Šta je novo?

Xiaomi Mi band 5

Kako mi band meri da li je trčanje uzbrdo ili nizbrdo?
Trčao sam bez fona (znači bez gps-a) i imao sam i uzbrdo i nizbrdo deonice, ali mi je on reg samo ravno..
Inače ova app iznad je baš super.. Laka za upotrebu i dosta izbora..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako mi band meri da li je trčanje uzbrdo ili nizbrdo?
Trčao sam bez fona (znači bez gps-a) i imao sam i uzbrdo i nizbrdo deonice, ali mi je on reg samo ravno..
Inače ova app iznad je baš super.. Laka za upotrebu i dosta izbora..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Mislim da ne može bez pristupa nekom GPS-u, makar posle naknadne sinhronizacije sa telefonom.

Vidi da li ti Bandage ima Recalculate steps ili heart rate, pošto vidiš tu sesiju hodanja na telefonu, možda to pomogne. Ta opcija postoji kod Notify & Fitness, pa nekad pomogne da se podaci konsoliduju.
 
Mislim da ne može bez pristupa nekom GPS-u, makar posle naknadne sinhronizacije sa telefonom.

Vidi da li ti Bandage ima Recalculate steps ili heart rate, pošto vidiš tu sesiju hodanja na telefonu, možda to pomogne. Ta opcija postoji kod Notify & Fitness, pa nekad pomogne da se podaci konsoliduju.
U tome je problem, što fon ostavim kući jer mi samo smeta dok trčim a i nemam ga gde u šorcu.. A upalio sam outdoor running..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da li je nekome stigao Mi Band 5 kupljen na online akciji u Mi-srbija a da je poslat CityExpressom?
 
Ako misliš na preorder, mnogima je stigao pre 6-8 dana. Meni je stigao 21.7.
 
Da, na to mislim. Ja naručio/platio 17.07 i još ništa... :(
 
Da, na to mislim. Ja naručio/platio 17.07 i još ništa... :(
"Zdravo, za proveru stanja Vaše pošiljke možete pozvati broj 0113168793 od ponedeljka do petka u periodu od 08:30h do 16:30h. [emoji4]"


Ja ih pitao da vidim gde mi je pošiljka, oni mi ovo odgovorili.. Ja zvao, ljubazno mi rekli gde je pošiljka (rekli mi danas(prošli četvrtak) će vam biti dostavljena i tako i bi)

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Evo neki preliminarni rezultati..

Non stop je povezana na fon, koristio dosta kontrolu muzike, sleep assistant za otkucaje srca uključen, mnooogo podešavanja i doterivanja svaki dan po malo, da dovedem sve kako hoću, napunjen na 100% u ovo doba prošlog četvrtka i sada sam na 59%..
Takođe outdoor running meren i tako..
Bagerija je i više nego odlična..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da li narukvica od Mi Band 3/4 odgovara i za Mi Band 5?
 
Vidim piše automatski detektovanje trčanja.. Šta mu to dođe? Gde se to vidi?
Ja kad krenem da trčim upalim running

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Juče sam svratio do Mi radnje stvarno petica lepo izgleda i bas je bolji ekran. Dja mi se ko zna mozda i prednjem na peticu pre nego dočekam šesticu. Na koliko izlaze one? Jednom godišnje?
 
Za sada je tako bilo.. Ja sam imao trojku skoro dve godine i za te dve godine je izašla 4 i eto pre neki dan/mesec petica..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da li vam se dešava da bandage izgubi dozvolu za notifikacije prilikom ponovnog pokretanja telefona? Meni se nekad izgubi dozvola, nekada ostane.
 
Ne.. Ni na fit ni na bandage.. Ja koristim bandage za notifikacije, mnooogo više opcija ima itd.. Baš ubija sa podešavanjima za notifikacije..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Mi fit kod mene neće da šalje notifikacije iako je sve podešeno, bandage radi super, samo što ponekad isključi dozvole za notifikacije nakon gašenja telefona. Pominjao sam ranije da koristim Redmi Note 4x, verovatno je do telefona.
 
Izgubih je na reci kao i prošlu [emoji846]
Ja kr et en zaboravio da je skinem kad sam skakao sa velike visine.. Sa malih visina i za obično kupanje nema nikakvih problema, ali eto sa visine od 10+ metara logično da nije izdržala na ruci..

Naručih odmah novu.

Btw ima neki lik na kp prodaje cn verziju za 4700 a eu verziju za 5000..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
da li se jos nekome desava da kad pokrene neki workout na narukvici (walking, running...) da ga ne sinhronizuje posle sa mi fit aplikacijom tj. delom gde su aktivnosti detaljno prikazane, dok iste te podatke iz te aktivnosti prikaze sumarno u ukupnom broju koraka, km, kalorija? Ako workout pokrenem u samoj aplikaciji, normalno ga registruje.
 
Danas sam kupio Mi Band 5, isprobao sam ga i imam neka pitanja, ako neko zna da mi pomogne :)
1. Primetio sam da kada pogledam na sat, moram da ga pritisnem da bi se pojavio display. Da li postoji neka opcija da se prilikom pomeranja ruke sam upali, da ne moram da pritiskam dugme svaki put?
2. Koristio sam running mode, i isprobao sam tempo i heart rate upozorenja. Primetio sam da me upozorava periodično ako mi je tempo slabili ili ako mi je puls previsok. Da li postoji opcija gde mogu da kažem koliko često treba da me upozorava, odnosno da me upozori odmah čim mi je tempo prespor ili puls previsok?
3. Da li možda ima još neka aplikacija za iPhone (osim Mi Fit) koja bi imala opciju da joj podesim u kom rasponu želim da mi bude puls dok trčim, i da čim puls padne ispod ili skoči iznad granice, dobijam upozorenje? Pošto koliko vidim Mi Fit aplikacija nema baš tu mogućnost.
 
Poslednja izmena:
Koliko vam u proseku traje baterija na band-u?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Danas sam kupio Mi Band 5, isprobao sam ga i imam neka pitanja, ako neko zna da mi pomogne :)
1. Primetio sam da kada pogledam na sat, moram da ga pritisnem da bi se pojavio display. Da li postoji neka opcija da se prilikom pomeranja ruke sam upali, da ne moram da pritiskam dugme svaki put?
2. Koristio sam running mode, i isprobao sam tempo i heart rate upozorenja. Primetio sam da me upozorava periodično ako mi je tempo slabili ili ako mi je puls previsok. Da li postoji opcija gde mogu da kažem koliko često treba da me upozorava, odnosno da me upozori odmah čim mi je tempo prespor ili puls previsok?
3. Da li možda ima još neka aplikacija za iPhone (osim Mi Fit) koja bi imala opciju da joj podesim u kom rasponu želim da mi bude puls dok trčim, i da čim puls padne ispod ili skoči iznad granice, dobijam upozorenje? Pošto koliko vidim Mi Fit aplikacija nema baš tu mogućnost.
https://play.google.com/store/apps/details?id=hu.tiborsosdevs.mibandage


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.miband1

Dve najbolje koje ljudi koriste. Npr ja bez mi bandage ne mogu, ima milion opcija i jako veliku customizaciju što se tiče svega, a što meni najviše koristi obaveštenja.

Edirt: pardon, nisam video da je za iPhone. Nažalost mislim da nema za iPhone ništa osim fabričke.
Koliko vam u proseku traje baterija na band-u?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Evo ss pa sam proceni, uglavnom baterija je baš baš odlična. Cenim da može više od "deklarisanih" 14 dana.

03aa9edcea55b130df463ce311fa2dcf.jpg


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Može brisanje, greška.
 
Poslednja izmena:
Meni je baterija nakon punih 25 dana rada na 13%.
 
Kod mene je stalno povezan sa telefonom, podešene su notifikacija za poštu, viber i tapatalk, PAI uključim za vreme treninga (oko 2 sata, 2 do 3 puta nedeljno). Uključen je alarm radnim danima, nisam ga skidao sa ruke od poslednjeg punjenja, postavljen fallout watchface. Ako treba još neka informacija, pitaj slobodno.
 
Nazad
Vrh Dno