Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

kako da uradim re-alocate fajlova, tojest da premestim skinute fajlove od igre? ispraznio sam oko 250gb na ssd sad,a skinuo sam je na obican hdd, ovaj preload sto je bio..... pa bi ih prebacio na ssd. ili da sacekam kad izadje da se prvo dekriptuje, pa onda?
 
Nije zgoreg napomenuti da je preload encrypted tako da preporuka svima koji imaju iole vecu download brzinu interneta da sacekaju da igra zvanicno " izadje" jer dekriptovanje samog preloada u zavisnosti od jacine samog racunara moze poprilicno da potraje.
Dobro pa si napomenuo!Posle ovog preloada ostalo mi jos 75GB na SSD-u,tako da cu morati skinuti celu igru!Ako sve bude uredu i full brzina trebace mi oko 3-3,5h sto i nije tako lose!
 
Onda nema ni smisla raditi preloading kad ako je brži download kada "otključaju" igru. Dobra mera da se zaustave pirati.
 
Ja sam procitao kontradiktorne informacije. Neki kazu da je enkriptovana, drugi kazu da nije. U svakom slucaju, videcemo veceras.
 
Jel veceras u 12 pustaju ili ima veze sa vremenskim zonama ?
 
Mislim da je 0:00 AM EST release, to bi bilo znaci otprilike oko 06:00 5-og, ali jos zvanicnih informacija nema.
 
Otključavanje kod nas je od 14 časova, iliti, 2 popodne. Ako je verovati ovim VESTIMA.

Koliko sam uspeo da vidim igra nije enkriptovana, ogromna većina fajlova je tu, ali nedostaje .exe i još ponešto što će dopuniti igru na 150 GB. Dakle, ima toga.

I, kao treće, od sutra
 
Jos 18h do izlaska igre, 8AM ET, to je kod nas sutra oko 14h.
 
^ znaci pocinje kao da je novo godisnje ludilo[emoji3]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
idemoooooooooo jos malo sati do napucavanja na divljem zapadu......
 
Znaci vecina ce imati 60fps na 1080p na high. 1070 ili ti verzija bez problema.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
da... vecina ima i9 9900 i 32GB RAMa :d
 
Možda nemamo I9 9900K i 32 GB rama, al' zato imamo Win 10 x64 :D
 
da... vecina ima i9 9900 i 32GB RAMa :d

To je samo masina na kojoj su testirali. Naravno da ce rezultati u praksi biti prakticno isti kao i sa na primer i7 8700K / R5 3600X i 16GB rama masinama (sa tim navedenim kartama).
Na stranu sto ce dobro raditi i na slabijim procesorima.
 
Poslednja izmena:
cvic
57e25b9785681d50f64002981e8635dd.jpg
 
Nemam nista od toga, al imam PS4, a komsija disk :p
 
Ne znam bas za ove preporuke, dosta je to jako. Za 1080p 60fp na high detaljima (valjda, trebalo bi da znaci da to nije maks) RTX 2060...To bi onda bila najzahtevnija igra do sada.
 
Sigruno neće staviti prošlu seriju kao recommended.
A kontam da većina na 1070 (u 1080p) će moći ovo da igra ~45-60 FPS, naravno možda neko zahtevnije podešavanje da smanji.
 
Ma kakvi, videli smo zvanicne sys req, preporuceno gtx 1060 i rx 570(470). To bi oznaci ili 1080p high 30fps lock ili medium 60fps. Ovo za RTX 2060 cenim max maximuma za 1080p sa svim mogucim filterima i glupostima (citaj aoe i volumetric fog(light) na max).

Mada opet GTX 1660 Super je na nivou GTX 1070 i tipa <5% sporija od GTX 1660ti, a kartin msrp je 230$, sto je realno sami midrange.
Videcemo vec, ali ja ocekujem nesto slicno kao Borderlands 3 i Metro Exodus zahtevnost.
 
Cuj...32gb za igru, to za 10 godina.
 
Ma da, lagano 8GB rama, jedino gde treba danas na PC-u vise su MP sekvence Battlefielda....
 
nevezano za RDR2, mene sa 16gb steam igre opasno hebu, moram imati ukljucen page file, da bi ih mogao na ultra setts gurati...... quake champs i COD WW2 ocas posla napune 16gb, pratim preko afterburnera.....
sa 32gb sam resio taj problem bez page filea.

kad ce ovo cudo vise biti aktivno, mislim na RDR2 ?
 
Krenula dekripcija!Mislim da ne treba dodatnih 110GB da bi se raspakovala,posto mi skida par gigabajta sa hard-a a pa posle par sekundi vraca nazad:D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno