Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

Stavite verziju2 lek, meni je to pomoglo i igra nije nijednom krasovala nakon toga, a osim toga, koristim i MSI Afterburner i graficka mi je klokovana rucno dosta.

Koristim V2 i puca...
 
Meni igra nekako nije legla, probao sam 2h ne privlaci me da nastavim. Nekako mi je sve sporo, dosadno. Nije moj tip igre izgleda.
 
Igra jeste spora i nije 100% ljubav na prvi pogled. Mrzim kada meni drugi ovo kažu, ali predložiću i ja tebi: daj igri šansu još par sati, barem jedno 2 sata joj daj nakon formiranja prvog kampa (van snega).
 
Meni igra nekako nije legla, probao sam 2h ne privlaci me da nastavim. Nekako mi je sve sporo, dosadno. Nije moj tip igre izgleda.
Prva dva sata nema ni sta da ti legne. 2-3h je skriptovani prolog koji te samo uvodi u igru. Jos nista nisi video..
 
Prva dva sata nema ni sta da ti legne. 2-3h je skriptovani prolog koji te samo uvodi u igru. Jos nista nisi video..

A vidis to je kod vecine kljucnih 2-3 sata na kojih ocenjuju jel neka igra za njih ili nije. Ja sam isto bas zbog tog de*ilnog pocetka odustao od igre jer igra je re*ardirano de*ilana i ne dozvoljava mi da ja od pocetka istrazujem sam nego me vuce za rukav i govori mi gde ja moram da idem.
 
Tako je samo do prvog kampa posle snega (kao sto pomenu neko gore), posle toga dobijes svu slobodu, i tek onda igra zasija. I sa gameplay-om i sto se tice samih lokacija. Nikako nemoj da odustajes odmah na pocetku
 
Stoji to da se tek posle prologa najveci deo igre otvori za igraca. Ali kome je prolog opterecenje mozda mu i nije pravi trenutak da zaigra ovu igru. Posle prologa prestaje primoravanje igraca na misije ali ono sto ovu igru cini izuzetnom krece vec od prvih kadrova.
 
Meni je uvod bio super.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Te bele misije nestaju (ako ne sve, onda većina), pa nemoj da ih preskačeš. I stavi taj info iz drugog dela rečenice u spojler brate-sine. :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam zasto je toliko tesko udariti spoiler. Stvarno ste zasluzili opomenu.. i ti i kolega od ranije.
 
Jeste da zna da smori taj početak, posebno ako neko nije odigrao keca pa jos uvek nije uvučen u priču, ali ti "tutorijal leveli" su standard u igrama ovolikog obima, a i realno su neophodni.
 
Koji spoiler, ja nisam video da je neko spojlovao?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Obrisao sam komentar sa spoilerom.
 
Bogami ni ja.
Samo je neko napisao da je spor pocetak, al bez detaljnijih komentara...
 
Mene sad kopka sta je bio spoiler... red bi bio da neko napise ponovo ali kao spoiler, 2AM je i vreme je za spavanje a kako da odem kad ne znam sta je pisalo? :D
 
Mene sad kopka sta je bio spoiler... red bi bio da neko napise ponovo ali kao spoiler, 2AM je i vreme je za spavanje a kako da odem kad ne znam sta je pisalo? :D

Izvol'te... spojler je end-game, pa se ulazi na sopstvenu odgovornost.
Moša. Šalim se, u sledećem spojleru je info...
eMe9CD8.gif


Aj sad ozbiljno...
Pitao je da li bele misije ostaju posle kada se igra sa Džonom.
 
Dobro, bre ljudi, izasla igra oktobra 2018te... kapiram da je do sada pun internet spojlera. Ok, mozda neko ne mora na Benchu da se informise o istima, ali opet treba neki NDA za igre da postoji. :)

Igra je sama po sebi puna jahanja, uzivanja u predelima, tako da ako nekoga to zamara, stvarno nije za njega.
 
to i sto sam napisao sam procitao u ovoj temi jedno 9 puta... inace kako bi i znao kada dotle nisam ni stigao
 
Meni recimo da drugarica nije rekla kako posle ide prica sa likovima, ja i dan danas ne bih znao to, a uzeo igru u preorderu :)

Nikakav problem staviti spoiler tag i pises sta hoces.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^^
Igra zahteva baš puno vremena i posvećenosti da bi zaista uživao u njoj. Ako nemaš vremena ni živaca za takve stvari bolje je izbegni.
Meni je apsolutni relaksant da posle šljake "uđem u kožu Artura Morgana" i da uživam u, naizgled, besmislenim stvarima, lovu, ribolovu, ispunjvanju achievementa, sve laganeze bez žurbe...ZAto sam one dana karantina protutnjao lagano uživajući u njoj i nabio sati u igri toliko da me je sramota da napišem...
 
RDR2 narodna verzija. Odmah na pocetku story, kad pobijem one i pokupimo onu zenu, cim krene video, ERR_GFX_STATE i crash. Probao sam sve sto pise po netu, ali opet isto. Jel ima neko provjereno rjesenje koje funkcionise?
 
"Red Dead Online" postaje samostalna igra (od 1. decembra) i prvih 15 dana koštaće samo 5 dolara.
 
RDR2 narodna verzija. Odmah na pocetku story, kad pobijem one i pokupimo onu zenu, cim krene video, ERR_GFX_STATE i crash. Probao sam sve sto pise po netu, ali opet isto. Jel ima neko provjereno rjesenje koje funkcionise?
Moras da prebacis krekovane fajlove sa verzijom dva u folder gde je instalirana igrica.
 
Uradio to. Dzaba....

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
RDR2 narodna verzija. Odmah na pocetku story, kad pobijem one i pokupimo onu zenu, cim krene video, ERR_GFX_STATE i crash. Probao sam sve sto pise po netu, ali opet isto. Jel ima neko provjereno rjesenje koje funkcionise?

A mozda da kupis igru za sitnu lovu i da ne razbijas glavu i ne trosis vrijeme na gluposti..
 
Koja je trenutno najjeftinija verzija i gdje se može kupiti?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Pa bas zato i necu da kupim, jer vidim po netu da ljudi i na org imaju isti problem.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno