Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

eto ga, pa sta joj Bog da.....

rdr2a.JPG

ako mi se ne bude svidela, nekom cu da je poklonim :D :D :D
 
Ogaboga i ja smo veliki prijatelji :p
 
hteo sam da uzmem preko cdkeys na daily deal popustu, bilo oko 10eur jeftinije (vrv i bez te dve igre bonusa), i dok sam se nesto premisljao, oko 23h sinoc, daily deal-a vise nije bilo..... pa onda uzeo preko RS launchera
 
Jeste 10 evra jeftinije, ali, bar meni, LA Noire i Max Payne 3 vrede te razlike, plus što ako kupiš preko RS launchera dobijaš i neke ingame dodatke. Ako ćeš da igraš Online one dodatne zlatne poluge će dobro doći, koliko vidim po snimcima RDR online. Kao i oni dodaci za story deo igre.
 
a koliko ja tih zlatnih poluga dobijem sa ovom special edition kupovinom? :)
 
Uzo' i ja Specijalku!Sada je samo pitanje kako da se spakuje ova igra na NVME od mrsavih 222GB?:D
Ako sam dobro procitao dobija se 50 zlatnih poluga!
 
Odlucio sam se za "jeftiniju" varijantu.
Verujem da ce raditi bez problema.


RDR2.JPG
 
Koliko si to ustedeo? :D
 
^ Ušteda 28€. Uzeo sam i ja tako, jer sam video u opisu da stoji da ima i engleski jezik. Videćemo.
 
Poprilicno bolje izgleda na PC-u, jedva cekam :)
 
Poslednja izmena:
Red Dead Redemption 2 PC Trailer/ Recommended Specs Analysis!

Odgledah ovo, zanimljivo je, ali sve je to samo prosipanje iz šupljeg u prazno. Čitava poenta klipa je šta je potrebno za igranje u 4K na 60 fps?? Pa, ko ima 4K monitor koji mu služi za igranje, sigurno nema u kućištu (na primer) R7 250, već sve ispod 1070 je greh za takav monitor. A s obzirom da je igra (koliko sam pročitao) optimizovana tako dobro da kome je GTA V radio na maksimalnim podešavanjima i ovo će bez previše problema.
Mislim da je ono što stoji pod "recommended" sasvim dovoljno da se izguraju maksimalna podešavanja u FHD rezoluciji i tu prestaje svaka rasprava. Za veće rezolucije proporcionalno i jači hardver.
 
E da al vidis zanimljivo je to da za R* pricaju da su precizni u predstavljanju igara pred izlazak. Sto predstave to dobijes.
E sad glavna prica oko PC verzije je 4k 60 fpsa sto i trailer potencira. Da li se onda recommended odnosi na fullHD 60fps ili UHD 60fps?
Da li ce se neko buniti ako ne bude mogao da zaigra igru ko na traileru u 4k a pri tom ima predlozene komponente...bem li ga ja mislim da ce R* da iznenadi sve kad se ispostavi da se recommended specs u stvari za 4k 60fps...
 
^ ovo ne moze biti ni u ludilu :)
 
Da mi je neko pokazao igru pre 2 godine i da me je pitao da li ova igra moze da se potera na konzolama ja bih reko nema sanse...ne tvrdim nista ali cinjenica je da igra iznenadjuje [emoji2]
 
E da al vidis zanimljivo je to da za R* pricaju da su precizni u predstavljanju igara pred izlazak. Sto predstave to dobijes.
E sad glavna prica oko PC verzije je 4k 60 fpsa sto i trailer potencira. Da li se onda recommended odnosi na fullHD 60fps ili UHD 60fps?
Da li ce se neko buniti ako ne bude mogao da zaigra igru ko na traileru u 4k a pri tom ima predlozene komponente...bem li ga ja mislim da ce R* da iznenadi sve kad se ispostavi da se recommended specs u stvari za 4k 60fps...

4K nije standard niti ce biti jos koju godinu.
Recommended je podrazumevano 1080p (30-60fps), osim ako nije drugacije naglaseno.

A ako pazljivije pogledas, videces da su stavili karte sa 4 i 6GB vrama sto danas samo po sebi nikako nije dovoljno za 4K.
 
Poslednja izmena:
^ Koristio sam HideMyAss trial. Može Ukrajina, a izgleda i Indija (mada nisam probao).
 
Nece recommended/1060 moci ni 1080p na max da izgura na 60fps, morace malo da se igra sa nekim stvarima.
Budite realni, jedno je optimizacija, a drugo prosta zahtevnost igre.
Optimizovana igra znaci da uspesno koristi resorse PC-a, da nisu baceni na gluposti, ali to ne znaci da ce magicno da bude zahtevna kao igrd od pre 3 godine.
 
Pa da bude duplo zahtevnija od GTA V opet bi trebalo da komotno gura 1080p/60fps sa recommended konfiguracijom.
 
Jedno je da gura, a drugo da radi 1080p max.
Ili se ovde frlja opet sa "max" settings, misleci se na pola stvari iskljuceno?

1060 ne moze ni gta 5 da pogura na max, ako se koristi antialiasing.

Na nekim high/very high bi trebalo da moze 60fps da izvuce.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
1060 gura GTA5 60+ fps MSAAx2 i sve ostalo na max.
 
1060 ne moze ni gta 5 da pogura na max, ako se koristi antialiasing.k
Ovo nije baš tačno, konfiguracija iz potpisa gura sve odvrnuto na max. (very high, ultra gdje daje opciju), igra radi jako fluidno. Nisam siguran koliko ima fps ali s obzirom da imam GTA V i na PS4 Pro, vidim da ima znatno više od 30 :)
 
Nazad
Vrh Dno