Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

faca

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2004
Poruke
3,563
Poena
435
Moja oprema  
Laptop
Acer Aspire A5 515 Ryzen 5 5500
Mobilni telefon
Xiaomi Poco F4 8/256
Pametni uređaji
Xiaomi watch S1
Xiaomi Body Composition Scale 2
Pristup internetu
  1. Optički internet
Најављен је Mi band 5.
Ја још ни четворку нисам узео, а планиран већ пар дана.
Имам и band 1, 2, 3. Надам се да ће стићи до половине следеће године.

https://www.benchmark.rs/vesti/xiaomi_mi_band_5_stize_sa_nfc_podrskom_van_kine-81680

Свака би требало да убаце нове опције, NFC, оксиметар..

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Rado bih se strpio do iduće godine sa svojom dvojkom nego me nervira što mi baterija izgura jedva 6-7 dana :( Tako da ću izgleda morati četvorku uskoro...
 
MI_band_5-770x433.png


https://www.indiatoday.in/technolog...is-what-it-could-look-like-1674083-2020-05-04
 
Za 2 dana izlazi, ovi iz pc centra nemaju nikakve info. Kakva je bila situacija sa 4 poslenkoliko se pojavila kod nas?
 
Xiaomi shop се код нас отворио кад је Mi band 3 већ био изашао.
Цена ће највероватније бити дупло већа него преко Ali express-.


Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Naravno da ce biti skupji ja sam 4ku u Foshanu uzao za 160 juana, odnosno dobio na poklon ali toliko je kostala.

Nego rekoh da ih pitam, oni nemaju blage veze ni da izlazi a kamoli kad ga ocekuju i koliko ce da kosta.
 
Naručen juče. Zanimljivo da nema više free delivery za Srbiju.
 
Meh ne deluje mi kao veliki skok u odnosu na Mi band 4. Mozda i preskocim ovu peticu, pogotovu ako aliexpress ne vrati free shipping za Serbiu.
Shipping ima da bude 45 eura
 
Poslednja izmena:
Za neke koji koriste mi band 3 još uvek to će biti itekako upgrade [emoji3]
 
Видим да је на gearbest-у слање свега који долар.
Зна ли се када ће глобал верзија? Уколико је телефон на енглеском може и кинеска?
 
Da li moze xioami band da snima na stravu bez telefona ili posle da se sinhronizuje? i da li moze da reprodukuje muziku? Hteo bih da idem na trcanje bez telefona recimo ili to moze samo xiaomi watch?
 
Da li moze xioami band da snima na stravu bez telefona ili posle da se sinhronizuje? i da li moze da reprodukuje muziku? Hteo bih da idem na trcanje bez telefona recimo ili to moze samo xiaomi watch?

Ne znam za stravu ali posle moze da se sinhronizuje na svoju aplikaciju mi fit. Ne moras da nosis telefon, ja npr. sinhronizujem jednom nedeljno sa telefonom. Ne moze da reprodukuje muziku.
 
Mozda je bolje sacekati global verziju, cisto da se vidi da li ce nfc biti upotrebljiv u Evropi mada ne verujem, pogotovu ne kod nas, npr sa Raiffeisen Pay aplikacijom.
 
Pa i kineska verzija radi na engleskom. Pricala je brnaba da ce da dovedu alipay[emoji1787] taman da isprobam na ovoj mono 4ci.
 
Ako je brnaba rekao.. [emoji23]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa i kineska verzija radi na engleskom. Pricala je brnaba da ce da dovedu alipay[emoji1787] taman da isprobam na ovoj mono 4ci.
Али не и са српским.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Ko ce da doceka mesec dana. [emoji53] A bas mi se dopada 5 i narukvice ima u vise boja samo treba naci original.
Hteo sam GTS da uzmem, ali 17k mnogo pa cu ipak cekati band5.
 
Али не и са српским.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
Ja nikada se nisam navikao da mi je telefon na srpskom pa mi je sve jedno da li je global ili kinez. Ali da kome je na srppkskom mora global.
 
Ima ga na aliexpresu za oko 30€. Mislim da cu ga def uzeti za mesec-dva. Kad malo zahladni,ne mogu leti bas nista da nosim na rukama.
 
Ne,naravno. Ali to ce za mesec dva da bude ok.
Svakako ce ovde kod nas kostati oko 5500 pretpostavljam.
 
Ima ga na aliexpresu za oko 30€. Mislim da cu ga def uzeti za mesec-dva. Kad malo zahladni,ne mogu leti bas nista da nosim na rukama.

Da i shipping 23 eura najjeftiniji. Ne verujem da ce za mesec dva da bude u redu kao sto kazes jer ovakvo stanje je od aprila a ne znamo dokle ce biti problem sa avionima. Mozda potraje i godinu dana
 
Nazad
Vrh Dno