Šta je novo?

Samsung Galaxy S20/S20+/S20 Ultra

E to je ono sto sam pisao da novi Samsung mora da ide iznad 90Hz. Jos samo 990 da malo opeglaju ako ikako mogu i eto radosti.
 
Tesko da ce imati full hd.
Digli su hajp oko kamera, tako da je ostalo nebitno.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Trebalo bi da bude S20 u 2020.godini top 5 uredjaj. Kako inace da zamenim svoj S9+ ako ne bude dobar :). Note je jos daleko :). Verujem da ce prve serije imati neke bolesti ali posle nekih mesec, dva, to bi trebalo da bude to. Narocito Ultra 5G model.
 
^ ne verujem da ce biti nekih problema posto ce izaci na A10 koji je upeglan, jedina bolest ce biti cena posebno na ultra modelu.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Upeglan on mozda jeste kako treba ali pitanje je kako su app ispeglane. Mene vise zanima optimizacija baterije sa novim CPU i kamerom. Ostalo manje vise ima da bude slicno kao i do sada. Ekran bi trebao da bude bez ijednog problema.
 
S20 ultra kazu ekran veci od 6.9inca dal je to realno?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
O yeah, taj se ceka :). Mogu samo da zamislim kakva ce azdaja da bude sa zmajem u njemu.
 
Ma s20 ultra ce da ubija tu nema price.[emoji4]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I cenu i sam uredjaj :). Samo cenim da takva azdaja treba da ima barem 5500mAh i 144Hz. Da podignu jos malo lestvicu. Jedino sto ne znam sta bi onda Note serija imala ako sve zguraju u Ultra modele S serije.
 
^ bolji procesor, veci ekran... nace vec nesto da ljubitelji telefona imaju razlog da doplate 300€+ prelazak sa S na N seriju.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Malo bolji procesor (s865+), veci ekran za 0.2 i olovka i 300e doplate [emoji16][emoji23]
Jel je imao npr u Nemackoj s10 ili note 10 sa snapom da se kupi legalno?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ne.
Nigde u Evropi nije došao officijal putevima.

Nadam se da će npr ove godine makar u Emiratima biti snapdragon verzija s20

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
E kad bi Samsung napravio world wide akciju sa garancijom, gde bi im kraj bio. Steta sto ce biti healt izbacen.
 
@fkloznica mhm dobro. Nesto sam pomesao, sve sam mislio da je imao. Dole kod njih bi trebalo da ima, nije Evropa, mada mene jedino muci ta garancija nazalost j8g.
@vojkan85 kad bi bilo... Healt?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Healt senzor. Koliko sam procitao nece ga vise biti?
 
Znam na sta si mislio. Ja ga nikad nisam ni koristio, tako da mi nece tesko pasti.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Meni je super stvar zbog sata, prati mi treninge pa vadim statistiku na kraju meseca :).
 
Ultra ce imati 7.2 ekran izgleda.[emoji4][emoji23]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mislim da ce biti 6.9", barem tako su prikazivali dok N serija moguce da ce ici preko 7"

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@UniverseIce

If I tell you that Samsung cancelled the 2K 120Hz function of the S20, will you buy it?


Azijski sajtovi ovih dana navode da je moguce da ce trend ipak biti 90Hz (2k uglavnom) displeji kod mnogih proizvodjaca. To i ne treba da cudi, godinama se sve postepeno poboljsava pa u tom smislu i jeste logicnije nego da sa 60Hz odmah svi predju na 120Hz displeje. Takodje navode da ce S20 serija zadrzati 3.5mm dzek za slusalice, sto je odlicno, kao i da ce 3.5mm se vratiti na jos neke modele.

Nevezano za S20 telefone, ovo brutalno dobro deluje (4K AMOLED): https://www.anandtech.com/show/15351/samsung-premium-galaxy-chromebook-at-ces-2020-4k-amoled
 
Očekivano. Zato sam pre par postova i pitao da li exynos može da izvuče 120hz u 2k rez.
Očito da još uvek ne može.

No ajde da sačekamo još mesec dana , tom twiter Kinezu nikada ništa nisam verovao :)



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Onda bolje odmah da se odreknu Exynos-a smanje nam muke i puste svuda zmaja da se lepo prodaje. Praviš nešto deceniju i ne umeš ili nećeš da napraviš kako treba, strašno.
 
Aj da sačekamo lepo da izađe pa onda da se razočaravamo ili ne.


@Ice universe
"It is confirmed that 2K 120Hz will not be cancelled. This is a misunderstanding. You will not miss the perfect combination of the best display and the smoothest experience. Let us look forward to February 11. https://t.co/wKXDORIml7"
 
Pa to. Cenim da će pokušati 120hz i 2k , ali verujem da takav mod neće biti stalno upaljen.
Svakako pohvala za Samsung koji makar nešto novo pokušava evo posle 4,5 godina spavanja

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ma gde može Exynos da tera 120hz 2k, nema šanse. Daj Bože i 90hz da tera smooth.
 
Nije to pohvala, to je stanje na tržištu odnosno pritisak! Jednostavno svi telefoni su postali toliko dobri da (konačno) moraju da naprave neki vidljivi pomak kako bi naterali ljude da promene telefon. Krećem od sebe prvog; kao neko ko je na godišnjem nivou menjao 6-8 telefona, prvi put sam u situaciji da nemam šta bih novo i zanimljivo kupio.

Posebno bi bilo glupo da imaju već tehnologiju a ne iskoriste je iako je pomenuta već debitovala na tržištu godinu dana ranije (u ovom konkretnom slučaju 120hz amoled, provereno dobar na asus rog 2).

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
8 telefona [emoji23][emoji23][emoji23]. Top

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Šta da ti kažem... mada ima i gorih ovde [emoji23][emoji23][emoji56][emoji57]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
^ hehe tesko, ti si prvak. Ako mozes i volis sto da ne menjas. Ja maksimalno 2 godisnje.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno