Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

au! nije zanemarljivo.

Hvala za doprinos !
 
Znaci kad budem igrao, radice vulkan. Hvala na info

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa odradi benchmark da budes siguran, 2 najbolja drugara i ja na 2080s(2x3700x i 9700k) svi imamo drasticno bolke rezultate na Vulkanu, ja igram na 4k, oni na 1080 i 1440p.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Probacu u igri samoj kad krenem da igram, da prvo CP zavrsim. Jedino mi malo na dx12 djeluje ko da je fluidnije, ali probacu, sta sam mogao vidjeti za 20 min igranja. Kod mene je 2080, tako da ce vjerovatno biti isti slucaj.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Kacio sam ovde podesavanja koka sam detaljno testirao, pa iscitaj temu, vise ka pocetku teme.
Nesto slicno Digital Foundry podesavanjima, samo jos malcice izmenjeno, ali mozes i njihova da uzmes kao dobar setup.
Fora je sto ima nekih glulosti koje ce da rade super, a onda da ti zabode u nekim.naizgled random situacijama, da obori fps bzvz. Ja sam namestio tako da mi fps nikada ne pada ispod 55 i to samo nocu u gradu sa dosta svetala koja kolju performanse.
I da, ne igram na cistom 4k, vec na 0.9 multiplier.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prelistacu temu da pronadjem postove. Hvala ti

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
+1 za Vulkan, igrao na 1440p ako nesto znaci, isto vidno bolji FPS. Cak sam RDR2 igrao na tri GPU-a - 480 8GB, 1080 8GB i 2070S 8GB, sva tri su bolje radila na Vulkanu.
 
Ja sam na vega 56 probao na vulkan i dizao mi je temperaturu tipa 75C i penje se i dalje, ventovi odu na 100%, dok na dx 12 i na svim drugim igrama nije isla preko 65C. Sad na 2080 radi super, osim tog zvuka sto je tisi.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Prelistacu temu da pronadjem postove. Hvala ti

Sent from my IN2013 using Tapatalk
Da se ne patiš tražeći evo ti šta najviše opterećuje hardver.
d4c9d99331cbae59b119ffebfc3bbd30.jpg


Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
To je to, super, hvala svima. Cim zavrsim CP bacam se na ovaj kaubojac.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
ova igra kako radi i kako izgleda je work of art. Do sada, nešto jedino što jeste ili naslućuje neki budući next gen. Pičim lagano na 65 oledu i ne mogu da se nagledam.
 
Jel mi se cini ili su je vremenom malo i optimizovali? JA sam je presao cim je izasla i malko sam se mucio sa FPS sa 6600k + GTX1080, posle doduse presao na R5 3600 + GTX1080 ali to je vec bio kraj igre pa se i ne secam nekog drasticnog skoka u FPS s obzirom da sam bio bukvalno ODUVAN pricom :D Proslo je godinu dana, da predjem CP pa bih mozda mogao da ponovim RDR2 sa stabilnih 60fps...
 
Nije toliko Rockstar, koliko je nVidija malo uljudila drajvere za 1xxx seriju. Brat ima GTX 1080Ti i baš mi reče pre nedelju-dve da novi drajveri donose jedno 5 frejmova više u RDR-u. On igra na 1440p/75hz, ne znam tačno koja podešavanja, ali su sigurno neka veća jer je ovako imao oko 68fps-a i padove ispod 60 frejmova, dok sa novim drajverima ima oko 73-74fps-a i nema toliko padova ispod 60 frejmova.
 
Moj savet je da se posle CPa odigra prvo nesto malo sporije pa onda tek krene RDR2.
 
Hm, zato što je cp dinamičan ili? Iskreno, main je fenomenalan tamo a side q onako, side q su mi u rdr2 bili nekako malo bolji :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moj savet je da se posle CPa odigra prvo nesto malo sporije pa onda tek krene RDR2.
Ja sam sa igranja CP probao malo da vidim kako radi. Osjecam se kao da sam u zivom blatu :)

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Hm, zato što je cp dinamičan ili? Iskreno, main je fenomenalan tamo a side q onako, side q su mi u rdr2 bili nekako malo bolji :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Uzmimo za primer samo lutovanje. Dok u RDR2 izlutujem jedan regal u CP sam izlutovao prostoriju od 60 kvadrata.

@whiplasher e pa to. Ljudima je inace RDR2 spora igra. Mogu misliti posle CPa kako to izgleda.
 
Poslednja izmena:
Da, ja usao malo u RDR2, jos ja igram ekstremno brzo CP, bez oruzija, samo melee, letim po mapi...hteo da se ubijem, prsti mi se ukocili posle 15 minuta u RDR2 :D
 
Gdje ljudi da skinem narodnu verziju?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Gdje ljudi da skinem narodnu verziju?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Bolje odustani, ja sam htio da probam narodnu cisto da vidim hoce li mi se svidjeti igra, da ne kupujem dzaba, ali sam odustao nakon probavanja 3 razlicite verzije, i na kraju kupio za 30 evara.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
CP je bozda i najbrzi RPG. Ona je u rangu sa arena shooterima po kretanju dok RDR2 tezi realzimu. Znam da smara ali meni iz nekog razloga to odgovara. Uživam u animacijama i kretanju. Isto sto nekome godin hodanje u Death Stranding.
 
Meni je RDR2 umetnicko delo nema tu sta i bas sam ga se naigrao. Nije mi bila namera da uporedjujem CP sa RDR2 po kvalitetu, vec sam samo skrenuo paznju ljudima koji prvi put pokrecu RDR2 da to ne bude odmah posle CPa.
 
Pošto sam se nameračio da sebi za Novu godinu uzmem RDR2, ako može savet da li bi uopšte radilo fluentno na Intel Pentiumu G4560, 8 giga RAM DDR4 2133 i GeForce GTX 1050ti.
Maksimalan rezolucija 1680x1050, bez ikakvih budženja vizuelnih efekata, znači može i na low postavkama. Zanima me samo igra kao priča, pošto sam iščitavanjem foruma stekao utisak da je odlična.
Znam da je žalosno da se ovakav naslov igra bez svih raspoloživih efekata, ali to je ono čime trenutno raspolažem, šta ću. Meni je na primer i Skyrim i dalje drag pa mu se vraćam često, pa rekoh da će ako uopšte da radi RDR2 sa bilo kojim postavkama sigurno biti bolji od prepotopskog Skyrima.
 
Ne pokusavaj na tom pentiumu....Gomila stuttera je i na 4c/4t procesorima.
 
Ja sam presao igru sa 6600k bez problema, ubrzo su nekim pechom resili stutter kod 4c/4t procesorima koliko se secam.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima, probao i radi ok. Kupiću igru na Epicu, taman da iskoristim kupon od onih 10$. Naravno, sve postavke smanjene, ali ne štuca, a već za pola sata iganja rekao bih da su očekivanja opravdana.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno