Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

GTA 5 po izlasku nije ni mogao da se igra, kampanja. I sad bi bio jadan da ga modovi nisu ucinili igrom. Nadam se da ovaj kaubojac nece biti ni malo slican tehnicki, mada isti engine u pitanju.
 
9-og rekoše da će biti info oko zahtevnosti, pa ćemo tada saznati.

Ažuriraj drajvere slobodno na 19.9.2, ima poboljšanja i stabilni su.

Da ne idem offtopic sa drajverima i hardverom jer igra zasluzuje da se zaobidje to donekle :) Kako god, Fan Curve mi ne radi kako treba, znam kako da fiksam ZeroRPM jer mi je i to bio jedan od razloga za ostajanje na starim, ali ne mogu da namestim fan curve koji se ponasa kao kad stavim 70c target temp i max rpm na 2200. Zato sam i batalio, jedini pomak u performansama je Rainbow Six Breakpoint oko 50% performansi, dok u prethodnim naslovima jos od Novembra 19-e, ima po 15-25% boljih performansi na 18.11.2. Ako se dobro pokazu u RDR2 ostajem na njima i dalje.

Ja nisam video vise od 5 minuta gameplay-a u RDR2, a keca sam igrao samo par sati na iznajmljenoj konzoli pre 4 godine. Nisam se odusevio ali jeste moj zanr, doci ce na red kad tad.
 
GTA 5 po izlasku nije ni mogao da se igra, kampanja. I sad bi bio jadan da ga modovi nisu ucinili igrom. Nadam se da ovaj kaubojac nece biti ni malo slican tehnicki, mada isti engine u pitanju.

Ni pipnuo modove nisam, radila savrseno kad sam je odigrao.
 
GTA 5 po izlasku nije ni mogao da se igra, kampanja. I sad bi bio jadan da ga modovi nisu ucinili igrom. Nadam se da ovaj kaubojac nece biti ni malo slican tehnicki, mada isti engine u pitanju.

Ne znam o cemu govoris, zaista nije bilo nikakvih problema kada je izasla.
 
Ovo za los GTA 5 port uopste nije tacno. Igra je radila po izlasku jako dobro:

https://www.youtube.com/watch?v=PpJus01vRAg

https://www.youtube.com/watch?v=xLNteaiSQ_w

Kao sto je i na videu spomenuto, radi super na razlicitim konfiguracija. Ukratko, odlicna optimizacija. Nikad' ni jedna mod za kampanju nisam instalirao.

Ono sto jeste bio problem je narodna verzija koja je imala konzistentne freezove gdje su se neke od opcija morale da ugase, mislim shadows opcije ili neki slicni efekti.
 
Ni kod mene, i to sam prvo prešao narodnjak 2-3 puta, pa tek kasnije kupio i original.
 
Ma radila je ona ok hardveraj nego si imao bagove u kampanji, neke misije nisu mogle da se zavrse itd...
 
RDR i GTA ne izlaze svake godine kao COD ili FIFA tako da nema nekog razloga da se prvi dan igra problematicna igra ako bude loš port. Moze se sacekati.
 
A ljudi koji prave te igre nemaju pravo da sopstvene igre daju Epicu kao ekskluzive?

Svako ima pravo da sa svojim proizvodom radi sta god hoce, naravno. Samo je utisak drugaciji ako svoje prodajes samo u svojoj, a ne samo u jednoj tudjoj kuci.

I naravno, svako treba da bude spreman da snosi posledice svojih odluka.

U svakom slucaju, koliko sam citao, za Rockstar buy se dobija gomila bonusa, za Epic minimalan deo toga a za Steam nista. Ipak cu vrv da pazarim ne Steamu malo kasnije, na nekom popustu, i onako me samo SP interesuje.
 
Poslednja izmena:
Ako je verovati i sudeci prema Rockstar Games Launcher-u onda zahtevnost i nece biti tako velika!

Red Dead Redemption 2 Minimum Specifications:

OS: Windows 7 - Service Pack 1(6.1.7601)

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300

Memory: 8GB

Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB

HDD Space: 150GB

Sound Card: DirectX Compatible

Red Dead Redemption 2 Recommended Specifications

OS: Windows 10 - April 2018 (v1803)

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X

Memory: 12GB

Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB

HDD Space: 150GB

Sound Card: DirectX Compatible
 
Odlicno to zvuci, a ne Star Wars: Jedi - Fallen Order, 32 gb rama ahahahahahhah...
 
nista.... mora da se planira nova graficka polako :)
 
Po ovome lagano sa gtx 1060/rx 570 za 1080p 60fps na nekom high setovanju. Uz verovatno pogasene neke gluposti od filtera, malo turned down AO i naravno MSAA. Sasvim ok, igrace se i na budzetu :d
 
Red Dead Redemption 2 on PC weighs in at 150GB.

i novi ssd :D
 
Na launcheru special verzija (najjeftinija) je 60e...u usa je verovatno 60$ promenio u settingsu drzavu ali I dalje stoje euritji :) promenio preko rockstarsocialcluba. Na pretrazivacu. Na launcheru nema te opcije..

Mnogoooo para. Nadao se bice nesto tipa 49.99$ :d

Cekace se narodnjak nekih nedelju dve pa na cdkeys ce ga biti nadam se....za 60$
 
Lol, nemam mesta da skinem i jos instaliram igru, no way. U poslednjih godinu dana najvise sam imao 120gb u nekim momentima.
 
150gb *mjau**mjau**mjau* ko u pekingu da se odvija radnja. Ostalo je ok samo sto ne znamo koja rezolucija. Verovatno full hd.
 
Lol, nemam mesta da skinem i jos instaliram igru, no way. U poslednjih godinu dana najvise sam imao 120gb u nekim momentima.

1TB HDD kosta duplo manje nego igra. SEAGATE BarraCuda 2TB se moze naci za manje od 60€.
 
Poslednja izmena:
a ako se igra skine "iz švedske", onda je hard beskonačno skuplji.

beskonačno je prilično, priznaćeš.
 
Pa skoro svako bi radije instalirao na SSD-u nego HDD-u... Kako god bilo, 150gb je bas bas mnogo.
 
Sto je veca igra to je ssd neminoviniji tako ja to gledam jer ce ocigledno trebati brda da se ocitava.
 
Sada mi je drago sto sam se otvorio za 1TB SSD... :)
Kada sam igrao GTA V imao sam trip gledanja bas dobrog filma, nesto mi deluje da ce i RDR2 biti u slicnoj atmosferi opikan.
 
Sada mi je drago sto sam se otvorio za 1TB SSD... :)
Kada sam igrao GTA V imao sam trip gledanja bas dobrog filma, nesto mi deluje da ce i RDR2 biti u slicnoj atmosferi opikan.
Ja sam igrajuci mafiu 2 imao osecaj pracenja dobrog filma. Za gtaV i nisam jer je bilo nekih previse sarenih misija koje su mi razbijale to uzivljavanje u igru kao dobar film. A rdr2 je razbio i bas moze da se dozivi igra kao odlican film.
 
Sumnjam da ce graficki da bude nesto mnogo bolja od ovoga sto sada imamo na Pro konzoli.
 
Definitivno ce bolje izgledati na PC

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno