ne :) nisam koristio band još od dvojke, ali ovo je nešto sasvim drugo :)
Na stranu što mislim da ima više opcija i od onog Huawei watch gt2 :) (ali možda nisam skroz objektivan jer mi se on smucio posle 20dana)
 
Nazad
Vrh Dno