Šta je novo?

Samsung 970 evo plus m2 250gb temperatura

Marac

Čuven
Učlanjen(a)
06.10.2003
Poruke
765
Poena
619
Da pitam u vezi temperature dotičnog m2 koja je 40-45C u idleu, a nakon CrystalDiska je bila 81C. Kod instaliranja igre na njega bilo je 55-57C. Temperature pratim AIDA64 Trial verzija. Kad stavim prst blizu ne izgleda mi da je tako visoka temp. plus toga da cijelo računalo nije u kučištu nega na stolu, nisam još kupio kučište. Stavio sam ga u utor koji je ispod grafičke i ne pokriva ga grafička. Ove temp su sada, u ljeti bar 15C više.
Jedini ako AIDA ne pokazuje krivo, koji je dobar program za pračenje temp ssd m2.
 
Problem je taj slot ispod graficke, tu se vise greje, bolje je kad je iznad nje. U svakom slucaju nabavi neki hladnjak za taj SSD jer se greje i trebao je hladnjak da dolazi uz njega.
Probaj sa HW Info.
 
Greju se i odnosu na klasicne ssd poprilicno, na koju plocu si stavio taj NVME?
 
Na Asrock Z390 pro 4 i taj doljnji slot za ssd je dosta udaljen od grafičke, koja je 1660 ti i u idleu je 35C.
Ne znam dal su ta očitanja temp točne za m2 kad ga dotaknem je hladan. Mislim kad dodirneš nešto od 50C valjda bi osjetio. Kad stavim to sve u kučište onda budem vidio kak budu temp.
 
Ova temp koju sam naveo od 81C je nakon Crystaldiska, poslije igranja nekih 2-3 sata idem odma pogledati temp SSD-a nije veče od 45C, kod instalacije igre ili programa ide do 55C-57C.
 
Nazad
Vrh Dno