Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

A sta je najgori scenario za narucivanje preko Ukrajinskog VPN-a na RS launcheru?
 
Da ces morati da ukljucis VPN kad budes hteo da igras :)

Ali iskreno, mislim da Rockstar launcher nije toliko razvijen kao Steam, i da nemaju restrikcije tog tipa.
Videcemo uskoro, ali 99% verujem da cu bez problema igrati normalno
 
HDD Space: 150G :D dodjosmo i do ove cifre .
 
I ovaj novi CoD isto tako.
Bio kod ortaka, pu pu to da igram :)
 
Mogli bi preload da puste, taman nedelju dana fore da se skine :D
 
Mislim da nema nista od toga,barem se negde procitao tako!
 
Pre-load je pusten na RGL, velicine 109.47GB.
 
Upravo se skida.
 
Pre-load je pusten na RGL, velicine 109.47GB.
Nije zgoreg napomenuti da je preload encrypted tako da preporuka svima koji imaju iole vecu download brzinu interneta da sacekaju da igra zvanicno " izadje" jer dekriptovanje samog preloada u zavisnosti od jacine samog racunara moze poprilicno da potraje.
 
sta sa pre-loadom dobijam, samo skinutu igru, bez mogucnosti startovanja do zvanicnog izlaska, ili?
 
Možda je krekuju prije nego sto izadje :D (pls dont ban me)

Ja ipak cekam steam.
 
Verovatno ce biti izazov ko ce pre da je krkne.

Jel ovo realno sto gledam da je GTA 5 krknu 6 dana pre nego sto je izasao? Kako su to uspeli
 
Imaju krticu u Rockstaru :p
 
:banana:
 
Uff koliko ostrije i kristalnije deluje nego na Ps4 ,na brzinu iz vidjenog.
 
Jos kad ga izmoduju u Westworld i onda preko REDM se opici neki multiplayer [emoji33]
 
Sta je REDM? Da li se na kraju zna kola verzija moze da se moduje? Da li to uopste ima neke veze?
 
Aaaaa znam sad. Za fivem sam cuo to je kao role play multiplayer za gta 5. Svi na serveru tripuju neku rolu, pa se pridrzavaju nekih pravila dok nekome ne dodje da pravi haos. Drugar igrao pa znam. Moze to sve da bude zanimljivo da su pravila odredjena programski.
 
@oogabooga Jeste jeste. U gta V imas FiveM servere i na njima je neko policajac, neko medic a neko lopov. Promenjene su neke mehanike u odnosu na normalan gtav multi ali vecina stvari se bazira na dogovoru. Postoje pravila koja neko ko donira lovu moze da krsi. Ima i ozbiljnijih servera ali tu tesko da moze da se upadne.
 
Poslednja izmena:
ja sam je preloadovao nocas, jel to znaci da ce po datumu izlaska igre tek da je dekodira?
 
^ Tako izgleda, imaj na umu onda da ces morati imati slobodno jos bar 110GB na tom disku zbog decrypt-a.
 
Kad ruski moderi dovate ovo... Jahacemo zirafe
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno