Šta je novo?

Red Dead Redemption 2 PC

Leon4

Slavan
Učlanjen(a)
08.08.2008
Poruke
1,591
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i9-10900K 5.2Ghz & Noctua NH-D15 chromax.black
Matična ploča
ASUS ROG Strix Z490-F GAMING
RAM
HyperX Fury RGB DDR4 3200MHz 32GB
GPU
ASUS GeForce RTX 4090 TUF OC 24GB
Storage
SAMSUNG 980 PRO M.2 2TB - Kingston A2000 M.2 1TB
PSU
Corsair RM1000X
Kućište
ASUS ROG Strix Helios GX601
Monitor
Samsung Odyssey G8 34'' OLED 175Hz
Pristup internetu
  1. Optički internet
Rockstar je napokon i zvanicno najavio igru za PC, izlazi otprilike za mjesec dana i izgleda da je ekskluzivno za Rockstar Games Launcher.


https://www.rockstargames.com/newswire/article/61153/Red-Dead-Redemption-2-Coming-to-PC-November-5th



EDIT:
Red Dead Redemption 2 for PC will also be available to pre-order at the Epic Games store, Greenman Gaming, the Humble Store, GameStop and additional digital retailers starting October 23rd with a pre-order bonus of 25 Gold Bars for Red Dead Online. Red Dead Redemption 2 for PC will also be available to purchase on Steam this December.
 
Poslednja izmena:
Sad mi krivo sto sam ga uzeo za PS4 Pro, mada ce vjerovatno biti dosta zahtjevna igra...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Druze zamalo da me ubijes sa notifikacijom :D
Ludilo ne mogu da docekam!
 
Odlicna vest, mada je nisam ocekivao ove godine. Taman da završim ono sto sam započeo na PS4. Jos kada bi moglo da se gura u 60 frejmova, bilo bi idealno.
 
Zar je moguce?!!! :zgran: Opalac! Sjajno! :)
 
Mislio sam da nema šanse pre PS5 verzije ali eto, super vest.
 
Sta, nije imao Epic para za duzu ekskluzivnost? :d
 
Druze zamalo da me ubijes sa notifikacijom :D
Ludilo ne mogu da docekam!

I mene je trznulo iako sam se iskreno nadao da cemo dobiti neke informacije ove sedmice iz tog razlog sto je bas bilo mnogo leak-ova zadnjih par sedmica, ponovni IARC rating, launcher, fajlovi u kodu same igre i aplikacije, itd.
Ono sto meni sada predstavlja problem jeste koju verziju da kupim, da je ekskluziva kao sto sam i mislio bilo bi lako ali vec kad izlazi za Steam u decembru volio bi je tu i kupit posto mi je to glavna biblioteka igara.


@Vorlon Next-gen konzole ce tek uci na trziste za godinu dana ili vise, dok nije bio isti slucaj sa PS4 i XONE nakon izlaska GTAV.
Plus ako cemo vjerovati mnogim informacijama, biti ce backwards compatible sa naslovima ove generacije tako da ne bih mogli izvesti isti scenario kako god.
 
Bilo je naznaka da ce izaci ali opet :D
Ja znam sta cu. Prvo cu na crno da je odigram dok ne izadje na steam pa cu je onda uzeti. Taman da vidim kako ce ovaj trabant od graficke da izgura svu onu lepotu
 
Nadam se optimizaciji kao na GTAV jer mi je napucavanje na PS4 smor :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Super vest! :D
 
Odlicna vest, nadam se da ce brzo da izadje verzija za siroke narodne mase.
 
Napokon. Igra zbog koje sam hteo sony da uzmem :whip:
 
Uncharted IV, remasteri prva tri dela, God of War, remaster treceg dela, Last of Us Remaster, nadolazeci nastavak, Bloodborne.....samo neke od mnogih.
 
Horizon i Spider-Man si zaboravio. Obe igre apsolutno genijalne. Ali to nije tema ovde.
 
Mislim da ti mašiš,čovek misli na to da će na Steam igra kasniti mesec dana u odnosu na Epic i Stadiu

Mislim da pogresno mislis. Covek je pomenuo steam-wankers i bojkot u kontekstu Rockstar Launchera, na sta sam rekao da oni svoju igru mogu da naprave ekskuzivom na svom launcheru.

Da, naknadno sam video da ce biti na Epic-u mesec dana pre Steam-a, ali to nije bio kontekst. A i tih mesec dana samo znace da se situacija sa Epicom polako pegla.
 
Verujem da će najjeftiniji ključevi moći da se nađu baš za Rockstar Launcher.
 
Lepa vest. Ne čudi me da izlazi za PC s obzirom da se gta V ne skida sa top 10 najprodavanijih igara od kad je izašao. Ali iskreno ovako brzo nisam očekivao.

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Ja verovatno hocu. Prvih par minuta narodnjak da proverim performanse i to je to.

Rizicna ti taktika, ja sam tako "testirao" GTA5 i nakon tacno 3 sata gameplaya (taman da otpadne Steam refund) naisao na nepremostivi bug i izbacivanje na desk - a za koji sam video da ga i legit korisnici imaju.
 
Rizicna ti taktika, ja sam tako "testirao" GTA5 i nakon tacno 3 sata gameplaya (taman da otpadne Steam refund) naisao na nepremostivi bug i izbacivanje na desk - a za koji sam video da ga i legit korisnici imaju.

A mene zanima samo da li mogu da poteram to na medium/high podesavanjima sa konfom iz potpisa, imam previse igara trenutno koje vozam detaljno, pocevsi od ovih AC naslova, Metroa pa eto radosti i za RDR2, doci ce tek za godinu/dve na redu kada ce i cene da budu niske. A i drajvere ja forsiram od proslog Novembra, uradim par benchova ali ne spoilam sebi igru sve do trenutka kad je igram pa bilo to i par godina.
 
9-og rekoše da će biti info oko zahtevnosti, pa ćemo tada saznati.

Ažuriraj drajvere slobodno na 19.9.2, ima poboljšanja i stabilni su.
 
Nazad
Vrh Dno