Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

Krenula dekripcija!Mislim da ne treba dodatnih 110GB da bi se raspakovala,posto mi skida par gigabajta sa hard-a a pa posle par sekundi vraca nazad:D
I koliko ce da traje dekripcija? Ja namerno nisam hteo da preloadujem, cim stignem kuci skidam.
 
evo zavrsava se. traje par minuta...

Annotation 2019-11-05 141441.jpg
 
Nepise nista,ali trenutno 45GB za 13 minuta sa NVMe!
 
...al ste blesavi, upišaćete se se od zorta, gledam samo šta radite poslednjih nekoliko dana :)


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
meni sa nvme zavrsio i evo skida jos par GB. jos 2 minutes remaining :)
 
Hmm..onda je Adata teska krsina:D
@panzer75
Ja ne pamtim kada sam se radovao nekoj igri kao RDR2,cak mi ni za Cyberpunk nije toliki hajp!
 
Poslednja izmena:
Gledam stream na twitchu, vidim možeš izabrati directx 12 ili vulkan.
 
Toliko si imao i na PS4 :D

Vidim da će velika većina igrati ovo na 30 fps-a. ;)

Cvrc, mi "konzolna seljadija" igrali smo na medium settings i 1440p upscale (na ps4p verziji), sa grafom koja je verofatno duplo slabija od te gtx1080 i kantom od procesora... :) Ali makar sam je sa gustom obrnuo za ~8/9 dana prosle godine...

Ja bas gledam za neku konfu da sklopim i dvoumim se da li da uzimam gtx 2080 za 1440p igranje ili sacekam ampere... I to bas zbog RDR2, TW3 i CP2077... Kontam da je pravih 4k 60fps (na max settings) i dalje cimanje za trenutnu generaciju desk grafickih.
 
Poslednja izmena:
^ cim niko nista ne pise najverovatnije igraju[emoji3]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
igra se. napokon da se uziva u ovome na pc-ju.
naterah igru da radi na stabilnih 60 fps-ova uz 2080 i 3440x1440 monitor.
nista nije na ultra, vecina toga je na high i medium.
igra prelepo izgleda ma sta da se podesi i ne treba se puno zamarati oko toga.
 
Cime se bavite kad u 3 popodne igrate :)
 
^ uzeli bolovanje od danas do ponedeljka[emoji23]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ponedeljak je neradni dan pride.
 
Ovo je gpu bound igra, koliko vidim... Možda joj neće smetati moj 3570k na 4.4 GHz :)
 
kako uzalud bacenih 60eur..... tacno sam znao da je animacijska smaracina...... probao 20 minuta i vrv ide uninstali...........
 
Ljudi davajte utiske! Imali neko sa skromnijom konfiguracijom ispod recommended da kaze kako mu radi?
 
Ja mogu da ti ponudim rainbow six siege uplay account sa jos 4 igre na njemu :D
 
Oko 40 fps na rx 570, high podesavanja. Sa i3 procesorom. Sasvim ok.
Na medium ide 60.
 
To si gledao ovog Santiaga. Bolje radi na 570, on menja presete, ne menja zahtevne opcije. Rx570 je gura na 60fps lock uz par opcija nize (sa 4790k kod drugara, samo sto dodjoh kuci).
 
To je iz testa koji sam okacio malo iznad, imas link. Ja na tu graficku imam ryzen 3 1200, mislim da ce na medium da radi najnormalnije.

Zimbre,
da da, moze to da se sredi kommbinacijama raznim da radi bolje, on je strogo na odredjenom podesavanju.
 
Poslednja izmena:
krenuo sam nesto online, sto uopste neznam sta je online, jer multiplayer nije, stigao do nekog kampa gde su neki banditi, usao u pucnjavu, i slika se smrzla.... ton se cuo i dalje i pucnjava, onda sam je u task manageru ugasio pa ponovo pokrenuo, ucitala se na istom mestu, i sad ladno nemam konja gde sam ga malopre parkirao..... sve vise argumenata da je to za mene smece..... koj necu igrati
inace, na medium/high podesavanjima na mojoj konfi radi na 75fps ako nekog interesuje,....
 
Ide se da posla, Guarana kupljena, žena i dete u šetnji, javljam test na 2060 i 6 core i5 uskoro, pošto je benchmarking u modi :)
 
Nazad
Vrh Dno