Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

A za aktivaciju igre na Rockstar onom, njihovom, klijentu, jel mora da se bude na UKR IP adresi, ili samo kupis igru na Epic preko UKR IP-a, i posle klasika povezivanje s nalogom kad se skine igra?
 
Poslednja izmena:
Samo za kupovinu treba vpn. Ni za download ne treba posle aktivan vpn.
 
Kako se prebaciti na ukrajinski Epic?

Dovoljan je samo VPN ili i u klijentu treba nešto da se podesi?
 
Ima gore u temi prežvakano ali da. Vpn i samo u podešavanjima change country. Osim ako nisu nešto menjali kao što je steam radio

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jel zna neko kako da konj sam prati put dok ja pucam okolo? Jednom prilikom sam samo drzao samo shift i konj je sam pratio putanju do objektiva dok sam ja pucao. Sada odjednom nije tako. Bio je prisutan objective i zlatna putanja do njega.
 
Ako se dobro secam, V dugme.
 
Nije to to, na V se pali sinematik kamera tokom koje konj prati zadatu putanju bez da se ista dira na tastaturi.
 
Jel zna neko kako da konj sam prati put dok ja pucam okolo? Jednom prilikom sam samo drzao samo shift i konj je sam pratio putanju do objektiva dok sam ja pucao. Sada odjednom nije tako. Bio je prisutan objective i zlatna putanja do njega.

"Zlatna" putanja važi samo za misije i za to ti treba samo da držiš W . SHIFT koristiš ako još neko jaše sa tobom, pa se pratite međusobno. Ako si u "free ride" između misija i bilo čega i želiš iz čista mira dok jašeš da tamaniš sve oko sebe, onda to ne postoji. Vruj mi, slomatao sam se desetak puta zbog iste stvari ganjajući neke ptičurine na nebu...
 
Jel moguce da se u svakom gradu prodaje uvek ista odeca, oprema, oruzja, itd? S jedne strane je zgodno, jer ti je sve uvek "na dohvat ruke", ne moras da pamtis sta ima gde da se kupi, al s druge mi smanjuje zelju da posecujem radnje po gradovima, osim ako mi zafali dzebane i sl. To mi je, pored nezgrapnog interfejsa za kvestove, inventar i sl, najveca mana. Sto se tice glume, grafike, kapa dole, a i kvestovi su mi zanimljivi :)
 
Poslednja izmena:
Nije baš da je svuda isto. Samo u Sen Deniju imaš one "visoke" šešire i još par modela. Autfiti su u svakom gradu različiti, osim jednog. Neke boje pantalona ili košulja imaš samo u pojedinim prodavnicama, nije baš sve potpuno isto.
 
Ostah u prologu nisam presao igru do kraja a na steam nalog koji sam kupio na ebay ne mogu da se ulogujem vise.
Pitanje je gdje mi se cuva savegame, u kompu ili na steamu? Jer ako se ovaj seller ne javi kupio bi od drugog ali samo ako mogu da nastavim gdje sam stao

Sent from my phone
 
Nije baš da je svuda isto. Samo u Sen Deniju imaš one "visoke" šešire i još par modela. Autfiti su u svakom gradu različiti, osim jednog. Neke boje pantalona ili košulja imaš samo u pojedinim prodavnicama, nije baš sve potpuno isto.

Drago mi je da to čujem :) Obraticu pažnju bolje u buduce :) Tek sam otkrio nekoliko gradova, trenutno mi je kamp na obali (tek drugi po redu), pa rešavam lokalne kvestove. Nadam se da ima negde da se kupi neki crni kaput :D Šteta sto shotgun coat, il kako se zove, nema u crnoj varijanti (pa da budem ko serif Vajat Erp iz Tombstone-a :D). I jedini šešir koji mi se iole dopada je paragon town hat (crni i beli). Svi su ostali neki iskrivljeni, preveliki..ne postoji neki normalan kaubojski šešir :D video sam na nekom npc-u neki solidan, sa crvenom trakom, al nema nigde da se pazari za sada.
 
Poslednja izmena:
Ocekivano.. propustih kako ovome empressu da doniram malo farmanja sa kompom pa ako neko bude imao adresu za monero nek prosledi u inbox. Iskakao mi je na kraju instalacije neke druge igre ali nije mogla da se prekopira adresa..inace ja pre mesec dana kupih ovo.. [emoji16]

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Izašao RDR2 za lepog kokana :)
 
Upravo ga "kupih" :D
 
Pitao 100x u temi jel izašla narodna :D
 
Drago mi je da to čujem :) Obraticu pažnju bolje u buduce :) Tek sam otkrio nekoliko gradova, trenutno mi je kamp na obali (tek drugi po redu), pa rešavam lokalne kvestove. Nadam se da ima negde da se kupi neki crni kaput :D Šteta sto shotgun coat, il kako se zove, nema u crnoj varijanti (pa da budem ko serif Vajat Erp iz Tombstone-a :D). I jedini šešir koji mi se iole dopada je paragon town hat (crni i beli). Svi su ostali neki iskrivljeni, preveliki..ne postoji neki normalan kaubojski šešir :D video sam na nekom npc-u neki solidan, sa crvenom trakom, al nema nigde da se pazari za sada.

Nažalost, jedine crne kapute već imaš, onaj duster mantil i onu lovačku jaknu. A što se tiče šešira probaj OVAJ . Možda ti se svidi. :)
 
Nažalost, jedine crne kapute već imaš, onaj duster mantil i onu lovačku jaknu. A što se tiče šešira probaj OVAJ . Možda ti se svidi. :)

Šteta :/ Oh well, ali barem taj šešir deluje bas dobro :) Tenks :)
 
^^ to je neki alter ego Gavin-a iz ove igre. :) Pokojni PB, kontam. Mislim ok, sa narodnjakom vise ljudi moze da proba/igra igru, ali nekako mislim da je u redu platiti ovakve igre i ne cekati godinu dana da ih odigras. Naravno, ne treba placati full/day one cenu, ali barem danas ima izbora i popusta raznih, stvarno ne vidim sto bi neko osiromasio od par desetina eura. RD je stvarno masterpiece i treba to postovati, kao i ostale slicne naslove.
 
Dobili smo i mafiju,i krizu i kaubojce samo nam NFS ostade "nekupljen". :(
 
^^ to je neki alter ego Gavin-a iz ove igre. :) Pokojni PB, kontam. Mislim ok, sa narodnjakom vise ljudi moze da proba/igra igru, ali nekako mislim da je u redu platiti ovakve igre i ne cekati godinu dana da ih odigras. Naravno, ne treba placati full/day one cenu, ali barem danas ima izbora i popusta raznih, stvarno ne vidim sto bi neko osiromasio od par desetina eura. RD je stvarno masterpiece i treba to postovati, kao i ostale slicne naslove.

Isto tako kao sto ni oni nece osiromasiti ako je danas neko skine da je odigra, sto su ovi napisali na netu ko je hteo da je odigra taj je kupio, ko nije hteo da palti punu cenu taj je ceko neki popust a oni koji su cekali narodnjak su se nacekali ali tima je sve jedno. Ovo danas ce odigrati samo oni koji nisu hteli da je kupe a tako im je sve jedno bilo jel izasao narodnjak ili nije.

Eto ja prvi nemam nameru da je skidam, cak ni sada kada je krekovana. Probao sam video sam da je za mene ovo sr*nje ma koliko drugi sv*savaju na ovu igru.

Evo ja sam bio ovde od jednog clana necu ga imenovati dobio serovanu igru, i igrao sam je dosta ali dzaba kada me ne vuce. Moze igra da bude dobara koliko hoce ako meni nije dobra.

Evo ti primer, besplatna online igra Genshin Impact sam u nju do sada utukao preko 100 sati igre, isto death stranding sam kupio na share odigrao 5 sati i smorio se za medalju, jednostavno taj glupi sistem gde ti odigras 20 min necega a onda pola sata animacija mene jako smara. Ok ja razumem da je Kodzima hteo da prikaze svoju kreaciju ali jednostavno nismo svi isti.

Eto cist primer ti je NastyB koji je RDR2 presao 4-5 puta i odusevljen je a ja nisam mogo ni uvodni deo da progutam jer ne volim kada me igra vuce za rukav i govori mi gde ja moram da idem i nedozvoljava mi da ja od pocetka istrazujem svet nebitno jel to misija krenula ili nije, kao da ima neki sat pa da ja moram da zurim da odradim misju.

Dobili smo i mafiju,i krizu i kaubojce samo nam NFS ostade "nekupljen". :(

Ima repack koji moze da se odigra, ja sam bio skinuo i presao. Ali igra ko igra nista posebno. Ima kao neku pricu cisto da je tu i to je to. I da ne odigras nisi nista propustio.
 
Poslednja izmena:
Svačije je pravo da bira, dabome. Zato ima demo-a neretko da se proba igra, taman to što ti kažeš da vidiš da li te vuče. Ja sam odavno prestao da se raspamećujem igrama, ali se igram od Atarija, Nintenda, Sonija na ovamo, umem da prepoznam dobru igru. :) RD nije *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* svakako, ali može da ne leži nekome, kao što meni ne leže neki tipovi igara. Sve kul. Recimo kada sam završio RD nisam uključio 2x posle toga... ali ne žalim da je imam u kolekciji.
 
Koliko tacno gb zauzima narodnjak? tnx
 
У животу сам купио само једну игру. Space rаngers 2. Био је ДВД за 600 динара. Све остало сам скидао народне верзије игре. Е ову игру сам купио. Преко Украјинаца, кад је био попуст, искористио купон од 10 долара који сам добио кад сам џабе узео ГТА 5 и платио је укупно 1032 динара. Мислим погледајте каква је ово игра! Ово је нешто вауууу! Што је најбоље од свега, ја имам ати радеон хд 7000 графичку од 1 гигабајта. Знам да је нећу сад играти. Чекам новембар, па кад дођу графичке од копања за мале паре, па ћу се частити.

Једва чекам да је заиграм. Још сам је инсталирао, да видим хоће ли бар кренути, бар мало....
Наравно да није. Нема везе. Чекам јачу графичку.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno