Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

Jedina mana te igre je u tome što je najbolja misija ubačena dosta pre kraja igre, iako njena radnja i posledice imaju smisla u kontekstu radnje u ostatku.
 
Evo i novog trailer-a :d

 
Malo je kratak trailer ali lepo izgleda nema sta...jedva cekam DF da urade analizu :D
 
To cemo jos videti, cesto znaju da upropaste igru pri portovanju na PC sa grafikom i bagovima.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nadam se da ce biti sve odlicno posto volim tip takvih igara i radim sve na 100% pa ne bih voleo da bude osakacena.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nadam se da ce biti sve odlicno posto volim tip takvih igara i radim sve na 100% pa ne bih voleo da bude osakacena.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

O cemu pricas, sto bi bila osakacena... Bre ovo je Rockstara ne neki BigBen developer ili slicno :p.. ako se u neki development tim mogu da zakunem onda je to Rockstar
Izgleda preee**beno ova grafika.. Ima da igram ovo do 100%, svakog zeca i vevericu cu da oderem i nadjem :p
 
Nema potrebe da se toliko opterecujes sto sam rekao da se nadam da ce raditi sve kako treba, govorim na osnovu Batmana ne secam se tacno koji, na PS je radio extra dok je na PC bio rasturen od bagova.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Batman: Arkham Knight je bio u pitanju. Ali to je opet Rocksteady Studios koji je radio samo Batman igre. Nisu relevantni.
 
Gta 5 je vrhunski optimizovan, nadamo se da ce i ovo biti... Da moze neki sirotinjski Ryzen da tera u full HD 60fps :D
 
Poslednja izmena:
čak rokstedi nije radio pc port arkam najta, nego neki studio iz murtenice.

ruku na srce, poslednja verzija igre radi sasvim dobro na pc.
na stranu što je igra mnogo lošija od prva dva rokstedijeva nastavka.
 
Nema potrebe da se toliko opterecujes sto sam rekao da se nadam da ce raditi sve kako treba, govorim na osnovu Batmana ne secam se tacno koji, na PS je radio extra dok je na PC bio rasturen od bagova.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Realno i na PC-u je radio sasvim ok ako je lockovan FPS na 30. Problemi su nastajali kada se jurio veci FPS.
 
danas na cdkeys neki daily deal, 43 funte special edition. e sad, ako se kupi preko cdkeys, onda nema one dve dzabe igre kao preko RS lancera?
 
Je li na R* u $ ili €? Ako se moze preko vpn-a u $, 45 funti je 57.8$.
 
A sta ide uz R* special edition verziju? Posto oni tu prodaju za 60€. A mrsko mi instalirati launcher samo zbog informacija. Na sajtu nema ni koliko kosta.
 
Thx za screen s.
 
A sta ide uz R* special edition verziju? Posto oni tu prodaju za 60€. A mrsko mi instalirati launcher samo zbog informacija. Na sajtu nema ni koliko kosta.

Ima tu još malo objašnjenja šta se dobija, što je vidljivo ovde. Na SAJTU, naravno. Ako naručiš preko RS launcher-a dobijaš dve igre po izboru (nije veliki, ali nije ni loš, ja uzeo LA Noire i MP3) i neke dodatke za igru kao što je nekakav konj, nešto love, mapa sa blagom za SP i zlatne poluge za online... Uglavnom, uz sva ona poboljšanja koja donosi PC verzija, ovo je nešto što je MUST HAVE za svakoga ko voli ovakav tip igara. A za mene koji sam obožavalac igara kao što su Mafia, KotOR, Witcher, AC Origins/Odyssey, ovo će biti teška nirvana koja će se igrati bar jednom godišnje.

A i Rockstar je apsolutno jedina kompanija koja pravi igre čiji su bagovi urnebesni. https://www.youtube.com/watch?v=cE5AU25MFLg
 

Prilozi

  • RDR2.jpg
    RDR2.jpg
    366.4 KB · Pregleda: 178
Poslednja izmena:
Prostor na disku resen, legao M2 1tb sad sam readyy :))
Mada sacekacu Steam u decembru
 
m2 nece da ti pomogne za igre puno, i obican ssd radi posao :p
 
cisto sumnjam da je RS pokvario i to najbolji streaming resursa do sad i to u istom endzinu...radice to kako treba i na shortstroke-ovanom hdd-u kao i gtaV.
 
Covek nije spominjao dobitak u brzini nego u prostoru na disku :)
 
+1, razlika ssd i m2 u windowsu, igrama bukvalno nema razlike.

Samo mala ispravka. M2 je vrsta LEŽIŠTA za "diskove", a postoje NVME M2 SSD-ovi i "obični" M2 SSD-ovi koji imaju brzine jednake klasičnom SATA SSD-u. E, sad, kod mnogih igara je razlika između SSD-a i klasičnog hard-diska gotovo jedva primetna (probao lično). Ali, kada je reč o ovolikoj igri od 150 GB mislim da će do izražaja doći ne samo razlika između klasičnog i SSD diska, nego i razlika sa NVME SSD-ovima.
 
To sto je 150 GB ne znaci nista, nece igra da ucitava odjednom 50 GB u RAM pa onda u pagefile pa da to dodje do izrazaja. Uostalom, cim izadje, sigurno ce postojati i takvi testovi.
 
Evo cim izadje, ja je probam na mom starom hard disku od 3tb, pa javljam kakva je razlika u odnosu na ssd, primeticu ako je bude, jer vec godinama igram samo na ssd-u.
Ocekujem da ce se nivo dugo ucitavati, ali ako bude radila glatko kad se ucita, nece mi smetati.
 
Ma to, ne govorim zbog brzine vec mesta na hdd tj ssd-u... Jer uzimam i Cod pa samo za ove dve igre mi treba 320gb...a onda na Steamu sve nesto kao drzim i dalje instalirano jer kao 'igram' zao mi da brisem i oba SSD-a skoro puna pa za RDR2 toliko prostora vec ne bih imao.
 
Ja godinama sve igram sa WD Passporta od 2TB, nisam primetio bilo kakve probleme, a igram i online sa njega, npr. novi i prethodni PES itd.
 
Nazad
Vrh Dno